Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamid (Eemaldamise juhend) - Apr 2018 uuendus

TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamide eemaldamise juhend

Mis on TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamid?

TAP Provider V9 for Private Tunnel – väga kaheldava väärtusega teenus, mis võtab üle kasutaja internetiühenduse ja näitab soovimatuid reklaame

TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamide näide

TAP Provider V9 for Private Tunnel – virtuaalne võrgustikuliides, mida kasutab KMSpico selleks, et aktiveerida võltsi KMS serveri kaudu programm. Kui sa oled kannatanud hüpikakende tõttu, mis paluvad selle teenuse laadida, peaksid sa teadma, et pärast selle lisamist oma süsteemi, võid sa nägema hakata hulgaliselt tüütuid hüpikaknaid oma arvutis. Arvutiturbe spetsialistide sõnul tuleks hoida eemale TAP Provider V9 teenusest ning alati valida ametlik tarkvara laadimislink või uuendused.

Kasutajate kaebuste kohaselt võivad tüütud “Tap Provider V9 keeps asking to install” hüpikaknad ilmuda 20 korda järjest. Suurim hulk kaebustest on pärit USA-st ja Venemaalt, kuid seda probleemi võib kohata igas arvutis, mis kasutab KMSpicot selleks, et laadida office'i illegaalne versioon.

Pole mingit kahtlust, et seda tarkvara tuleks käsitleda eriti hoolikalt. Ära unusta, et seda on juba kuritarvitatud häkkerite poolt. Lisaks EI soovita me laadida privaatset tunnelit ega TAP-Win32 Provider V9 võrgustikuadaptereid, kuna programmi kohta pole erilist infot. Tühista taolised pakkumised ja kontrolli, ega neid teavitusi ei loo mõni kahtlane programm.

Reklaamvara tagajärjed

Kui OpenVPN tehnoloogia viirus on paigaldatud, hakkab see looma kolmandate poolte reklaame. Teenus on koostööd teinud mitmete kolmandate pooltega, seega pole mingi üllatus, et see promob genereeritavates reklaamides nende poolte tooteid ja teenuseid. Viiruse eesmärk on näidata võimalikult palju reklaame, sest mida rohkem reklaame reklaamvara loob, seda rohkem on võimalusi, et kasutaja klõpsab reklaamil ja toob sisse kasumit ettevõttele. Seetõttu kipuvad TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamid olema väga pealetükkivad.

Ära üllatu, kui hüpikaknad, bännerid, tekstisisesed reklaamid ja muud tüüpi reklaamid on hakkanud arvutisse voolama. Seda kõike põhjustab arvutisse sattunud reklaamvaraviirus. Sellises olukorras tuleks brauser koheselt sulgeda ja skänneerida oma arvutit koheselt mõne usaldusväärse viirusetõrjega. Me soovitame selle eesmärgi jaoks programme FortectIntego või Malwarebytes. Taoline programm eemaldab TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamid paari minuti jooksul.

Me hoiatame ka selle eest, et näidatud reklaamid ei pruugi kasutajat ilmtingimata suunata viidatud allikani. Teisisõnu, pole kindel, et sind suunatakse elektroonikatoodete veebipoe lehele pärast seda, kui oled klõpsanud reklaamil, mis pakub peaaegu liiga-hea-et-tõsi-olla nutitelefoni või arvuti pakkumist.

Viiruse eemaldamisega ei tohiks viivitada, kuna reklaamvara mõjutab brauserit negatiivselt. Lisaks peaksid sa meeles hoidma, et hüpikaknad võivad sind suunata brauseripõhise tehnilise toe pettuseni või pahavaralistele lehtedele. Seetõttu ära ignoreeri TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamide poolt loodud ümbersuunamisi ja jätka reklaamvara eemaldamisega.

Pilt viitab TAP Provider V9 for Private Tunnel draiveritKui sa näed teavitust, mis palub installeerida TAP Provider V9 for Private Tunnel-i, tühista see. Puhasta ka brauser.

Petturid kasutavad samu levitamisviise

Turbeeksperdid teavad juba ammu reklaamvarade levimisviise. Tavakasutaja aga on tavaliselt teadmatuses selle osas, kuidas potentsiaalselt soovimatu programm võib tema arvutisse sattuda.

Pane tähele, et TAP Provider V9 for Private Tunnel kaaperdus ei saa toimuda päris ilma sinu osaluseta. Kui sa näed seda programmi oma arvutis, on väga tõenäoline, et oled kogemata laadinud selle oma arvutisse koos mõne vabavara või jagatud tarkvaraga.

Kui sinu arvuti on veel viirusevaba, peaksid sa seda säilitama sellisena, hankides usaldusväärse viirusetõrje ja tehes regulaarseid süsteemiskänneeringuid. Uusi programme tuleks alati laadida “Advanced” installeerimisrežiimis. Nii märkad sa PUP-i varakult. Järgnevalt räägime sellest, kuidas TAP Provider V9 for Private Tunnel eemaldada.

Sa pead TAP Provider V9 eemaldama arvutist

Kui sul on juba kõrini reklaamidest, mis pakuvad sulle TAP Provider V9 installeerimist või midagi muud sarnast, soovitame sul süsteemi skänneerida usaldusväärse nuhkvaratõrjega ja vabaneda kahtlastest programmidest. Tõrjeprogramm vabaneb TAP Provider V9 for Private Tunnel viirusest automaatselt ning kogu toiming võtab vaid paar minutit.

Sa peaksid meeles hoidma, et sinu viirusetõrje peab olema uuendatud viimasele versioonile, selleks, et see suudaks tuvastada arvutis olevaid rämpsfaile. Sa võid proovida faile eemaldada ka käsitsi, kuid nende failide tuvastamine võib olla keeruline.

Kui sa arvad, et oled piisavalt kogenud selleks, et sellest PUP-ist käsitsi vabaneda, võid sa järgida juhiseid, mis on loodud meie ekspertide poolt TAP Provider V9 for Private Tunnel eemaldamise jaoks. Sel juhul pead sa järgima allpool toodud samme ja avama ka Task Scheduleri, et peatada KMSpico, AutoKMS ja muud sarnased kirjed.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamide manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel süsteemidest Windows

TAP Provider V9 eemaldamiseks Windowsist laadi maha KMSpico, AutoKMS ja muud sarnased kirjed. Seejärel otsusta, millised brauseritest on nakatunud ja lähtesta need.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri TAP Provider V9 for Private Tunnel ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi TAP Provider V9 for Private Tunnel või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles TAP Provider V9 for Private Tunnel või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel reklaamid programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks TAP Provider V9 for Private Tunnel Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali TAP Provider V9 for Private Tunnel ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii TAP Provider V9 for Private Tunnel eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel Google Chrome juurest

Tüütutest reklaamidest vabanemiseks Chrome'is kasuta allpool olevaid juhiseid, et eemaldada pahavaraline laiendus sellest brauserist.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali TAP Provider V9 for Private Tunnel ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii TAP Provider V9 for Private Tunnel eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage TAP Provider V9 for Private Tunnel Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles TAP Provider V9 for Private Tunnel või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia TAP Provider V9 for Private Tunnel eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti TAP Provider V9 for Private Tunnel registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes