Eemaldage My Safe Savings (Eemaldamise juhend) - uuendatud Oct 2018

My Safe Savings eemaldamise juhised

Mis on My Safe Savings?

My Safe Savings reklaamvara peamised funktsioonid:

My Safe Savings

My Safe Savings viirus (või MySafeSavings) on rakendus, mis võib sind võluda, pakkudes efektiivsemat säästmisviisi. Rakendus lubab kasutajatele leida parimad pakkumised, hinnavõrdlustööriistu ning muid kasulikke funktsioone. Nagu ka enamus teisi reklaamvarasid , ei suuda ka see oma lubadusi täita.

Pealegi, küberturbe eksperdid ei liigitaks seda potentsiaalselt soovimatute programmide hulka, kui sellel poleks potentsiaalselt ohtlikke omadusi. My Safe Savings on kurikuulus mitmesuguste reklaamide genereerimise poolest kord, kui on operatsioonisüsteemi sattunud.

Selle nö reklaamvara viiruse käivitusfaili nimi on mysafesavings.exe – kui sa märkad sellist protsessi jooksmas, lõpeta see kohaselt Windows Task Manager abil. See on tühipaljas arvutiparasiit, mis muudab operatsioonisüsteemi aeglasemaks ning loob loendamatul hulgal võltse reklaame ja teavitusi. Loe allpoolt lähemalt, kuidas see viirus töötab ning kuidas eemaldada My Safe Savings reklaamid. Viirusest kiiremini vabanemiseks on sul vaja vaid ühte asja – skänneeri oma arvutit FortectIntego abil.

My Safe Savings levib üheskoos vabavaradega ning see võib arvutisse sattuda ilma kasutaja teadmata. Kui see poetab oma komponendid arvutisse, hakkab see koguma informatsiooni kasutaja brausimisharjumuste kohta. Näiteks jälgib see kasutaja brausimissessioone ja kogub andmeid nagu brausimisajalugu, otsingumärksõnad, hiireklikid, allalaadimised, salvestatud järjehoidjad, eelistatud veebilehed, arvuti asukoht, IP aadress ja muu selline Selle info põhjal loob reklaamvara arvutisse promomaterjale ja näitab neid iga kord, kui asutaja veebis lehitseb.

Enamjaolt näitavad My Safe Savings reklaamid erinevaid veebipoodide pakkumisi nagu näiteks allahindluskoode, kuponge ja hinnavõrdlusi, mis on aga eksitavad . Lisaks sellele võib programm täita su veebilehitseja hüpikreklaamidega, mis pakuvad sulle teatud programmi uuendust (tavaliselt Java või Flashi uuendamist). Soovitame soojalt eemale hoida My Safe Savings reklaamidest, kuna neil ei ole mitte midagi ühist ei Java ega Adobe'ga .

Pole sugugi turvaline usaldada pakkumisi, mis on soovitatud taolise soovimatu programmi poolt. Ära unusta, et see programm jälgib igat su sammu veebis ning rikub lihtsalt su brausimiskogemust. Lisaks sellele suunab My Safe Savings kasutajat küsitava autoriteediga lehekülgedele. Leheküljed, mida sellise meetodiga reklaamitakse, suruvad tavaliselt peale soovimatute programmide installeerimist.

Kui sa ei taha enda arvutisse saada veel mõnda reklaamvara, brauserikaaperdajat või sarnast PUP'i, peaksid sa vältima seda ebausaldusväärset programmi. Oma arvuti turvalisena hoidmiseks ei tohiks sa kõhelda My Safe Savings eemaldamise osas ning peaksid sellest vabanema kiiremas korras.

My Safe Savings

Kuidas saab see reklaamvara kaaperdada su arvutit?

Rääkides selle reklaamvara levitamisest, ei ole selle osas mitte midagi ebatavalist. See levib samamoodi nagu kõik teised tüüpilised potentsiaalselt soovimatud programmid – programmipakkide abil. Programmipakkide abil saavad tarkvarade arendajad pakkida oma tooted kokku ning ehitada tarkvarapakikesi, mis näevad välja nagu üksikud programmid. Tavaliselt kuulub sellistesse pakkidesse üks usaldusväärsem ja tuntum programm ning mõned ebapopulaarsed programmid, milleks on tavapäraselt brauserikaaperdajad või reklaamvarad.

Selliste lisaprogrammide installeerimise vältimiseks pead sa olema uute programmide alla laadimisel väga ettevaatlik. On märgatud, et arvutikasutajad kipuvad usaldama Default ja Standard sätteid, kui nad peaksid tegelikult valima Custom või Advanced sätted. Need sätted, Default/Standard asemel, võimaldavad sul näha kõiki allalaadimise valikuid ning sealt saad sa valida vaid soovitud programmid ja saad edukalt vältida My Safe Savings rünnakut. Palun hoia seda meeles järgmine kord, kui laadid alla mingeid programme ning avad installeerimisviisardi. Kui see PUP on juba tunginud su arvutisse, loe edasi, kuidas sellest lahti saada.

Kuidas eemaldada My Safe Savings?

My Safe Savings viirus on kahtlemata tüütu ning ei too sulle mitte mingit kasu, samuti ei suuda see sulle pakkuda kasulikke pakkumisi ega aidata säästa raha veebis ostlemisel. Seetõttu on soovitatud My Safe Savings eemaldada oma arvutist jäädavalt. Kui soovid üksnes sellest reklaamvarast vabaneda, saad seda teha käsitsi.

Palun järgi postituse allosas olevaid juhiseid My Safe Savingsi käsitsi eemaldamiseks. Kui sa otsid aga meetodid, mille abil saad üheaegselt selle parasiidi eemaldada ning saaksid kaitsta ka oma arvutit edasiste probleemide eest, laadi endale tuntud ja usaldusväärne nuhkvaratõrje või pahavaratõrje. Kasulik oleks hankida programm, millel on reaalajas kaitse. Sa võid kasutada neid allpool olevaid nõuandeid:

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

My Safe Savings manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage My Safe Savings süsteemidest Windows

My Safe Savings viiruse eemaldamiseks pead avama “Add/Remove Programs” menüü ning otsima üles selle viiruse kirje. Seejärel, vali “Uninstall”. Neid samme tuleks korrata kõikide kirjetega, mis on seotud selle reklaamvaraga. Täielikuks eemaldamiseks soovitame minna kausta C:\ProgramData\MySafeSavings\ ning leida ja eemaldada fail nimega mysafesavings.dat. Lõpuks, veendu, et sa lähtestaksid ka oma veebilehitsejad.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri My Safe Savings ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi My Safe Savings või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage My Safe Savings süsteemist Mac OS X

Kui su Mac OS X on nakatunud My Safe Savings viirusega, pead sa kustutama kõik kirjed, mis on sellega seotud. Selle jaoks veendu, et sa oled laadinud maha kõik hiljuti installeeritud programmid, mille autorid on kahtlase mainega tarkvaraarendajad. Kui see ei tööta, otsi oma arvutist üles fail nimega mysafesavings.dat ning vabane sellest. Seejärel lähtesta oma veebilehitsejad.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles My Safe Savings või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage My Safe Savings Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks My Safe Savings Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage My Safe Savings Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali My Safe Savings ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii My Safe Savings eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage My Safe Savings Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali My Safe Savings ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii My Safe Savings eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage My Safe Savings Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles My Safe Savings või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia My Safe Savings eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti My Safe Savings registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes