Raskusaste:  
  (60/100)

Eemaldage Facebook Friend Request viirus (Eemaldamise juhend) - Aug 2020 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Pahavara

Mis on Facebook Friend Request viirus?

Facebook Friend Request virus

Facebook Friend Request viiruse ehk Facebooki sõbrakutse viiruse all mõeldakse petuskeemi, mille abil petetakse sotsiaalmeedia kasutajaid. Petuskeemi läbi viimiseks luuakse võltsid Facebooki kontod ja kasutatakse päriskasutajate pilte. Petturid otsivad selle jaoks inimesi, kes teevad Facebooki ajajoonel avalikke postitusi ja varastavad seejärel kasutajalt pildi. Seejärel luuakse konto, postitatakse pilte ja kopeeritakse isegi ohvri staatuseid.

Kõike seda tehakse selleks, et jätta reaalse Facebooki konto mulje ning manipuleerida ohvri sõpradega ja neilt raha välja petta. Tavaliselt loovad petturid tarkvara, mis saadab kõikidele ohvri sõpradele sõbrakutse ja seejärel saadab manipuleerivaid sõnumeid, kus palutakse raha laenuks. Facebooki sõbrakutseviirus võib ohvri sõpradele saata ka pahavaralisi linke ja paluda neil seal klõpsata.

See pettus on osutunud edukaks, kuna ohvri sõbrad usaldavad reaalset inimest ja soovivad näha, mida too jagab. Sellistel linkidel klõpsamine on aga ülimalt ohtlik, kuna need veebilehed võivad olla täis pahavara. Petturlike veebilehtede eesmärk on saada kasutajatelt delikaatseid andmeid või paigaldada arvutitesse pahavara, seega ole ettevaatlik! Kui su sõber saadab sulle sõnumis lingi mõnele kahtlase nimega veebilehele, küsi esmalt, kas see koht on usaldusväärne.

Tavaliselt ei vasta petturid sõnumile ent isegi kui nad vastavad soovitame me kontrollida sõbra profiili – trüki ta nimi Facebooki otsingusse ja vaata, kas seal on üks või kaks samasugust profiili. See on kõige selgem märk sellest, et oled sattunud silmitsi Facebook Friend Request viirusega  ning sulle saatis ahvatleva lingi või rahasoovi hoopis pettur, mitte su sõber.

Ka sinu arvuti võib nakatuda Facebook Friend Request viirusega ning tagajärjena võidakse su sotsiaalmeedia kontot kasutada selleks, et saata su sõpradele pahavara sisaldavaid sõnumeid või postitada ajajoonele petturlikke postitusi. Kui mõni su sõpradest teavitab sellest, tegutse kohe. Kusjuures, see viirus võib ka võtta maha blokeeringu inimestelt, kelle sa oled blokeerinud ning võib nad uuesti su sõbralisti lisada.

Probleemi lahendamiseks skänneeri arvutit pahavaratõrjega nagu Reimage Reimage Cleaner Intego ja eemalda Facebook Friend Request viirus koheselt. Facebooki sõbrakutse viiruse eemaldamiseks võid sa kasutada ka teisi pahavaratõrjeid nagu SpyHunter 5Combo Cleaner. Pärast seda eemalda soovimatud kontaktid käsitsi.

Facebook Friend Request virusFacebook Friend Request viirus

Kuidas see sotsiaalmeedia viirus levib?

Facebook Friend Request viirus ründab Facebooki kasutajaid sõnumite kaudu. Sa võid saada eksitava sõnumi, mis näib nagu see oleks saadetud sõbra poolt ning sõnumis palutakse klõpsata lingil, et näha mingit pilti või videot. Ka erinevatel äppidel klõpsamine võib juhatada sind hoopisviiruse juurde, kuna neid häkitakse küberkurjategijate poolt üsna tihti. Kord, kui viirus on aktiveeritud, hakkab see saatma sõbrakutseid ka tundmatutele inimestele ning võtab neid vastu.

Facebook ei ole täiesti turvaline ning on mõningaid toiminguid, mida sa saad teha, et end ja oma sõpru paremini kaitsta. Esmalt soovitame muuta sul sõbralisti privaatseks. Kui see on avalik saavad petturid sellele hõlpsalt ligi ning võivad saata sõnumeid, teeseldes sind. Hoia oma delikaatsed andmed privaatsena. Kui sa saad, siis muuda ka fotod nähtavaks ainult sõpradele.

Kuidas eemaldada Facebook Friend Request viirus oma arvutist? 

Kui sa märkad, et su sõbralisti tekib tundmatuid inimesi või sa märkad, et su ajajoonele on postitatud sinu teadmata midagi kahtlast, võib see tähendada, et oled nakatunud Facebook Friend Request viirusega. Muuda oma Facebooki parool kiiresti ning skänneeri arvutit uuendatud viirusetõrjega. Proovi näiteks programme nagu Reimage Reimage Cleaner Intego või SpyHunter 5Combo Cleaner

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-facebook-friend-request-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes


Teie arvamus Facebook Friend Request virus kohta