Plumbytes kasutusjuhend

Jake Doevan poolt - -
12

Plumbytes tasuta versioon vs Plumbytes täisversioon

Plumbytes Anti-Malware pahavaratõrje on programm, mis on arvutikasutajate seas muutunud kiirelt väga populaarseks. Kuigi selle programmi looja Plumbytes Software Lp on võrdlemisi uus pahavaraarendaja, on programm võitnud kasutajate poolehoiu ja on tõestanud, et tegemist on sama võimeka pahavaratõrjega nagu mõni vanemgi turul olev programm. Plumbytes pahavaratõrje tagab arvutikaitse, tuvastades, eemaldades ja laadides maha kõik kahtlased nuhkvarad ja ohtlikud pahavarad. Lisaks on programmil kasutajasõbralik töölaud, seega isegi vähem kogenud arvutikasutajad saavad programmiga kenasti hakkama ning saavad oma arvuti turvalisena hoida. Plumbytes tarkvaral on tasuta 24/7 tehniline tugi, mille kaudu saab abi siis, kui arvuti on nakatunud mõne tõsise viirusega ning näib, et sellest ei saa kuidagi lahti. Kui tahad rohkem teada selle kohta, kuidas Plumbytes töötab, loe seda arvustust.

Nagu iga usaldusväärse pahavaratõrje puhul ei ole ka sellel programmil kõik funktsioonid tasuta versioonis avatud. Plumbytes pahavaratõrje täisversioon maksab 34,99 eurot (välja arvatud KM). Litsentseeritud versioon tuvastab ja eemaldab pahavara, nuhkvara, kaitseb veebilehitsejat brauserikaaperdajate eest ning suudab arvutit kaitsta isegi tõsiste probleemide nagu usside, troojade ja juurvara eest. Kasutajad, kes soovivad enne ostmist programmi proovida, tahavad testida, kui kiiresti see suudab arvutit skänneerida või tahavad lihtsalt teada, kas arvuti vajab üldse puhastamist või mitte võivad proovida programmi tasuta versiooni. Tasuta versioon suudab tuvastada pahavara, ent see ei eemalda seda. Kui otsustad, et sa ei soovi Plumbytes’i siiski rohkem kasutada, saad selle hõlpsalt maha laadida Control Panel’i kaudu. 

Laadi Plumbytes

Sa saad Plumbytes pahavaratõrje alla laadida siit. Fail (antimalwaresetup.exe) on ainult 568 Kb, seega selle laadimine peaks võtma üksnes paar sekundit. Installeerimisviisardi avamiseks tee alla laaditud failil topeltklõps. Kui avaneb hüpikaken, mis küsib, kas sa lubad sellel programmil teha oma arvutis muudatuseid, klõpsa OK ja avaneb Plumbytes installeerimisviisard. Installeerimise alustamiseks klõpsa lihtsalt Install nupul. Viisard laadib programmi ja installeerib selle operatsioonisüsteemi. Plumbytes on väga kergekoeline programm, seega kogu toiming ei tohiks võtta kauem kui paar minutit. 

Skänneeri operatsioonisüsteemi Plumbytes’i abil

Nii pea, kui programm on installeeritud, alustab see skänneerimist. Plumbytes kasutab mitmetasandilist skänneerimisalgoritmi, mis töötab kuni 5 korda kiiremini kui ükski teine skänneerija. Teisisõnu, Plumbytes skänneerib süsteemi väga kiiresti, ent põhjalikult. See ei kontrolli mitte üksnes faile ja programme vaid skänneerib ka veebilehitsejad ja otsib üles kõik kahtlased küpsised, laiendused ja muud komponendid. Peale skänneeringu lõpetamist võimaldab programm valida, milliseid leitud kirjeid sa soovid alles jätta ja milliseid mitte.

Plumbytes Smart Scan

Sa võid ka sätestada programmi skänneerima operatsioonisüsteemi arvuti käivitamisel. Selle jaoks ava seaded ehk Settings > ning veendu, et valitud on Launch Anti-Malware at PC Startup ja Perform Scan on Startup. Sa võiksid ka kontrollida programmi uuendusi tihti ning laadida uuendused nii pea kui need on välja antud – nii on andmebaasis alati kõik uuemad viirused samuti kirjas ning pahavaratõrje suudab neid seejärel hõlpsalt tuvastada. Pahavaratõrje uuendamiseks ava Overview vaheleht ning klõpsa valikul Check for Updates. Laadi alla uuendused, kui mõni uuendus on parasjagu saadaval. 

Plumbytes Anti-Malware

Aktiveeri Plumbytes pahavaratõrje ja eemalda leitud ohud

Kui turvaprogramm on skänneerimise lõpetanud, näitab see nimekirja kõikidest leitud ohtudest. Kasutaja võib valida, kas ta soovib mingeid nimekirjas olevaid kirjeid alles jätta. Ohtlike kirjete eemaldamiseks peab kasutaja aktiveerima programmi, sisestades Plumbytes seeriavõtme ehk Plumbytes License Key. Kui sul ei ole veel võtit, klõpsa Remove Threats nupul ja seejärel vajuta valikul I want to purchase the key ehk “Ma soovin osta seeriavõtme”. Sind suunatakse veebilehele, kust on võimalik osta võti. Kui sa oled juba varasemalt ostnud Plumbytes täisversiooni ja sul on võti, sisesta see lihtsalt kastikesse ja klõpsa nupul Activate. Seejärel vaata uuesti skänneeringu tulemusi ja vajuta nupul Remove Now. Pahavaratõrje hakkab leitud küberohte ükshaaval eemaldama, muutes su operatsioonisüsteemi ohtudest puhtaks. Sul võidakse paluda arvuti taaskäivitada selleks, et kõik muutused rakendada.

Remove threats with Plumbytes

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Plumbytes Rahulolu
garantii
Lae alla
Plumbytes Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Plumbytes Anti-Malware abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Plumbytes Anti-Malware sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Plumbytes Anti-Malware põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.

Hinnangud teistes keeltes