Eemaldage Win Speedup 2018 (Eemaldamise juhend) - uuendatud Jul 2018

Win Speedup 2018 eemaldamise juhised

Mis on Win Speedup 2018?

Win Speedup 2018 on võlts optimeerimisprogramm, mis ei muuda süsteemi jõudlust kuidagi paremaks

Win Speedup 2018 viirus

Win Speedup 2018 – potentsiaalselt soovimatu programm, mis näitab võltse tõrkesõnumeid süsteemi probleemide kohta. Seda programmi reklaamitakse kui optimeerimistööriista, mis suudab leida üles ja parandada sinu arvutis olevad süsteemiprobleemid. Programm võib tunduda küll legitiimne ning meelitab inimesi, kuid enamikel juhtudel võib see programm süsteemi sattuda ilma loata. See on peamine põhjus, miks Win Speedup 2018 programmi kutsutakse PUP-iks. Pärast süsteemi sisenemist hakkab see süsteemi skänneerima ning pärast seda võib programm esitleda nimekirja võimalikest ohtudest. Enamus neist on aga võltsid ning sinu süsteem ei ole ohus, vaid hoopis nakatunud kahtlase turvaprogrammiga. Win Speed up 2018 viirus väidab end olevat kasulik tööriist, kuid see programm ei suuda tuvastada ega parandada sinu arvutiga seonduvaid probleeme.

Nimi Win Speedup 2018
Liik Võlts optimeerimisprogramm
Sümptomid Näitab tõrkesõnumeid, mis soovitavad osta muid tööriistu
Ohutase Madal. Ei pääse ligi süsteemi sätetele
Levimisviis Tarkvarapakid
Eemaldamine FortectIntego on parim tööriist viiruse eemaldamiseks

Win Speedup 2018 on peamiselt väitnud, et see programm suudab arvutit kiiremaks muuta, puhastades Windowsi registrikirjeid. Isegi, kui see programm näitab sulle sadu selliseid kirjeid, ei suuda see programm arvutit kiiremaks muuta. Tegelikult võib see programm eemaldada kasulikke ja olulist informatsiooni ning kahjustada süsteemi sellel viisil väga tõsiselt.

Win Speedup 2018 PUP-i loojad teenivad raha tänu ostudele, mis inimesed teevad pärast seda, kui neid on peibutatud ostma tooteid, kartuses, et nende süsteem on nakatunud ning vajab parandamist. Pärast vigade nimekirja saamist soovitab viirus osta programmi litsentseeritud versiooni, kuna see olevat ainus viis nakatunud süsteemi parandamiseks. Internetis on aga palju sarnaseid programme, mida saab kasutada tasuta, seega pole vaja matta oma raha kahtlase rakenduse nagu WinSpeedup2018 alla. Kui sa ostad selle, lõpetab programm lihtsalt ohtude nimekirja näitamise ning püsib vagana kuni järgmise korrani.

Kui sa ei mäleta, kuidas Win Speed up 2018 sinu arvutisse jõudis, on võimalik, et programm sattus arvutisse üheskoos teiste rakendustega. Taolised optimeerimisprogrammid peibutavad inimesi, kasutades legitiimsetele ettevõtetele sarnaseid logosid ja nimesid. Sellist tüüpi programme kutsutakse ka paanikatarkvaraks, kuna programm kasutab sotsiaalse õngitsemise taktikaid, et panna inimesi ostma oma litsentsi. Legitiimne välimus petab inimesi ning nii ostetaksegi võlts tööriist või programm, arvates, et see aitab arvuti jõudlust parandada. Me aga usume, et Win Speedup 2018 eemaldamine peaks olema sinu prioriteet kohe, kui sa leiad selle rakenduse süsteemist ilma, et oleksid selle ise alla laadinud.

Nagu mainisime, siis Win Speedup 2018 ei paranda sinu PC-d mitte kuidagi ning loob rohkem probleeme kui parandab neid. Asjaolu, et programm näitab võltse sõnumeid ja skännereid, võib sinu arvuti jõudlust isegi halvendada. Seega tuleks Win Speedup 2018 ilma igasuguste kahtlusteta eemaldada. Süsteemi täielikuks kontrollimiseks kasuta pahavaratõrjeid nagu FortectIntego.

Win Speedup 2018Win Speedup 2018 on reklaamvara tüüpi programm, mis näitab võltse tõrkesõnumeid.

Pealetungiv reklaam ja tarkvarapakid aitavad Win Speedup 2018 programmil levida

Kõige tavalisemalt levivad sellised pealetükkivad programmid tarkvarapakkide ja sotsiaalse õngitsemise kaudu. Programm võib arvutisse sattuda pärast seda, kui oled klõpsanud kahtlasel reklaamil, kus on pakutud sinu arvuti kiirust parandada vaid ühe hiireklõpsuga. See hiireklõps toob aga kaasa tõsised tagajärjed. Ükskõik, kui aktiivselt ka Win Speedup 2018 loojad ei reklaamiks oma programmi turvalise ja kasulikuna, Bedynet.ru tiim tuletab meelde, et kui sa ostad midagi sellise reklaami kaudu, saad sa petta.

Levinult kasutatakse ka tarkvarapakkide meetodit. Tarkvaraarendajad peidavad programmi vabavara juurde, mille sa võid mingil põhjusel alla laadida. Kui sa jätad aga mõned sammud laadimisel vahele, võivad arvutisse lipsata lisaprogrammid. Ainus viis, kuidas seda vältida, on valida installeerimise käigus Advanced või Custom valik. Nii saad sa näha kõiki pakis olevaid programme ning saad eemaldada laadimiselt mittesoovitud programmid.

Eemalda Win Speedup 2018, kui sul on see programm arvutis

Win Speedup 2018 eemaldamiseks ja oma arvuti turvalisuse tagamiseks pead sa järgima allpool olevaid samme. Kui sa tõesti arvad, et pead parandama oma arvuti jõudlust, pead kasutama üksnes professionaalseid tööriistu ja programme. Kuna PUP-id võivad endaga kaasas kanda ka muid sarnaseid ohte, pead sa veenduma, et kõik sellised programmid on kustutatud enne, kui laadid maha Win Speedup 2018 programmi. Tagamaks arvuti üldise turvalisuse tuleks arvutit ka skänneerida.

Pealtükkiv programm, mis võib sinu arvutis omavoliliselt tegutseda, ei tohiks arvutisse jääda pikaks ajaks. Seetõttu soovitame Win Speedup 2018 eemaldada. Alljärgnevalt leiad mõningaid soovitusi korralikest programmidest, kuid sa võid kasutada ükskõik millist usaldusväärset programmi. Ole lihtsalt hoolikas, et vältida ohte ja nakkuseid.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Win Speedup 2018 manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage Win Speedup 2018 süsteemidest Windows

Laadi Win Speedup 2018 Windows OS-ist maha selle juhise abil:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Win Speedup 2018 ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Win Speedup 2018 või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage Win Speedup 2018 süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Win Speedup 2018 või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage Win Speedup 2018 Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Win Speedup 2018 Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage Win Speedup 2018 Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Win Speedup 2018 ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Win Speedup 2018 eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage Win Speedup 2018 Google Chrome juurest

Vabane Win Speedup 2018 reklaamidest Google Chrome’is brauseri lähtestamise abil:

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Win Speedup 2018 ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Win Speedup 2018 eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage Win Speedup 2018 Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Win Speedup 2018 või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Win Speedup 2018 eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti Win Speedup 2018 registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes