Mis on close.js? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Lucia Danes poolt - -

Kui ohtlik on close.js fail?

Close.js on ohtlik JavaScript fail, mis on tihedalt seotud Spora lunavaraviirusega. See fail vastutab lunavaraviiruse käivitamise eest sihtmärgiks olevas arvutis, seega on tegemist kogu viiruse toimimise väga olulise elemendiga. Tavaliselt peibutatakse ohvreid laadima seda faili oma arvutisse – seda tehakse erinevate e-kirjadega, milles väidetakse, et manuses olev fail on saadetud mõnelt valitsusasutuselt või mujalt. Kord, kui sa aga laadid endale selle manuse, potsatab close.js fail su operatsioonisüsteemi. Kui see käivitub, avab fail pahavara ja alustab krüpteerimisprotsessi. Vahel võib ohver samal ajal näha Wordi tõrkesõnumit, mis väidab, et fail on rikutud, aga samal ajal ründab lunavaraviirus juba faile.

Nagu sa võid eelnevast mõista, on close.js ohtlik fail, mis võib põhjustada väga palju kahju, krüpteerides sulle olulisi dokumente, pilte, audiofaile, videosid või andmestikke. Sa ei tohiks jätta sellist faili arvutisse ja lasta sellel muuta arvutit haavatavaks. Kui sa märkad, et Spora on juba su arvutisse pääsenud, peaksid sa koheselt arvutit skänneerima usaldusväärse viirusetõrje või pahavaratõrjega. Soovitame close.js fail ja Spora lunavaraviirus eemaldada Reimage Reimage Cleaner Intego abil. Võib juhtuda, et sa pead viirusetõrje kasutamiseks arvuti taaskäivitama režiimil “Safe Mode”, kuna taolised viirused võivad blokeerida viirusetõrjeid. Kui sa vajad rohkem abi viiruse ja close.js eemaldamisel, loe meie samm-sammulist juhendit siit.

Kuidas see fail mu arvutisse sai?

Close.js fail ilmub arvutisse siis, kui arvuti on nakatunud Spora lunavaraga. Viirus levib peamiselt pahavaraliste kirjamanuste kaudu, mis väidavad end olevat arved või muud Wordi või PDF’i failid. Ükskõik, kui tavaline ja turvaline fail ka ei tunduks, siis tegelikkuses on taolisel failil kaks erinevat laiendust, mistõttu on faili tegelik olemus peidetud. Kui ohver klõpsab failil, käivitab ta tegelikult pahavaralise close.js faili %TEMP% kataloogis. Tulemusena algab Spora viiruse krüpteerimisprotsess, mida sa ei märka enne, kui proovid mõnda nakatunud faili avada. Kui sa soovid vältida lunavaraviiruste rünnakut, pead sa olema väga ettevaatlik e-kirjade saamisel ning sa ei tohiks kunagi kiirustada manuste avamisega. Veendu, et kiri on tulnud saatjalt, keda sa tead ja usaldad!

Kuidas eemaldada close.js arvutist?

Rõhutame, et close.js faili eemaldamine ei lahenda põhiprobleemi. See fail on üks peamiseid märke, mis näitab, et arvuti on nakatunud lunavaraga. Selle faili kustutamine ei peata su failide krüpteerimist ega teisi Spora pahatahtlikke toiminguid. Me ei soovita kustuta selliseid ohtlikke küberohte käsitsi, kuna taolised viirused kasutavad mitmeid tehnikaid selleks, et oma eemaldamist ennetada. Sa peaksid pigem skänneerima oma arvutit professionaalse pahavaratõrjega nagu Reimage Reimage Cleaner Intego või SpyHunter 5Combo Cleaner, kustutamaks Spora ja sellega seonduvad failid. Sinu valitud turvaprogramm eemaldab ka close.js faili su arvutist.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Reimage Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Reimage ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/file-close-js.html
Eemaldamisjuhised teistes keeltes

Teie arvamus close.js kohta

Failid
Tarkvara
Võrdle