Eemaldage MPC Cleaner (Eemaldamise juhend) - uuendatud Feb 2018

MPC Cleaner eemaldamise juhised

Mis on MPC Cleaner?

MPC Cleaner – kasutu süsteemi optimeerimisprogramm

MPC Cleaneri pilt

MPC Cleaner on DotCash Limited poolt loodud arvuti turvaprogramm. MPC Cleaneri alternatiivne nimetus on “kõige võimsam puhastustööriist” ja see väidab,et tegemist on “kõige kergekoelisema, kiirema ja turvalisema PC optimeerijaga, millel on lihtne ja lahe töölaud”. Kahjuks on turvaeksperdid juba aga lisanud selle programmi “potentsiaalselt soovimatute” kategooriasse ja soovitavad seda vältida.

MPCCleaner väidab olevat võimeline puhastama arvutist rämpsfailid, kahtlased pluginad ja tõrkuvad registrikirjed. Sa võid aga pettuda, kuna võid avastada, et see ei paranda peaaegu üldse sinu arvuti olukorda pärast selle laadimist. Taolistel tööriistadel on ainult üks eesmärk – meelitada kasutajaid ostma tasulist litsentsi.

Kõik probleemid, millest MPC Cleaneri skänner teada annab, on välja mõeldud. Sa saad seda fakti kontrollida, skänneerides arvutit FortectIntego või mõne teise usaldusväärse turvaprogrammi abil. Me võime sulle kinnitada, et need programmid ei leia mitte midagi sellist, millest teavitas optimeerija. Kui sa eemaldad kirjed, mis skänneri sõnul olid ebaturvalised, paned hoopis oma arvuti ohtu.

MPC Cleanerit on juba märgatud levimas Tšiilis, Venemaal ja Poolas. Kõige populaarsem viis, mida kasutatakse süsteemide kaaperdamiseks, on seotud teiste programmidega, kuna see PUP kasutab oma peamise levimisviisina tarkvarapakke. Sa võid kahtlustada, et sinu arvutis on see süsteemitööriist, kui sa leiad oma arvuti C:\Program Files kataloogist MPCTray.exe faili.

Pärast edukat sisenemist hakkab programm süsteemi skänneerima iga kord, kui taaskäivitad arvuti. Seejärel näidatakse võltse teavitusi tõsistest probleemidest, mis süsteemist leiti. Nende eesmärk on sundida inimesi ostma programmi litsents. Samuti võib programm sinu arvutisüsteemi aeglasemaks muuta, veendes sind seeläbi, et su arvutis on tõesti tõsiseid probleeme.

Nö MPC Cleaner viirus väidab tavaliselt, et süsteemis on kümneid probleeme ja tõrkeid ning kasutaja peab need kohe parandama. Kui sa otsid neid probleeme oma viirusetõrje või nuhkvaratõrjega, ei leida sa mitte midagi, sest see tööriist valetab.

Sa aimad ilmselt juba, et me ei soovita osta MPC Cleaneri litsentsivõtit, sest selle programmi peale ei tasu oma raha kulutada. Tegemist on petturliku programmiga, mis näitab võltspositiivseid tulemusi, seega sa ei tohiks langeda programmi hirmutamistaktikate õnge.

Ei selle programmi prooviversioon ega ka täisversioon saa parandada sinu arvutit. Pea meeles, et see ei suuda ka su süsteemi kiiremaks muuta või kuidagi muudmoodi tõhustada sinu arvutit. Kui hoiad selle PUP-i alles, võib see muuta ka su brauserit, kuna see võib määrata Search.mpc.am lehe sinu vaikimisi otsingumootoriks ja avaleheks.

Kui sa tahad kaitsta oma arvutit nuhkvara ja pahavara eest, peaksid sa installeerima tunnustatud ja usaldusväärse viirusetõrje või pahavaratõrje ning unustama ära kahtlased tööriistad nagu kõnealuse programmi. Eemaldamaks tüütud reklaamid, mis sind segavad, pead sa MPC Cleaneri arvutist eemaldama. Artikli allosast leiad juhised, kuidas programm eemaldada.

MPC Cleaner viirust levitatakse ametlikul lehelMPC Cleaneri tõhusus on vägagi küsitav.

Programm võib arvutisse tulla märkamatult

MPC Cleaneri allalaadimiseks on kaks võimalust:

1. Sa saad selle programmi alla laadida otse selle ametlikult veebilehelt või mõnelt allalaadimislehelt;

2. Sa saad selle programmi installeerida üheskoos mõne teise tasuta programmiga.

Enamikel juhtudel satuvad inimesed selle võltsi PC optimeerija otsa ilma sellest teadmata. Pea meeles, et see saab juhtuda ainult siis, kui sa kipud uusi programme alla laadima juhuslikelt veebilehtedelt või kiirustad nende installeerimisega ilma, et pööraksid tähelepanu olulisele infole, mis peitub tarkvara installeerimisviisardis.

PUP-e levitatakse tarkvarapakkimise meetodi abil, mis tähendab, et neid võidakse lisada tasuta programmide juurde ja neid võidakse märkida “soovimatud programmideks”. Kahjuks ei näidata neid “soovitusi” väga otseselt. Kui sa tahad vältida, et sinu arvutisse ei satu soovimatuid programme, pead sa vabavara installeerimisviisardit väga hoolikalt vaatama ja kontrollima, ega tasuta progammiga ei tule kaasa mõni kolmanda poole programm.

Õnneks on tarkvarapakke lihtne paljastada, võttes ära linnukesed eelvalitud programmide eest. Selle tegemiseks pead sa valima Advanced või Custom installeerimissätted ja lugema hoolikalt tingimusi.

Alati on kasulik lugeda läbi ka kasutustingimused, privaatsuspoliitika, kasutajate tagasisidet ja muud sarnast infot, mis on programmiga seotud.

Vabane MPC Cleaner viirusest lihtsa vaevaga

MPC Cleanerit saab eemaldada nii käsitsi kui ka mõne uuendatud nuhkvaratõrje programmi abil. Kui sa tahad kasutada esimest valikut, peaksid sa järgima allpool olevaid juhiseid.

Pea meeles, et selle PUP-iga on seotud suur hulk kahtlaseid faile, mis tuleb samuti eemaldada. Vastasel korral võib tekkida veelgi rohkem probleeme, näiteks ilmub programm arvutisse tagasi. Samuti võib su arvutis peituda Search.mpc.am viirus, mille puhul on tegemist tuntud brauserikaaperdajaga. Sa peaksid ka selle eemaldama.

Selleks, et eemaldada MPC Cleaner viirus ja kõik teised soovimatud programmid ning saada tagasi kontroll oma arvuti üle, soovitame kasutada automaatset eemaldamist. Selle jaoks võid kasutada allpool mainitud programme.

FortectIntego aitab eemaldada viiruse kahjusid. SpyHunter 5Combo Cleaner ja Malwarebytes aitavad tuvastada potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning nendega seotud faile ja registrikirjeid.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.

MPC Cleaner manuaalse eemaldamise juhend

Eemaldage MPC Cleaner süsteemidest Windows

MPC Cleaneri käsitsi eemaldamiseks pead sa järgima allpool olevaid juhiseid. Sa pead maha laadima kõik programmid (Search.mpc.am ja teised), mis kuuluvad firmale nimega DotCash Limited, kuna nii saad vältida nende naasemist tulevikus.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri MPC Cleaner ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi MPC Cleaner või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'

Eemaldage MPC Cleaner süsteemist Mac OS X

Selleks, et vabaneda sellest programmist Mac OS X süsteemist, pead sa maha laadima kõik selle võltsi optimeerijaga seotud komponendid. Veendu, et sa eemaldaksid Search.mpc.am rakenduse ja kõik muud rakendused, mille loojaks on DotCash Limited.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles MPC Cleaner või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'

Eemaldage MPC Cleaner Mozilla Firefox (FF) juurest

Firefoxi parandamiseks veendu, et sa kustutaksid kõik tundmatud rakendused, pluginad ja tööriistaribad, mis võivad olla seotud MPC Cleaneriga.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali MPC Cleaner ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii MPC Cleaner eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'

Eemaldage MPC Cleaner Google Chrome juurest

Selleks, et vabaneda kõikidest viirusega seotud komponentidest Google Chrome'is, pead sa kontrollima Chrome'i laienduste nimekirja ja kustutama kahtlased kirjed. Sa pead eemaldama kõik kirjed, mis kuuluvad firmale nimega DotCash Limited.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali MPC Cleaner ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii MPC Cleaner eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks

Eemaldage MPC Cleaner Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks MPC Cleaner Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

Eemaldage MPC Cleaner Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles MPC Cleaner või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia MPC Cleaner eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Olles desinstalleerinud selle potentsiaalselt mittesoovitava programmi (PUP) ja korda teinud oma iga veebibrauseri, soovitame me Teil skanneerida oma arvutit tuntud nuhkvara-vastase programmiga. See aitab Teil saada lahti MPC Cleaner registri jälgedest ja samuti identifitseerida sellega seotud parasiidid või võimalikud pahavara nakatumised Teie arvutis. Selleks puhuks on Teil võimalik kasutada meie kõrgeima hinnanguga pahavara eemaldajat: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner või Malwarebytes.

Teile soovitatud

Ära lase valitsusel enda järel nuhkida

Valitsustel on kombeks jälgida inimeste andmeid ning isegi nuhkida kodanike järel, seega sa peaksid seda silmas pidama ja uurima rohkem kahtlaste infokogumise taktikate kohta. Selleks, et vältida mistahes soovimatut valitsusepoolset jälgimist, tuleks internetti kasutada täiesti anonüümselt.

Kui kasutad internetti, saad valida mistahes asukoha selleks, et netisisu näha ilma, et peaksid taluma olulisi piiranguid. Naudi internetikasutust ilma häkkimise riskita, kasutades Private Internet Access VPN-teenust.

Kontrolli, millist infot valitsused ja muud soovimatud osapooled saavad näha siis, kui sa internetis surfad. Isegi, kui sa ei tegele seadusevastaste toimingutega või usaldad oma teenusepakkujaid ja platvorme, ole alati omaenda turvalisuse ja heaolu huvides kahtlustav ning kasuta ennetavaid meetmeid nagu VPN-teenused.

 

Tee failidest tagavarakoopiad, juhuks, kui sind tabab pahavararünnak

Arvutikasutajad võivad saada mitmesuguseid kahjusid kübernakkuste tõttu, kuna nad on ise jätnud midagi tegemata. Pahavara põhjustatud tarkvaraprobleemid või otsesed andmekaotused krüpteeringu tõttu võivad tekitada seadmele mitmeid probleeme või põhjustada püsivat kahju. Kui sul on korralikud tagavarakoopiad, saad pärast taoliseid intsidente oma tööd aga muretult jätkata.

Pärast seadmele mistahes muudatuste tegemist on oluline teha tagavarakoopiad, et saaksid alati naasta oma töö juurde, isegi, kui pahavara on midagi seadmes muutnud või põhjustanud andmekaotuseid. Kui sul on olemas iga olulise dokumendi või projekti eelmise versiooni koopia, saad vältida tülikaid olukordi. Sa tänad end, kui peaksid kunagi pahavara otsa sattuma. Süsteemi taastamise jaoks kasuta programmi Data Recovery Pro.

 

Autori kohta
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes