Hinnnang:  
  (89/100)

OSHI Defender hinnang, tasuta allalaadimine

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Nuhkvara-vastane

TEADAANNE: Tulenevalt OSHI Defender arendajate aruannetele tundub, et programmi arendamine on peatatud. Kuigi paljudel kolmandate poolte allalaadimislehtedel on endiselt programmi laadimislink üleval pahavaratõrjete hulgas, ei ole enam programmi ametlik koduleht oshidefender.com aktiivne. 

Kui sa kasutad OSHI Defenderit, pea meeles, et selle programmi vana versioon ei suuda tuvastada ega kahjutuks teha küberohte. Lisaks võivad mitmed usaldusväärsed turvaprogrammid selle märkida PUP-ide hulka, kuna programm näib leidvat viirusevabadest arvutitest nö valepositiivseid ohte ehk ohte, mida tegelikult seadmes pole. 

Kuigi OSHI Defender oli mitmeid aastaid tagasi kasulik tööriist, on hetkel selle võimekus kaheldav. Seetõttu soovitame oma seadme süsteemi täieliku kaitse tagamiseks valida mõni teine turvaprogramm. Meiepoolne soovitus on hankida Reimage Reimage Cleaner Intego.

OSHI Defender on taskukohane pahavaratõrje, mis on välja töötatud OSHI LIMITED poolt ning mis on tõestanud korduvalt, et tegemist on väga kasuliku programmiga, mis pakub esmaklassilist kaitset nuhk- ja pahavarade eest, olles samas väga kasutajasõbraliku liidesega, mistõttu on programmi lihtne kasutada. Erinevalt mitmetest teistest pahavaratõrjetest ei ole selles programmis arvukalt valikuid ja kohandamisvõimalusi, mis tähendab, et ka algajad arvutikasutajad saavad selle programmiga kenasti hakkama.

Programmil on kolm põhipaneeli – Scan, mis hõlmab “Scan” ja “Quarantine” funktsioone, Settings, mis jaguneb “Settings” ja “Exclusions” paneelide vahel ning kolmandaks License sektsioon. Programm on kujundatud ülimalt kasutajasõbralikuks ning selle kasutamine on väga lihtne. Kasutaja saab valida, kas soovib skänneerida kogu süsteemi “Full Scan” funktsiooni abil või soovib kontrollida vaid kõige olulisemaid süsteemi komponente “Quick Scan” funktsiooni abil. Kasutaja saab kohandada skänneerimist ning kontrollida, kas mõni konkreetne kaust või fail on ohtlik või mitte.

Kasutaja saab sätestada ka soovitud turvataseme, mis reguleerib OSHI Defenderi tundlikkust. Kõik need sätted võimaldavad kasutajal kontrollida kiirelt teatud kaustasid või teha põhjalikku skänneeringut. Kuigi OSHI Defender on oma soovidele kohandatav programm, on see siiski väga hõlpsasti kasutatav.

Muidugi ei ole kasutajasõbralik liides ainus OSHI Defenderi boonus. Üks olulisemaid eeliseid on väliste sissetungide kaitse, mis tähendab, et programm ehitab nö barjääri häkkerite või erinevate nuhkvarade ja pahavarade vastu. Väga paljudel pahavaratõrjetel ei ole sellist funktsiooni, mis eristab OSHI Defenderit paljudest. See funktsioon tähendab, et program blokeerib pahavaralised sissetungid ja kaitseb sind kui sa klõpsad näiteks nakatunud lingile või üritad külastada pahavaralist veebilehti.

Lisaks kaitseb programm kasutaja veebimakseid ning kogu internetitegevust, kaitstes seeläbi delikaatseid isikuandmeid. Programm suudab tuvastada ka tüütuid parasiite nagu reklaamvara, brauserikaaperdajaid ja teisi potentsiaalselt soovimatuid programme ning leiab üles ka tõsisemad probleemid nagu Troojad.

OSHI Defenderil on pilvepõhine skänneerija, mistõttu skänneerib programm operatsioonisüsteemi ilma arvutit aeglaseks muutmata. Andmete skänneerimise lõpetamisel saadetakse analüüsitud failid tagasi kliendi arvutisse ning seejärel näitab OSHI Defender nimekirja ohtlikest programmidest. Nii on kogu skänneering kiire, täpne ning arvutikasutaja on kaitstud reaalajas. Selle programmiga ei pea kunagi muretsema aeglase arvuti pärast.

OSHI Defenderi alla laadimine

Kasutajad, kes soovivad OSHI Defenderi alla laadida, saavad seda teha klõpsates siia. Programmi laadimine on väga lihtne – kasutajasõbralik installeerimisviisard juhendab kasutajat samm-sammu haaval ning installeerimine võtab vaid paar hiireklõpsu. Programm sobib Windows XP, 7, 8 ja 10 operatsioonisüsteemidele. Hetkel ei ole olemas versiooni Mac kasutajatele, ent see võib olla peatselt olemas. Programmi alla laadimine on tasuta ning seejärel saab süsteemi põhjalikult skänneerida. Pärast süsteemi uurimist näidatakse kasutajale arvutis olevate ohtude nimekirja, lisaks viidatakse ka kahtlase või ohtliku faili täpsele asukohale. 

OSHI Defenderi tasuta versiooniga ei saa eemaldada nuhkvarasid ja pahavarasid, seda saab teha OSHI Defenderi täisversiooniga. OSHI Defenderi seeriavõtit saab osta $39.99 USD eest (Euroopa liidu liikmete jaoks 38,02 EUR + 7,98 EUR KM). Seeriavõti kehtib pool aastat ning kui kasutaja just ei keela automaatset uuendamist, uuendatakse tarkvara litsentsi automaatselt. Kogu informatsiooni saab näha  OSHI Defenderi “Buy” lehel. Kasutajad, kes ei ole tootega rahul, saavad raha tagasi küsida 30 päeva jooksul peale ostmist, seega saab programmi täisversiooni muretult katsetada terve kuu ning oma raha tagasi saada, kui programm ei vasta ootustele. 

Hoia eemale piraatversioonist ja võltsidest nuhkvaratõrjetest!

OSHI Defender on kvaliteetne programm, seega pole mingi ime, et arvutikasutajad üritavad leida võimalusi selle hankimiseks. Hoiatame aga siinkohal, et kui sa üritad saada programmi täisversiooni ebaseaduslikel viisidel, võib see tuua kaasa väga tõsiseid tagajärgi.

  • Esiteks, on piraatversiooni kasutamine autoriõiguste rikkumine, seega tegemist on ebaseadusliku toiminguga, millega võivad kaasneda ka juriidilised tagajärjed.
  • Piraatversiooni alla laadimisel riskid sa pahavararünnakuga. Näiteks võib see süütuna näiv OSHI Defenderi häkkija sisaldada hoopis pahavara nagu troojasid, lunavara või kaugjuhtimisvara. Nende programmide eesmärk on alustada nakatunud arvutis erinevaid laastavaid tegevusi.
  • Kolmas põhjus OSHI piraatversioonide vältimiseks on lihtsalt asjaolu, et sellist programmi ei saa uuendada. Uuendused on aga võimeka pahavaratõrje edukuse aluseks, kuna programmi loojad täiendavad oma andmebaasi pidevalt ja lisavad sinna infot uute viiruste kohta, mis tähendab, et uuendamata programm ei suuda leida üles uusi pahavarasid. Sellise programmi arvutis hoidmine ei aita sind mitte kunagi, kuna aja jooksul muutub see lihtsalt täiesti kasutuks ja ei suuda sind kaitsta enamike küberohtude eest.

Korduma kippuvad küsimused OSHI Defenderi kohta

Martha, 19, küsis: Tere. Ostsin just uue arvuti ning mu sõbrad soovitasid, et peaksin endale ka hankima mingi viirusetõrje. Olen kuulnud OSHI Defenderi kohta väga palju positiivset, aga ma ei ole kindel, mis tüüpi programm see on. Kas see on pahavaratõrje, viirusetõrje või nuhkvaratõrje?

Vastus: Tere, Martha. Su sõpradel oli õigus – on väga oluline kaitsta oma operatsioonisüsteemi koheselt, kuna üksnes nii saad hoida oma arvuti turvalisena. OSHI Defender on nuhkvaratõrje, mis tähendab, et programm suudab eemaldada nii nuhkvarasid kui ka pahavarasid. Seega saab see eemaldada igasuguseid arvutiparasiite ning ka väga ohtlikke viiruseid, mis võivad sooritada seadusevastaseid toiminguid.

Richard, 47, küsis: Soovin osta OSHI Defenderi aktiveerimiskoodi, aga ma ei ole kindel, mida see programm tegelikult teeb. Mida programm pakub $39.99 eest?

Vastus: Tere, Richard. OSHI Defenderi täisversioon annab ligipääsu kõikidele OSHI Defenderi funktsioonidele. See tähendab, et programm kaitseb veebilehitsejaid ja operatsioonisüsteemi küberrünnakute eest, blokeerib autoriseerimata ligipääsukatsetusi, hoiab isikuandmed kaitstud ning kaitseb ka veebimakseid. Lisaks on võimalik alati ühendust võtta turbeekspertidega, kes saavad aidata juhul, kui programm peaks hätta jääma mõne teatud viirusega.

Jordyn, 25, küsis: Kas ma võin OSHI Defenderit usaldada? Kuidas ma saan kindel olla, et programm suudab ka tegelikult eemaldada viirused mu arvutist?

Vastus: Hea Jordyn, vastus on väga lihtne. Installeeri OSHI Defender ja tee oma operatsioonisüsteemile skänneering. See on täiesti tasuta – sa ei pea maksma skänneeringu tegemise eest mitte midagi. Viiruste eemaldamiseks tuleks hankida programmi täisversioon. Juhul, kui sa ei ole rahul programmi funktsioonidega, saad sa oma raha alati tagasi küsida, ent me oleme kindlad, et sa oled programmiga igati rahul.

Pakkumine
OSHI Defender hetktõmmis
OSHI Defender hetktõmmis
Autori kohta
Source: https://www.2-spyware.com/review-oshi-defender.html
Hinnangud teistes keeltes

Teie arvamus OSHI Defender kohta