CyberGhost hinnang, tasuta allalaadimine

CyberGhost – funktsioonidest pakatav VPN-teenus, mis aitab ennetada jälgimist

CyberGhost VPN on üks kõige usaldusväärsemaid ja privaatsusele rõhuvaid virtuaalseid privaatvõrgustikke, mis on üldse olemas. Rumeenias ja Saksamaal asuv VPN teenindab üle 10 miljoni inimese üle kogu maailma. Teenus võimaldab stabiilse ühenduse üle 5800 serveri kaudu, mis asuvad 89 riigis ning ei muuda internetikiirust aeglaseks. CyberGhost kasutab konkreetseid servereid erinevate veebitegevuste nagu torrentite või voogedastuse jaoks – nii on kasutajatel võimalik optimeerida oma kogemust.

VPN-i valimisel ei otsi paljud inimesed mitte lihtsalt usaldusväärset ühenduse kiirust ja erinevaid asukohti, vaid on ka väga mures oma privaatsuse pärast. Paljud pakkujad väidavad, et nad tagavad privaatsuse, kuid koguvad samal ajal isikuandmeid turunduseesmärkidel, vahel jagades andmeid isegi kolmandate pooltega. CyberGhost VPN niimoodi ei tegutse – see teenus austab inimeste privaatsust ja ei jälgi kasutajaid.

Lisaks tavalistele VPN-i funktsioonidele on CyberGhostis ka mitmed erinevad privaatsusele keskenduvad eelised, mis aitavad kasutajal olla internetis anonüümsed ja turvalised. Ühenduse funktsioonid võimaldavad blokeerida reklaame ja jälgijaid, ennetada pahavaralisele veebilehele sattumist ning tagada, et veebilehel on turvaline HTTPS-versioon, mis võimaldab ennetada küberrünnakuid.

 

Käesolevas CyberGhost arvustuses anname asjakohast infot ja vastame mõningatele korduma kippuvatele küsimustele selle funktsioonidest pakatava VPN-i kohta. Kui oled huvitatud, võid proovida CyberGhosti tasuta prooviversiooni ja saad näha, milline näeb välja 15-aastane kogemus VPN-tööstuses!

Nimi CyberGhost
Privaatsus
 • Ei jälgi kasutaja andmeid
 • Anonüümsest andmekogumisest saab keelduda
 • Võimaldab ennetada jälgimistegevusi ka muudest allikatest
Paketid Mitu paketti: 1 kuu/$12.99, 6 kuud/$8.49, 18 kuud/$3.15 jne.
Protokollid OpenVPN, IKEv2
Platvormid Windows, macOS/Mac OS X, Linux, Android, iOS, FireTV, Chrome jne.
Samaaegseid ühendusi 7
Serverid Peaaegu 6000 serverit 89 riigis
Boonusfunktsioonid Reklaamiblokeerija, pahavaraliste lehtede blokeerija, veebijälgija blokeerimine, automaatne HTTPS ümbersuunamine, andmete kokkupakkimine ja palju muud

Proovi CyberGhosti tasuta ühe päeva

CyberGhost VPN töötab korraga seitsmes erinevas seadmes, sealhulgas Windows, macOS, iOS, Android, Linux ja palju muud, mis tähendab, et saad turvaliselt töötada arvutis, telefonis, mängukonsoolil ja paljudes muudes tehnikavidinates. Enamus VPN-e pakuvad vaid viite samaaegset ühendust, seega on CyberGhost hea neile, kes kasutavad palju seadmeid või tahavad jagada teenust oma pereliikmetega. Need eelised on saadaval üksnes siis, kui oled ostnud VPN-i täisversiooni.

CyberGhosti saab tasuta alla laadida selle ametlikult kodulehelt ning kõiki funktsioone saab kasutada 24 tundi. Siiski pead aga paigaldama programmi.

Paigaldusprotsess on lihtne ja võtab vaid mõne minuti:

 • Laadi alla CyberGhost VPN ja tee sellel topeltklõps.
 • Loe läbi kasutustingimused.
 • Otsusta, kas soovid piirata anonüümsete andmete jagamist.
 • Oota seni, kuni paigaldus on valmis.
 • Sisesta konto loomise aknasse oma e-posti aadress ja vali turvaline parool.
 • Kontrolli oma e-posti ja kinnita konto. CyberGhost on nüüd kasutamiseks valmis!

24-tunnine CyberGhosti tasuta prooviversioon algab kohe, kui oled konto loonud ja vajutanud rakenduses nupule “Start Trial”, seega pea seda meeles! Kui sa kasutad Androidi, saad 7-päevase prooviperioodi, isegi, kui kasutad sama kontot, mida kasutasid Windowsi platvormil. Ka iOS jaoks on olemas nädalane tasuta CyberGhost VPN, kuid sa pead esmalt registreeruma rakenduses.

CyberGhost pricing

CyberGhost VPN – vali enda jaoks sobiv pakett

Just nagu ka teistel VPN-i pakkujatel on ka CyberGhosti hinnad erinevad. Enamikke VPN-e saab kasutada umbes $10-13 eest kuus ning ainult üks kuu võib maksta $12.99. Kui vaatad aga muid pakette, muutuvad hinnad palju soodsamaks, ehkki sa võid sattuda ka erinevate CyberGhost pakkumiste otsa.

Teised paketid on mõeldud teatud ajaperioodile: näiteks saab kasutaja hankida CyberGhosti 6 kuuks, 1 aastaks või 3 aastaks – võid saada eksklusiivse pakkumise 18 kuuks. Mida kauem paketti kasutad, seda soodsam on kuu. Näiteks on kolmeaastase paketi puhul kuutasu vaid $3.15. Tellimuse eest saab maksta mitmel viisil, näiteks kasutades pangakaarti, PayPali, Google Play'd või isegi Bitcoine.

CyberGhost VPN pakub ka väga head tuge – kasutajad võivad suhtlemiseks kasutada e-posti või vestlusakent. Samuti on saadaval ka teadmistebaas, mida kasutajad võivad lehitseda.

Pärast CyberGhosti allalaadimist ja prooviperioodi lõppemist pakutakse veel heldelt 45-päevast tagastusaega. Kui soovid CyberGhosti maha laadida ja raha tagasi saada, on seda võimalik teha 45 päeva.

CyberGhost UI

Hõlbus kasutajaliides on vaid üks paljudest CyberGhost VPN-i eelistest

Igaüks, kes on CyberGhosti kasutanud vähemalt korra, ütleb sulle, et seda on lihtne kasutada, kuna selle kasutajaliides on väga selgejooneline ja iga funktsiooni kohta on olemas üksikasjalik kirjeldus. Kusjuures, enamus kasutajaid, kes pole kunagi varem VPN-i kasutajaid, saavad lihtsalt vajutada ühte lülitit, mis valib välja parima serveri ja ühendab automaatselt!

CyberGhosti paneelilt saad valida ka konkreetse riigis asuva serveri – vaikimisi on nähtavad Prantsusmaa, Saksamaa ja USA. Pärast noole vajutamist näidatakse serverite nimekirja, kust saad valida lemmiku (riigid on nähtavad ka põhiekraani rippmenüüs). Sa saad ligipääsu igale riigile ja võid valida sobiva serveri. Kuvatakse ka iga asukoha kaugus ja serveri koormus – nii saad valida endale lähima serveri. 

Ava Netflix ja BBC iPlayer optimeeritud serveritega

Kui mõned valivad VPN-i oma privaatsuse kaitseks, üritavad teised mööda hiilida erinevatest riigipõhistest piirangutest. Näiteks pakub populaarne voogedastusteenus Netflix erinevaid saateid Ameerika ja Euroopa inimestele. Kui keegi soovib saada ligipääsu ainult Euroopa sisule, võib selle jaoks kasutada VPN-i. Mõnes riigis ei pruugi teenused nagu Netflix üldse olla saadaval tsenseeringu tõttu, näiteks saavad Hiina inimesed sellistest piirangutest mööda CyberGhosti abil.

Populaarsetel videosisu pakkujatel nagu Netflix ja BBC on aga sadu VPN-teenuste servereid mustas nimekirjas – selline poliitika on loodud selleks, et vältida olukorda, kus kasutajad üritavad nendest piirangutest mööda saada. CyberGhosti serverid ei ole piiratud, seega saavad kasutajad nautida piiratud sisu, sealhulgas kohtades nagu Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Hulu jne.

Vali lihtsalt “striimimise” sektsioon ja näed servereid, mis on mõeldud teatud teenuste jaoks. Üldiselt ei ütle VPN-i pakkujad, millised serverid sobivad videote vaatamiseks ja kasutajad peavad ise selle välja selgitama. See on mõistagi väga tüütu. Õnneks lubab aga CyberGhost VPN sellest tülikast ülesandest mööda saada ning säästab palju aega.

CyberGhost streaming

Kasuta torrenteid õigete serveritega

Torrentid on vastuoluline teema autoriõiguste tõttu, kuna paljud ühiskasutusportaalid sisaldavad piraatsisu. Torrentite tehnoloogia ise ei ole ebaseaduslik ning paljud veebilehed võivad pakkuda legitiimset sisu, näiteks avatud lähtekoodiga tarkvara või autoriõigusteta sisu. Seega on võimalik kasutada torrentiportaale ilma seadust rikkumata.

Mainitud põhjustel võivad paljud sellised lehed olla piiratud. CyberGhost VPN võimaldab piirangutest mööda saada ja pääseda torrentiportaalidele vabalt ligi. Sa saad seadistada rakenduse ka alati ühendama sind turvalise serveriga, kui avad uTorrenti või mõne muu torrentikliendi – ka see säästab su aega.

Pea silmas, et siiski võid kohata mõningaid piiranguid, nagu on kirjeldanud ka CyberGhost:

None of the current P2P technologies are illegal per definition, but we have to block P2P protocols on certain servers, either due to strategic (this is traffic that unnecessary slows down other user's traffic) or due to legal reasons in countries where we are forced by providers to block torrent traffic, among them USA, Russia, Singapore, Australia and Hongkong (China).

Kui sa kasutad vastavaid servereid, ei tohiks sul aga tekkida mingeid probleeme torrentilehtede kasutamisel.

Boonus: Cyberghost aitab sind kaitsta pahavaralise sisu eest

CyberGhost VPN tasuta versioon on hea viis, kuidas programmi katsetada, kuid pea silmas, et see kestab ainult seitse päeva või 24 tundi, kui kasutad Windowsi versiooni. Lisaks võivad olla mõned funktsioonid (nagu voogedastuspõhised serverid) olla piiratud. Kõik avaneb siis, kui ostad CyberGhosti tellimuse – siis saad kasutada programmi piiranguteta.

CyberGhosti täisversioon võimaldab sul olulisel määral suurendada oma turvalisust internetis. Siin on mõned kasulikud funktsioonid:

 • Reklaamide blokeerimine. See peatab tüütud hüpikaknad ja muud tülikad reklaamid, mis takistavad sisu lehitsemist ja aeglustavad seda.
 • Pahavaraliste veebilehtede blokeerimine. Kui see funktsioon on lubatud, peatab CyberGhost VPN sind külastamast petturlikke, võltse ja muid pahavaralisi veebilehti.
 • Veebijälgimise blokeerimine. Jälgimistehnikad on väga tüütud (küpsised, majakad ja muud tehnoloogiad, mis jälgivad sinu tegevust internetis), kuid see valik võimaldab neid blokeerida kõikides veebibrauserites ja rakendustes.
 • Automaatne HTTPS-ümbersuunamine. Kui turvaline ühendus on saadaval, lülitab CyberGhost sind ümber turvalisele HTTPS versioonile, mitte HTTP versioonile.
 • Andmete kokkupakkimine. See pole küll seotud turvalisusega, kuid see on väga kasulik siis, kui su andmemaht on piiratud (näiteks mobiilseadmel) – see pakib pildid ja muud andmed kokku, et vähendada andmemahtu.

CyberGhost extra features

Kuigi reklaamiblokeeringul on mõningaid miinuseid (see töötab halvemini võrreldes konkreetsete rakenduste/laiendustega), muudavad kõik funktsioonid kasutaja privaatsuse ja turvalisuse paremaks.

Meie arvamus CyberGhost VPN-ist

Meie CyberGhost VPN-i arvustuse lõpetuseks rõhutame, kui oluline on privaatsus tänapäeval. Ettevõtteid häkitakse pidevalt, ebapiisav küberturve toob kaasa pahavaranakkused ja muud probleemid, mis võivad inimeste elusid negatiivselt mõjutada.

Tööriistade nagu CyberGhost VPN-i kasutamine on väga oluline, lisaks turvatarkvara kasutamisele. Eelnevas jaotises kirjeldasime kõiki lisafunktsioone, mida saab kasutada pärast CyberGhosti tellimuse ostmist, kuigi see ei ole ainus eelis, mida sa nautida saad.

CyberGhost on äärmiselt privaatsusele keskendunud VPN, millel on hulgaliselt valikuid ja lihtsasti kasutatavaid funktsioone, mis aitavad sul aega säästa ning võimaldavad sul kohandada asju vastavalt oma vajadustele. Meie arvates on üks suurimaid müügipunkte selle ettevõtte läbipaistvus ja privaatsus. Kui soovid pikemat CyberGhosti prooviversiooni, soovitame alla laadida iOS või Android versiooni esimesena.

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Ugnius Kiguolison professionaalne pahavaraanalüütik, kes on ühtlasi Viirused.ee'i looja ja omanik. Hetkel täidab ta ka peatoimetaja rolli.

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Hinnangud teistes keeltes