Reimage'i õpetus

Jake Doevan poolt - -
123

Reimage'i sissejuhatus

Reimage on tõhus Windowsi parandusprogramm, mis ühildub Windows 7/8/10/Vista/XP operatsioonisüsteemidega. Programm aitab parandada mitmeid Windowsi tõrkeid, sinist surmaekraani (BSoD), viiruskahjusid ning parandab kadunud või kahjustunud DLL-e.

Ekspertide sõnul skaneerib Reimage Repair arvutit ning loob leitud probleemidest aruande, kus on probleemid jagatud ära kategooriate kaupa:

 • Riistvara;
 • Turvalisus;
 • Stabiilsus.

Riistvara hulgas on muutmälu (RAM) kontrollimine, keskprotsessori (CPU) kasutuse kontrollimine ja kõvaketta (HD) kiiruse vaatlemine. Pärast Reimage'i skaneeringut antakse kasutajale soovitusi selle kohta, milliseid kõvakettaosasid tuleks välja vahetada arvuti jõudluse parandamiseks.

Kuna Reimage teeb koostööd Avira AntiVir tarkvaraga, kasutab see küberohtude tuvastamiseks väga suurt viiruste andmebaasi. Turvalisuse kategooria all on potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP) tuvastamine ning brauserikaaperdajate, reklaamvara, nuhkvara ja isegi Trooja hobude leidmine.

Lisaks annab Reimage Repair infot ka arvuti stabiilsuse kohta. Teisisõnu, kasutaja saab ülevaate selle kohta, millised rakendused jooksevad kõige tihemini kokku. Skaneeringu lõpus on võimalik võrrelda oma seadme profiili maailma keskmiste näitajatega ning näha tuvastatud probleemide kiirkokkuvõtet. 

Reimage on kasulik tööriist, kui soovid oma arvuti jõudlust optimeerida. Seejuures tuleks aga meeles pidada, et selle rakenduse kõrval tuleks kasutada ka teist turvaprogrammi – Reimage suudab ainult viiruste kahjud parandada, kuid seda alles siis, kui viirusetõrje on küberohu eemaldanud. Loe rohkem Reimage'i arvustusest.

Reimage Repairi paigaldamine

Reimage'i saab alla laadida siit. Pärast rakenduse allalaadimist näed sa User Account Control (UAC) hüpikakent, kus palutakse sul anda luba seadme muutmiseks. Klõpsa “Yes”:

Kui Reimage'i paigaldusviisard avaneb, peaksid valima soovitud keele ja klõpsama “Install” nupul. Pärast paigaldamist teeb tööriist kohe kogu süsteemile automaatselt skaneeringu, kui sa just ei klõpsa nupul “Don't scan my computer after the installation is complete”.

Reimage Repair ühildub järgnevate operatsioonisüsteemidega:

 • Windows 8 (32 & 64bit);
 • Windows 7 (32 & 64bit);
 • Windows Vista (32 & 64bit);
 • Windows XP (32bit);

Arendajate sõnul ei tohiks paigaldamine võtta aega üle 5 minuti. Oota protsessi lõppemist ning saad kohe alustada rakenduse kasutamist. Kui paigaldasid programmi kogemata toetamata seadmes, vaata siit, kuidas Reimage eemaldada.

Skaneeri arvutit Reimage'iga

Kui paigaldasid Reimage'i, peaks see kohe hakkama seadet automaatselt skaneerima. Sa saad skaneerida ka käsitsi. Selle jaoks ava Reimage, tehes selle ikoonil topeltklõps. Sinult küsitakse, kas oled uus kasutaja või kas sul on juba Reimage'i litsentsivõti.

Uued kasutajad peaksid valima esimese valiku ja laskma Reimage'il skaneerida seadet. Tavaliselt läbib programm viis staadiumit, sealhulgas:

 • Andmete kogumine;
 • Sinu PC profiili loomine;
 • PC stabiilsuse kontrollimine;
 • PC turvalisuse jälgimine;
 • Kokkuvõtte tegemine.

Kõigepealt kogub Reimage sinu arvuti kohta infot. Sealhulgas kontrollitakse vaba mälumahtu, CPU-kasutust ja kõvaketta kiirust. Niiviisi saad kohese ülevaate süsteemist ja olemasolevatest probleemidest.

Seejärel kontrollib Reimage Repair jagatud DLL-e, rakenduste teid, vananenud registreid ja uusi kirjeid. Kui eemaldad vananenud registrikirjed, võib see sinu arvuti jõudlust märkimisväärselt parandada.

Seejärel kontrollitakse arvuti faile ja viiruste andmebaasi, veendumaks, et süsteemis ei ole küberohte. 

Lõpetuseks skaneerib Reimage ajutisi kaustasid, kus võib leiduda rämpsu, mis võtab jällegi arvutis üleliigselt ruumi.

Pärast skaneeringut saad tuvastatud probleemid parandada, klõpsates nupul “Start repair”. Sind suunatakse Reimage'i ostulehele, kus saad osta ühekordse parandamise $28.95 eest või hankida aastase litsentsi piiramatute parandustega, makstes lisanduvalt $9. Tavakasutaja jaoks maksab Reimage'i täisversioon $37.95.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.

Hinnangud teistes keeltes