Eemaldage UpgradeSys viirus (Õpetus) - Jan 2018 uuendus

UpgradeSys viiruse eemaldamise juhend

Mis on UpgradeSys viirus?

UpgradeSys viirus ohustab Androidi kasutajaid Trooja funktsioonidega

UpgradeSys viiruse näide

UpgradeSys viirus on Androidi eellaaditud rakendus, mis on tavaliselt BLU poolt toodetud mobiiltelefonides. Eksperdid kategoriseerivad selliseid potentsiaalselt soovimatuid programme adup’idena. Kuigi selle võrdlemisi uue nakkuse kohta pole palju informatsiooni, on teada, et sellel PUP-il on Trooja hobule sarnased funktsioonid.

Mitmed viirusetõrjed tuvastasid UpgradeSys pahavara järgnevate nimede alt:

 • com.adups.fota;
 • com.adups.fota.sysoper;
 • FWUpgradeProvider.apk.

Kuna UpgradeSys adup laaditakse telefoni tavaliselt enne, kui kasutaja nutitelefoni ostab, on sellel administratiivõigused. Rakendus saab laadida uusi rakendusi ja uuendada vanu ilma kasutaja nõusolekuta või kasutajat teavitamata. Selline ligipääs on väga ohtlik, kuna potentsiaalselt sovoimatu programm võib laadida telefoni muid ohte.

Lisaks suudab UpgradeSys jälgida sinu tekstisõnumeid ja muud sisu, mis seadmes leidub. See Trooja võib isegi ühendada end mõne serveriga, et saata sinult kopeeritud info viiruse autoritele. Samuti suudab see su seadme üle võtta ja saata ise sõnumeid.

On mitmeid teadaandeid, mille kohaselt loob UpgradeSys pahavara rohkelt tüütuid hüpikaknaid veebilehtedele, mida külastad tihti. Kuigi see võib tunduda tüütu, on see ka väga ohtlik. Sponsoreeritud reklaamid viivad sind võltsidele lehtedele, kus levitatakse viiruseid. Seega pannakse sind ohtu iga kord, kui alustad uut veebilehitsemise seanssi.

UpgradeSys viiruse piltUpgradeSys viirus on Android seadmetes olev eelnevalt installeeritud rakendus, mis töötab nagu Trooja hobu.

Seega me soovitame UpgradeSys kiiremas korras eemaldada. Selle teiste funktsioonide kohta pole palju informatsiooni, kuid muud funktsioonid võivad olla veel hullemad kui eelmainitu. Seda eelnevalt installeeritud rakendust ei ole võimalik seadmest käsitsi eemaldada.

Allpoolt leiad UpgradeSys eemaldamise juhised. See selgitab, kuidas sellest pahavarast vabaneda ilma oma telefoni rikkumata. Hetkel on see kõige turvalisem viis, kuidas adup-tüüpi programmidest vabaneda. Me soovitame eemale hoida autoriseerimata kolmandate poolte tööriistadest, mis võivad olla loodud selleks, et sinu telefoni veelgi rohkem rikkuda.

Kuidas adup’e sinu seadmesse laaditakse

DieViren.de ekspertide sõnul müüakse internetis aina rohkem seadmeid pahatahtlikul eesmärgil. Tavaliselt vahetatakse püsimälu (ROM) välja kohandatud mäluga ning müüakse toodet veebipoodides nagu Amazon.

See muudatus võib täielikult muuta nutitelefoni operatsioonisüsteemi ja sisaldada pahavaralisi rakendusi, mis on eellaaditud ning mida ei saa niisama lihtsalt eemaldada. Nagu programme tuleb installeerida autoriteetsetelt arendajatelt, tuleks ka seadmeid osta usaldusväärsetest allikatest.

Kahjustatud seadme hind on märkimisväärselt madalam kui originaalse seadme. Seega ära lase end peibutada “superpakkumistel”. Madala hinna eesmärk on naiivsete kasutajate peibutamine, et nad ostaksid endale pahavaraga nakatatud seadme.

UpgradeSys viiruse eemaldamise juhend

Nagu varasemalt mainitud ei ole võimalik eelinstalleeritud rakendusi eemaldada. Neid saab aga peatada järgnevate sammudega:

 1. Ava sätted: Settings > Apps;
 2. Otsi üles UpgradeSys;
 3. Klõpsa Disable nupul.

Kahjuks on see üksnes ajutine lahendus, sest iga kord pärast seadme taaskäivitamist pead sa neid samme kordama. Selle vältimiseks võid kasutada DeBloater tööriista, mis ei nõua Androidi rikkumist. Selle saad laadida ametlikult veebilehelt.

Samm 1. Luba USB Debugging

 1. Ava sätted;
 2. Ava alammenüü (More või General);
 3. Leia mudeli number ja klõpsa sellel 7 korda;
 4. Oota, kuni näed hüpikakent tekstiga You are now a developer või Developer mode has been enabled to appear;
 5. Mine sätete menüüsse ja ava Developer Options;
 6. Luba USB Debugging ehk silumine.

Samm 2. Kasuta DeBloaterit adup’ide eemaldamiseks

 1. Kui sa laadisid oma seadmesse DeBloater tööriista ja USB silumine on lubatud, ühenda seade arvutiga.
 2. Vali Connected as Mass Storage (või Media Device) seadme teavituse nägemisel;
 3. Ava DeBloater arvutis ja klõpsa nupul Read Device;
 4. Otsi üles com.adups.fota ja/või com.adups.fota.sysoper ja vali need;
 5. Klõpsa rakendamise nupul.

Lisasamm. Muuda oma seade DeBloater jaoks tuntavaks

Kui rakendus ei leia sinu seadet, järgi neid samme:

 1. Mine Device Manager menüüsse;
 2. Otsi üles ADB Interface;
 3. Kui vaja, laadi endale Google USB Driver;
 4. Klõpsa ADB Interface peal ja vali Update Driver Software;
 5. Vajuta nupul Browse My Computer for Driver Software ja vali allalaaditud Google draiverid.
 6. Sulge DeBloater ja võta seade lahti;
 7. Korda samme 1 ja 2.
Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes