Eemaldage Driver Assist (Tasuta juhend) - Kerge eemaldamise juhend

Driver Assist eemaldamise juhised

Mis on Driver Assist?

Asjad, mida sa peaksid teadma Driver Assist kohta

SafeBytes'i Driver Assist

Safebytes Software Inc. loodud Driver Assist on kergemahuline draiverihaldur, millel on hulk kasulikke funktsioone. Tarkvara ühildub Microsoft Windows operatsioonisüsteemidega, nende seas Windows XP, vista, 7, 8, 8.1 ja 10. DriverAssist on tarkvara, mis aitab hallata kõiki seadme draivereid ja uuendab neid automaatselt, et sina ei peaks seda käsitsi tegema.

Mõned arvutikasutajad on eksklikult kutsunud DriverAssisti viiruseks, kuigi tarkvara on täiesti turvaline. Kui sa ei tea selle programmi eesmärki, kutsume sind sellega tutvuma selle artikli kaudu ning kui tarkvara tundub endiselt sulle kasutu, eemalda Driver Assist, kasutades artikli allosas olevaid juhiseid.

Vananenud draiveri probleemid seonduvad tavaliselt mitmete Windowsi tõrgetega, mis võivad su ekraanil ilmuda, kui üritad teha arvutis mingeid toiminguid. Selliste keerukate ja aeganõudvate probleemide lahendamiseks võid sa hallata draivereid ja hoida neid alati parimas seisundis, et su PC töötaks samuti kenasti.

Safebytes-i DriverAssistil on järgnevad funktsioonid:

  • Automaatne draiveri installatsioon;
  • Draiveri haldamine;
  • Nutiseadme tuvastamine;
  • Varundamine ja taastamine;
  • Turvaline USB haldamine ja väljutamine;
  • 24/7 klienditeenindus.

Kuigi tarkvara on minevikus saanud mõningaid kriitikanooli, tundub, et see on viimasel ajal oma mainet parandanud. Tarkvara ei reklaamita enam pealetükkivatel viisidel ning seda ei levitata enam üheskoos tasuta programmidega, seega saab seda nüüd pidada igati turvaliseks ja usaldusväärseks süsteemitööriistaks, mida saab kasutada draiveri haldamiseks.

Rääkides potentsiaalselt soovimatutest programmidest, siis sa ei tohiks kunagi hankida Driver Assist Keygeni või Safebytes Driver Assist litsentsivõtit tasuta. Kui sa üritad seda teha, võid sa rikkuda autoriõiguse seaduseid ja veelgi enam, sa paljastad oma arvuti ohtudele.

Pea meeles, et ebaseaduslikud tarkvara murdmiskoodid on ohtlikud ning need võivad sisaldada kahtlast nuhkvara või pahavara tüüpi programmi. Lühidalt öeldes võib legitiimse programmi ebaseaduslik hankimiskatse tuua kaasa arvutiviiruse. See ei ole Safebytes-i süü, kuna ettevõte pakub tarkvara oma ametlikul kodulehel – sealt leiad sa usaldusväärse allalaadimislingi.

Kui sa laadisid selle süsteemitööriistaga koos kahtlaseid programme, on tõenäoline, et oled programmi laadinud ebausaldusväärsest allikast. Sellisel juhul on tõenäoline, et su arvuti hakkab näitama tüütuid hüpikaken-reklaame ja bännereid. Nende reklaamide kõrval võib su arvuti muutuda ka väga aeglaseks ning sind võidakse suunata tundmatutele veebilehtedele.

Kuna paljud küberkurjategijad kasutavad reklaamvara kahtlaste veebilehtede reklaamimiseks ja potentsiaalselt ohtlike toodete levitamiseks, ei saa sa end kunagi tunda sada protsenti turvaliselt. Sellele lisaks võivad potentsiaalselt soovimatud programmid jälgida kasutaja tegevusi internetis, koguda isikustamata informatsiooni ja jagada neid andmeid kolmandate pooltega.

Kui sa tahad olla turvaliselt ja säilitada küberturvalisuse tase, ei tohiks sa jätta potentsiaalselt soovimatuid programme oma arvutisse. Tuletame sulle uuesti meelde, et DriverAssisti tohib alla laadida üksnes programmi ametlikult kodulehelt, mitte kahtlastelt kolmandate poolte lehtedelt. Ametlik koduleht on ainus viis, kuidas hankida endale selle tarkvara korralik versioon.

DriverAssist tarkvaraSafebytes Driver Assist on legitiimne programm, mida sa võid kasutada draiveri haldamiseks.

Potentsiaalselt soovimatute programmide levimine

Nagu me juba mainisime, võid sa laadida arvutisse potentsiaalselt soovimatuid programme, kui sa üritad tasuta hankida DriverAssisti litsentseeritud versiooni kahtlastest kohtadest. See ei ole aga ainus viis, kuidas su arvuti võib nakatuda potentsiaalselt soovimatute ja reklaamidest üle külvatud programmidega.

Potentsiaalselt soovimatud programmid võivad arvutisse tungida erinevate vabavarade ja jagatud tarkvaradega. PUP-id ei erine eriti populaarsetest vabavaradest nagu allalaadimishalduritest, PDF-i loojatest, videomängijatest ja teistest sarnastest programmidest. Me väidame seda, kuna PUP-id võivad end esitleda kasulike pluginate, tööriistaribade või laiendustena, mis väidetavalt hoiavad su arvutit korras.

Potentsiaalselt soovimatud programmid võivad algatada ka soovimatuid tegevusi, mis muudavad veebilehitseja kasutamise täielikuks põrguks, kuna ekraanil näidatakse kümneid tüütuid reklaame, suunatakse kahtlastele veebilehtedele, muudetakse arvuti tunduvalt aeglasemaks jne. Kui sa tahad hoida oma arvutit turvaliselt, ei tohiks sa üldse selliseid programme alla laadida.

Ole väga tähelepanelik alati, kui laadid tasuta programmi oma arvutisse. Ükskõik, kas sa laadid selle usaldusväärselt lehelt või mitte, pea meeles et “programmipakke” reklaamitakse kõikjal ning sa peaksid alati valima installeerimisel Advanced või Custom sätted.

Muideks, loe hoolikalt ka iga teavitust ja otsi tekstilõike, kus soovitatakse installeerida “valikulisi programme”. Veendu, et sa eemaldaksid laadimiselt igasugused pluginad, lisandid, tööriistaribad ja laiendused, sest need võivad hiljem osutuda reklaamvaradeks, brauserikaaperdajateks või muudeks programmideks, mis põhjustavad probleeme.

Kokkuvõtteks, kui sa hakkasid arvama, et su ekraanil olevad ekraanid on põhjustatud Safebytes DriverAssist poolt, eksid sa. Sellises olukorras soovitame sul kasutada turvaprogrammi, et tuvastada tegelik probleemiallikas – me oleme kindlad, et turvaprogramm ei tuvasta seda draiveriprogrammi kahtlasena, sest tegemist on legitiimse programmiga, mida sa võid muretult kasutada.

Eemalda Driver Assist, kui sa ei taha seda enam kasutada

On selge, et Driver Assist ei ole pahavara. Tegemist on turvalise programmiga, mida sa võid kasutada, kuid kui sa ei näe enam põhjust selle kasutamiseks või sa oled installeerinud mõne teise draiverihalduri, võid sa DriverAssisti eemaldada, kasutades selle installeerimisviisardit või Add/Remove Programs (või Programs and Features) nimekirja.

Kasuta seda hõlpsat DriverAssist eemaldamise juhist, mille lõime sulle selleks, et saaksid programmi edukalt arvutist eemaldada.

  1. Klõpsa stardimenüül ja otsi üles kontrollpaneel ehk Control Panel. Ava see. Sa pääsed sellele ligi kas siis, kui vajutad nuppe Windows + R, trükid Run prompti sisse kirja control panel ja vajutad Enterit.
  2. Kui Control Panel on avatud, otsi üles Programs and Features kategooria. Varasemates Windowsi versioonides on selle nimi Add/Remove programs.
  3. Otsi sealt nimistust üles Driver Assist (by SafeBytes) ja vajuta nupul Uninstall.
  4. Järgi ekraanil olevaid juhiseid.
Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Malwarebytes.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes