Eemaldage Reimage viirus (Eemaldamise juhend) - Oct 2018 uuendus

Reimage viiruse eemaldamise juhend

Mis on Reimage viirus?

Mis on Reimage PC Repair Online ja kas see on viirus?

Reimage virus

Reimage EI ole viirus. Tegemist on Windows Repair tarkvaraga, mida on võimalik installeerida selle ametliku kodulehe, kolmandate osapoolte lehtede ja erinevate rakenduste kaudu. Mõned teist on tuntud programmid, mõned teised mitte nii tuntud, seega on paljud kasutajad jäänud uskuma, et Reimage PC Repair on pahatahtlik rakendus, mis on suuteline arvutisse tungima nii nagu viirusedki. Nad kutsuvad seda „Reimage viiruseks”. Kui Te olete üks sellistest kasutajatest, siis peaksite teadma, et Te eksite. Seda programmi on võimalik kasutada oma arvuti ja selle funktsionaalsuse parandamiseks.

Rohkem infot selle programmi kohta on võimalik leida Reimage'i arvustusest. Seda rakendust on ebaõiglaselt nimetatud „scareware'iks“ („hirmvaraks“), sest inimesed on uskuma pandud, et rakenduse eesmärk on veenda neid selle täisversiooni ostma. Sellisel juhul peaksime ütlema, et mõnda nende reklaamidest kuvatakse üsna tihti, kuid neid on võimalik ignoreerida ja midagi ostma ei pea. Pealegi ei ole mingi üllatus, et maksta tuleb millegi eest, mida ise teha ei suuda. Kui Reimage on Teie arvutisse „tunginud“, siis peaksite mõtlema tasuta tarkvarale, mida oma arvutisse olete tähelepanematult paigaldanud. Kimpjaotus on igati lubatud tegevus ja sellisel juhul olete tõenäoliselt üks neist, kes selle ohvriks langenud on.

Kui Reimage on Teie arvutis, siis märkate süsteemi skanneerijaid ja hüpikreklaame, mis ütlevad, et Teie arvuti on kas ohus või see on turvaline. Nende eesmärk on Teid veenda selles, et Teil on tarvis osta programmi litsents. Pange tähele, et Teie arvuti ei saa olla tõsiselt halvas olukorras, sest neid teateid ei kuvata põhjuseta. P'rast nupul „Start Repair“ klikkimist on võimalik, et leiate end selle programmi ametlikult veebilehelt, mis üritab Teid veenda selles, et peaksite omale ostma eluaegse Reimage Plus programmi toe. Kuid see on äri, eks?

On Teie otsus, kas Te ostate selle programmi või mitte. Kui Te olete selle programmi juba alla laadinud, siis peaksite Te eemaldama kas Reimage PC Repair'i või jätma selle oma arvutisse kui küberturbetarkvara. Mitu aastat tagasi alustas see programm koostööd Avira Antivir'iga, seega võite kindel selles, et Reimage'i abiga on võimalik eemaldada ka pahavara. Kuid rakendust installeerides tehke kindlaks see, et olete eemaldanud linnukesed eelmärgitud kastikeste juurest, mis raporteerivad lisavalikute valimise võimalikkusest.

Kuidas võib see programm mu arvuti ilma allalaadimiseta kaaperdada?

Tuleks tähele panna seda, et Reimage EI saa Teie arvutisse pääseda ilma vastava loata. See programm tuleb alla laadida kas selle ametlikult saidilt või mõnelt kolmanda osapoole veebilehelt, mis on otsustanud osaleda selle jaotamises. Mõlemal juhul vajab programmi installeerimine kasutaja sekkumist. Kui Te olete otsustanud, et soovite Reimage Repair'i oma arvutisse paigaldada, siis on võimalik, et Teile pakutakse „Recommended“ („soovituslikku“) paigaldust, mis sisaldab AVG Safeguard Toolbar'i ja search.avg.com brauserilaiendust.

Muidugi peaksite selliste programmide installeerimisega nõustuma, sest tegemist on usaldusväärsete küberturbeprogrammidega. Siiski, kui Te ei soovi oma arvutis näha muudatusi, siis peaksite olema tähelepanelik ja takistama nende programmide installerimist, eemaldades linnukesed eelnevalt märgistatud kastikestest. Seda tarkvara omades võite aeg-ajalt näha hüpikreklaame, mis pakuvad Reimage PC Repair Online'i soetamist, sest tegemist on tasulise turvatarkvaraga.

Kuidas Reimage viirust arvutist eemaldada?

Nagu me oleme juba maininud, siis Reimage EI ole viirus ega pahatahtlik programm. Siiski võivad selle reklaamid üritada Teid veenda nende litsentsi ostma. Kui Teil on see litsents olemas, siis peaksite Reimage'i kindlasti oma arvutisse paigaldama.

Reimage virus

Reimage'i kohta korduma kippuvad küsimused (KKK)

Küsimus. Hiljui olen ma saanud palju teateid, et mu arvuti on nakatunud viirusega ja et ainus võimalus, kuidas ma end nende ohtude eest kaitsta saan, on Reimage PC Repair Online täistarkvara. Siiski ei mäleta ma seda, et oleksin selle programmi üldse kunagi arvutisse paigaldanud… Kas need hoiatused on tõelised või on tegemist pettusega?

Vastus. Tegemist on tõelise arvutiparandustarkvaraga, mille nimi on Reimage PC Repair. See programm on saanud mitmeid halbu kommentaare, sest usutakse, et see üritab arvutikasutajaid trikitada ostma oma tasulist versiooni. Siiski on peaaegu võimatu leida viirusetõrje programmi, mida pakutaks internetis tasuta.

Veel enam, nii nagu sajad sarnased tasuta programmid, jaotatakse Reimage PC Repair'i osana vabavaralisest kimbust. Siiski on need päevad igavikku kadunud. Reimage'i on võimalik alla laadida selle ametlikult kodulehelt. Kui Te olete hiljuti installeerinud mõne tasuta rakenduse ja pole seda tehes tähelepanelik olnud, siis peaksite otsima küsitava väärtusega brauserilaiendusi.

Küsimus. Ma olen oma brauseris märganud reklaamide arvu suurenemist. Need reklaamid ütlevad enamasti, et peaksin alla laadima mingi programmi Reimage Repair täisversiooni. Veen enam, nüüd on mu brauseris Babylon Toolbar, mis on minu meelest täiesti kasutu. Keda peaks süüdistama selle eest, mu arvutisse on ilmunud häirivad Reimage'i reklaamid ja tööriistaribad. Kuidas ma neid eemaldada saan?

Vastus. Te olete just kokku puutunud kimpjaotuse fenomeniga. Kimpjaotus on täiesti tavapärane jaotustehnika, mida kasutatakse mitme programmi üheaegseks levitamiseks.

Enamikel juhtudel kastutakse seda meetodit potentsiaalselt soovimatute programmide bagu brauserikaaperdajad ja reklaamvara levitamiseks. Siiski on võimalik selliseid tööriistu nagu Reimage installeerida kimbus tasuta tarkvaraga. Kui Te soovite vabaneda Reimage PC Repair reklaamidest, siis peaksite selle programmi kustutama ja taastama oma veebibrauseri algseaded.

Küsimus. Kas keegi võiks mulle selgitada, mis on Reimage PC Repair? Kas see on viirus? See on mind häirinud hetkest, kui see tahtis veenda mind ostma täisversiooni ja hakkas mind ümber suunama kahtlastele saitidele. Kuidas ma seda eemaldada saan?

Vastus. Reimage PC Repair EI ole viirus. Tegemist on arvutiparandusprogrammiga, mis üritab propageerida oma täisversiooni. Selle ilmumine arvutisse peaks panema Teid mõtlema sellest, mis vabavara Te olete oma arvutisse hiljuti paigaldanud, sest Reimage'iga seotud reklaamid on peamiselt põhjustatud selle programmi installeerimisest.

Selleks, et neist reklaamidest lahti saada, tuleb arvutist eemaldada Reimage. Siiski, kui Teil on mure selle pärast, et kas Teie arvuti on kaitstud, siis peaksite Reimage'iga viima läbi täieliku süsteemi skanneerimise ja parandama selle programmi abil leitud probleemid.is.

Küsimus. Ma olen näinud võrgus reklaami, mis suunab mind usaldusväärsena tunduva süsteemi skanneerija Reimage PC Repair juurde. Kuid ma näen, et see soovitab installeerida igasuguseid lisaprogramme angu AVG Safeguard Toolbat ja search.avg.com otsingumootor ja minu meelest on see kahtlane. Mis on teie arvamus selle tööriista kohta? Kas see on usaldusväärne või kas ma peaksin eemaldama paigaldusfaili ja otsima teist programmi, mille abil oma süsteemi skanneerida?

Vastus. Reimage PC Repair on usaldusväärne ja Te võite selle alla laadida, kui soovite kontrollida seda, ega Teie arvutis pole pahavara, vigu või muid selliseid muresid oma süsteemiga. Siiski võib see programm pakkuda Teile oma täisversiooni, mis lahendab need probleemid Teie eest. Kui te soovite vältida programmi reklaamide ilmumist, siis peaksite sellest programmist eemale hoidma.

Küsimus. Palun aidake!! Ma olen tegelenud paljude reklaamidega, mis suunavad mind ümber kahtlastele veebilehtedele, mille kohta saabub mu süsteemi nakkuse kohane hoiatud. Ma näen alati teadet, mis ütleb, et seda pole võimalik peatada Reimage PC Repair allalaadimisega. Kas tegemist on usaldusväärse programmiga või nende reklaamide allikaga? Kuidas ma seda eemaldada saan?

Vastus. Reimage Repair üritab Teid veenda oma täisversiooni ostma. Te võite seda programmi usaldada hoolimata sellest, et seda on reklaamitud üsna agressiivsete meetodite abil. Tegemist on tõelise programmiga, mis on suuteline tuvastama Teie arvutis peidus olevad probleemid. Kui Te soovite tasuta programmi, mis suudab selleha hakkama saada, siis proovige kasutada Reimage Expressi.

Reimage'i eemaldamine:

Kui Te ei ole rahul selle programmiga, siis on võimalik Reimage käsitsi eemaldada nende sammude abil:

  • Klikake „Käivitusmenüü“ („Start menu“) → „Kontrollpaneel“ („Control Panel“) → „Eemaldage programm“(„Uninstall a Program“ või „Lisa/Eemalda programme“).
  • Otsige üles Reimage või Reimage Express, klikkige sellel hiire parema klahviga ja valige „Eemalda“ („Uninstall“).

Siiski, me soovitame Teil mõelda mitu korda enne seda, kui hakkate Reimage'i eemaldama, sest Reimage on usaldusväärne rakendus, mis on suuteline Teie arvuti funktsionaalsust parandama.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Intego

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes