Mis on _5_ HOWDO_text.html? Kas ma peaksin selle eemaldama?

Mida ma peaksin _5_ HOWDO_text.html failiga ette võtma?

_5_ HOWDO_text.html fail kuulub üheskoos _HOWDO_text.html ja _HOWDO_text.bmp failidega ühe tänapäevase suurima küberohu – ODIN viiruse – juurde. Küberviirus, mis pärineb kuulsast Locky viirusest, tekkis üsna järsult, ent on praeguseks vallutanud juba tohutult palju arvuteid üle kogu maailma. Vaadates selle ohu leviku suurust ja tekitatud kahju, on täiesti võimalik, et varsti ületab see ransomware-viirus isegi oma kurikuulsa eelkäija leviku. Praegu on viirus juba käinud oma eelkäija sammudes, võttes oma eesmärgiks ametihooned – näiteks nakatas viirus Honolulu tuletõrjeosakonna arvuteid. See tähendab, et _5_ HOWDO_text.html faili nägemine võib su jaoks tähendada üsna halbu uudiseid. Kui märkad sellist faili, peaksid oma arvutit koheselt skänneerima FortectIntego viirusetõrjega või mõne muu pahavaratõrje programmiga.

Tagasi faili enda juurde: me räägime lähemalt selle faili eesmärgist. _5_ HOWDO_text.html fail ja teised eelnevalt mainitud failid paigaldatakse arvutisse peale seda, kui arvuti on ODIN ransomware-viirusega nakatunud ning viirus on su kõvakettal olevad dokumendid krüpteerinud. Need failid sisaldavad lunarahainfot, kus selgitatakse, et arvuti andmed on krüpteeritud RSA ja AES skriptidega ning antakse infot selle kohta, kuidas probleem lahendada. Teisisõnu annavad häkkerid anonüümse Tor veebilehitseja lingi ja paluvad, et kasutaja tasuks määratud summas lunatasu. Lisaks linkidele antakse ohvrile unikaalne identifikeerimisnumber ning vastavalt sellele numbrile peaks olema võimalik arvuti peale lunatasu maksmist dekrüpteerida. Kurvastusega tuleb aga tõdeda, et arvutit ei dekrüpteerita, vaid viiruse loojad haihtuvad peale raha kätte saamist. Seetõttu tuleks ODIN kustutada ja _5_ HOWDO_text.html fail eemaldada ilma seda lähemalt analüüsimata.

Kuidas see viiruslik fail levib?

Nagu me oleme maininud, paigaldatakse _5_ HOWDO_text.html fail arvutisse peale seda, kui ODIN viirus on oma töö ära teinud. See tähendab, et see fail levib üksnes koos viirusega. Sind võidakse peibutada seda ransomware-viirust alla laadima pahavaraliste spämmkirjade kaudu, kuhu on lisatud viiruslik manus. Pahatahtlik kirje võib su arvutisse hiilida ka Trooja hobu või mõne muu pahavara kaudu. Viirus võib arvutisse pääseda isegi mõningate reklaamide kaudu, mis tõestab üksnes seda, et tegemist on ülimalt ohtliku viirusega, mis leiab pidevalt aina uusi võimalusi arvutisüsteemi pugemiseks.

Kuidas tuleks  _5_ HOWDO_text.html fail eemaldada?

_5_ HOWDO_text.html faili eemaldamiseks tuleb eemaldada ka ODIN ransomware-viirus. Kui sa ei peata pahavara toiminguid ja kustutad üksnes lunarahamärkme, võib ODIN end hõlpsasti taastada ja jätkata väljapressimist. Lisaks võib see tähendada, et riskid ka oma tulevaste failide kaotamisega või krüpteeritud andmete lõpliku kaotamisega. Seetõttu soovitame me tungivalt jätta viiruse eemaldamine professionaalse viirusetõrje hooleks, nagu näiteks FortectIntego, mis hoolitseb nii ODIN’i kui ka _5_ HOWDO_text.html faili eemaldamise eest, seda turvaliselt ja edukalt.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Fortect Rahulolu
garantii
Lae alla
Intego Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik macOS jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Fortect Intego abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Fortect Intego sisaldab tasuta piiratud skaneerijat. Fortect Intego põhjalikum skaneering on saadaval täisversioonis. Kui tasuta skaneerija tuvastab probleeme, saad need parandada tasuta käsitsi parandamise valikuga või sa võid osta täisversiooni, et probleemid automaatselt lahendada.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Fortect ei aita katkiseid faile parandada, võta appi SpyHunter 5.
Alternatiivne tarkvara
Erineval tarkvaral on erinev eesmärk. Kui Intego ei aita katkiseid faile parandada, võta appi Combo Cleaner.
Autori kohta
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes