Raskusaste:  
  (40/100)

Eemaldage “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam (Eemaldamise juhend) - uuendatud Dec 2017

Jake Doevan poolt - - | Liik: Reklaamvara

Zeus viirus naaseb “Windows Detected ZEUS virus” pettuse näol

Pildil on näha "Windows Detected ZEUS" pettuse sõnumeid

“Windows Detected ZEUS virus”on võlts teavitus, mis on peaaegu identne “You have a Zeus virus” ja “Windows Defender Alert: Zeus Virus” pettustega. See pettus üritab veenda arvutikasutajaid selles, et nende arvuti on nakatunud kurikuulsa Zeus viirusega. Kui sa oled sellest viirusest kuulnud, võid sa olla üsna hirmunud selle nime kuulmisel, sest see trooja hobu on tuntud inimeste delikaatsete andmete varastamise poolest.

Õnneks ei ole Zeus viirust enam olemas. Pärast selle avastamist 2012. aastal tuvastati see võrgustik ja 2016. aastal võeti see maha. Turvaeksperdid on aga juba teada andnud, et on leitud kaks erinevat viirust, mis on loodud sama koodi baasil – Zeus Panda virus ja Terdot.

Idee kasutada Zeusi nime “Windows Detected ZEUS virus” pettuses on üsna ilmselge. Häkkerid loodavad, et see hirmuäratav nimi meelitab kasutajaid helistama erilisele numbrile, mis peaks väidetavalt ühendama inimest “Microsofti turvaekspertidega”. Kõne eesmärk on petta inimestelt raha välja, registreerides inimesi mitmetele teenustele.

Pane tähele, et petturid on muutnud “Windows Detected ZEUS virus” sõnumit ja telefoninumbrit üsna tihti, seega sa võid märgata brauseris sarnaseid teavitusi. Selle artikli kirjutamise ajal palus “Zeus virus detected” pettus sul helistada numbrile +1-866-625-5558 probleemi lahendamiseks. Väidetavad Microsofti töötajad peaksid aitama sul eemaldada pahavara.

Selline on võltsi teavituse sisu:

[page name] says:
****Don't Restart Your Computer****

Windows Detected ZEUS Virus. The Infections detected, indicate some recent downloads on the computer which in turn has created problems on the computer.

Call Microsoft support +1-866-625-5558 and share this code B2957E to the Agent to Fix This.

******************************************
A Suspicious Connection Was Trying to Access Your Logins, Banking Details & Tracking Your Internet Activity.

Security Centre & Firewall Services are Disabled, Error code 0x8007042c

Your TCP Connection Was Blocked by Your Firewall. Your Accounts May be Suspended Until You Take an Action.

Selle võltsi sõnumi juures on kõige huvitavam fakt, et seda on märgatud ka Mac operatsioonisüsteemis. Kui võtta arvesse asjaolu, et reaalne Zeusi trooja oli originaalselt loodud üksnes Windows operatsioonisüsteemi jaoks, siis võid sa olla oma kasutajaandmete ja muude andmete pärast täiesti rahulik, kui märkad oma Mac-i töölaual “Zeus virus detected on Mac” teavitust.

Kui sa soovid sellest pettusest vabaneda, pead sa leidma oma arvutist üles reklaamvara tüüpi viiruse. Tavaliselt levivad sellised nuhtlused vabavaraga ja võivad süsteemi tungida märkamatult. Seepärast soovitame kasutada Windows Detected ZEUS virus pettuse eemaldamise jaoks automaatset võimalust. Sa võid kasutada näiteks Reimage programmi.

Ekraanitõmmis “Windows Detected ZEUS Virus” pettusest
“Windows Detected ZEUS Virus” -tüüpi teavitused kuuluvad tehnilise toe pettuste hulka.

Kui analüüsida seda pettust edasi, on üsna selge, et tegemist on võrdlemisi keskpärase pettusega. Sõnum sisaldab väiteid, mis on täiesti naeruväärsed. Lisaks näidatakse seda teavitust siis, kui lehitsed Internetis, mis on täiesti absurdne, sest Windowsi teavitused ei hüppa välja brauseris.

Lisaks tundub, et “Windows Detected ZEUS virus” on loodud botivõrgustiku poolt, mis saadab neid petturlikke teavitusi välja mitmetele nakatunud brauseritele. Sõnum sisaldab erilist koodi, nt “G3468D”, mis on sisuliselt ohvri tuvastamise indikaator.

Ütlematagi on selge, et sa peaksid sellised pettusesõnumid lihtsalt kinni panema. Selle jaoks klõpsa teavituse allosas oleval nupul “Prevent this page from creating additional dialogues.” Pärast seda peaksid sa oma brauseri korda tegema, järgides käsitsi eemaldamise juhiseid või laskma pahavaratõrjel Windows Detected ZEUS virus pettuse eemaldada. Programm eemaldab kõik skriptid ja peidetud failid, mis võivad neid teavitusi tekitada.

Ära mõtlegi helistada viidatud numbrile, sest sa võid raha kaotada ja tagada petturitele kaugligipääsu oma arvutile. Sel juhul võivad nad su arvutisse poetada reaalse viiruse, mis võib tekitada tunduvalt suuremaid probleeme.

Zeus viiruse pettuse uued kuuldused (2017 versioon)

Kaitsetu operatsioonisüsteem, vananenud brauser ja harjumus külastada ebaseaduslikke filmistriimimise või mängurluslehti suurendab võimalust, et sa puutud kokku Windows Detected ZEUS virus pettusega. Teisalt aga isegi, kui sa oled ettevaatlik, võib see pettus sind kimbutada.

Õnneks ei ole see reklaamvara tüüpi pettus eriti ohtlik su seadmele. Regulaarsed taolised teavitused võivad siiski muret tekitada. Kontrolli kindlasti ega süsteem pole nakatunud mõne tõsisema pahavaraga. Selle pettuse taga olevad petturid lisavad tihti teatud domeenidele teatud koode.

Kasulik oleks ka see, kui vaataksid üle domeenid, kus igapäevaselt oled käinud. Kui domeen on üle valatud vilkuvate reklaamidega, on võimalik, et domeen kasutab kolmandate poolte tuge. Mõned keerukamad tehnilsie toe pettused töötavad ründevara toel, seega pettusega kokkupuutumise riski vähendamiseks tuleks regulaarselt skänneerida arvutit oma turvaprogrammiga. Järgnevas alapeatükis räägime lähemalt Zeusi pettuse eemaldamise meetoditest.

Windows Detected ZEUS virus pettuse eemaldamise juhis

Windows Detected ZEUS virus pettus töötab nagu reklaamvara, seega ei pea just ilmtingimata paaniliselt muretsema andmete muretsemise ja muude probleemide pärast, mis on muidu seotud Zeus viirusega. See fakt muudab ka viiruse eemaldamise protsessi lihtsamaks.

“Windows Detected ZEUS virus” eemaldamiseks oma arvutist on sul kaks võimalust: käsitsi ja automaatselt eemaldamine. Kui sa tahad, et protsess oleks kiire, vali mõni allpool olevatest programmidest ja uuenda seda enne skänneerimist. Seejärel otsib see üles kõik kirjed, mis on selle reklaamvaraga seotud ning mis vastutavad võltsi Zeusi teavituse näitamise eest.

Sa võid kasutada ka Windows Detected ZEUS virus käsitsi eemaldamise juhiseid. Sa leiad need juhised artikli allosast. Nende kasutamisel pead sa olema aga ülimalt ettevaatlik ja järgima igat sammu täpselt nii nagu juhises. Need juhised aitavad sul parandada oma operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejad, nende hulgas ka Chrome, Firefox, Internet Explorer ja Microsoft Edge.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

“Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-windows-detected-zeus-virus-tech-support-scam.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes