Eemaldage NewTab reklaamid (Eemaldamise juhend) - Dec 2017 uuendus

NewTab reklaamide eemaldamise juhend

Mis on NewTab reklaamid?

New Tab reklaamid levivad endiselt

NewTab reklaamvara illustratsioon

New Tab reklaamid pakuvad sulle kahtlaste kohandatud brauserilaienduste installeerimist. Reklaamvara, mis on võtnud uue kuju, on virtuaalkogukonnas ringi liikunud 2013. aastast alates. Isegi tänapäeval võib seda märgata siin või seal.

Seda potentsiaalselt soovimatut programmi kasutatakse peamiselt partnerturunduseks. Seega võib programm näidata rohkelt erinevaid reklaame, mis annavad teada pakkumistest, diilidest, soodustustest, kupongidest või muudest asjadest, mis on seotud internetis ostlemisega. Kui sa klõpsad huvipakkuval reklaamil, toob see programmi arendajale tulu. Mõned need klikid võivad aga su arvutit kahjustada.

Mõned NewTab reklaamid võivad suunata kahtlastele kolmandate poolte veebilehtedele, mis ei pruugi sisaldada erinevaid reklaampakkumisi, vaid võivad üritada levitada kahtlaseid programme nagu reklaamvara või brauserikaaperdajaid. Lisaks peaksid sa olema ettevaatlik, kuna pahavaralised reklaamid on populaarne viis, kuidas levitada lunavara. See tähendab, et kui su arvutis on reklaamvara, suurendab see riski, et kohtad pahavara sisaldavaid reklaame.

Me soovitame skänneerida oma arvutit FortectIntego programmiga või mõne teise usaldusväärse pahavaratõrje või nuhkvaratõrjega kohe, kui märkad selliseid reklaame. Turvaprogramm eemaldab NewTab viiruse ja teised PUP-id Firefoxist, Chrome-st ja teistest brauseritest.

NewTab reklaamide piltNewTab reklaamid on loodud reklaamvara poolt, mis hiilis arvutisse vabavara või jagatud tarkvaraga.

NewTab reklaamid võivad ilmuda väga pealtükkival viisil, näiteks hüpikakende, bännerite, tekstisiseste reklaamide, terve lehe suuruste reklaamide või muude formaatidena, mis segavad internetis lehitsemist. Veelgi enam, need võivad su arvuti muuta aeglasemaks ja muuta arvuti haavatavaks muudele ohtudele. Nagu me juba mainisime on üks NewTab ümbersuunamisega seotud probleeme võimalus, et sind suunatakse ebaturvaliste lehtede juurde, mis võivad sind nakatada või sind mässida pettuse küüsi.

Üks peamiseid viise, kuidas reklaamvara üritab sinult klikke meelitada, on huvipõhiste reklaamide näitamine. Reklaamvara jälgib su tegevusi internetis, kasutades selle jaoks jälgimisküpsiseid. See võib koguda andmeid nagu otsinguterminid, külastatud veebilehed, sisestatud andmed, klikid, vaatamised, IP-aadress, e-posti aadress, arvuti asukoht jne. Neid kogutud andmeid kasutatakse seejärel reklaamitöö jaoks.

Kogutud andmeid võidakse jagada või neid müüa teistele kolmandatele pooltele ning neid võidakse kasutada näiteks selleks, et su postkasti täita rämpskirjadega. Seepärast tuleks NewTab kindlasti eemaldada.

PUP-ide levimisviisid

Nö NewTab viirus reisib tihti koos vabavarade ja jagatud tarkvaradega ning võivad saada su arvutisse programmipakkide kaudu. Pea meeles, et tasuta programmide allalaadimine ja installeerimine võib olla üsna ohtlik. Seetõttu tuleks valida allalaadimise jaoks usaldusväärsed ja turvalised allikad ning jälgida installeerimisprotsessi väga hoolikalt.

Kaaperdamine võib juhtuda siis, kui sa laadid uusi programme “Basic” või “Recommended” sätetega, kuna nende puhul ei näidata sulle lisanduvate programmide nimekirja. Iga kord, kui sa laadid alla vabavara, veendu, et sa valiksid Advanced või Custom sätted ja võtaksid märkekastist linnukese ära nende komponentide eest, mida sa ei soovi.

Kui sa märakd teadet, millega soovitatakse installeerida lisanduvaid programme nagu brauseripluginad, tööriistaribad ja laiendused, võta linnuke ära ka nende juurest ja alles siis klõpsa “Next” nupule. Juhul, kui oled juba New Tab viiruse laadinud, vaata allpool olevaid juhiseid ja saa sellest lahti.

NewTabi eemaldamise võimalused

NewTab viirust ei ole raske eemaldada käsitsi. Meie tiim lõi samm-sammulised juhised, mis aitavad sul sellega hakkama saada. Sa pead otsima ja kustutama reklaamvara ja kontrollima, ega su arvutisse ja veebilehitsejatesse pole lisatud ühtegi kahtlast rakendust ega laiendust.

Kui NewTabi käsitsi eemaldamine tundub keeruline, on meil sulle pakkuda ka teine valik. Sa võid viiruse eemaldada automaatselt. Kõik, mida sa pead selle jaoks tegema, on ühe allpool soovitatud programmi laadimine.

Pärast installeerimist uuenda tarkvara, sest ainult uuendatud tööriist suudab tuvastada ja eemaldada reklaamvaraga seotud komponendid. Kui programm on uuendatud, tee kogu arvutile skänneering ja lase sellel NewTab reklaamid sinu eest eemaldada.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

NewTab reklaamide manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage NewTab süsteemidest Windows

Windows OS parandamiseks järgi hoolikalt neid juhiseid:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri NewTab ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi NewTab või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage NewTab süsteemist Mac OS X

New Tabi eemaldamiseks Mac-ist järgi alljärgnevaid juhiseid.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles NewTab või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage NewTab reklaamid programmist Microsoft Edge

Järgi neid samme, et parandada Microsoft Edge pärast kaaperdamist.

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks NewTab Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage NewTab Mozilla Firefox (FF) juurest

Tüütud reklaamid võivad olla põhjustatud kahtlase brauserilaienduse poolt, mis laaditi sinu Mozilla Firefoxi sinu teadmata. Veendu, et sa laadiksid maha kõik kahtlased laiendused.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali NewTab ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii NewTab eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage NewTab Google Chrome juurest

NewTab viirus suudab installeerida kolmandate poolte laiendusi. Seega pead sa Google Chrome-st eemaldama kõik kahtlased kirjed.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali NewTab ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii NewTab eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage NewTab Safari juurest

Järgi neid juhiseid, et puhastada ja parandada Safari pärast rünnakut.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles NewTab või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia NewTab eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti NewTab registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes