Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage weknow.ac (Eemaldamise juhend) - Jan 2020 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Weknow.ac – brauserikaaperdaja, mis suunab kasutaja ümber kahtlastele lehtedele, kus reklaamitakse Maci eemaldajaid

weknow.ac kaaperdaja

Weknow.ac on võlts veebiotsingumootor, mille autoriks on weknow – Iisraelis asuv veebiarendaja. Sarnaselt portaalile chumsearch.com kuulub see rakendus brauserikaaperdajate hulka, kuna see muudab Google Chrome'is, Mozilla Firefoxis ja Safaris kodulehte ja uue vahelehe aadressit ilma hoiatuseta. Kahtlane rakendus suudab näidata sponsoreeritud linke ning suunab kõik otsinguterminid ümber rakenduste nagu WebCrawler, Clean Your Mac ja teiste sarnaste juurde. Lisaks võib see PUP näidata mitmesuguseid pealetükkivaid reklaame ning koguda brauseriga seotud andmeid, kasutades neid selleks, et teenida raha programmi omanikele.

Nimi weknow.ac
Liik Brauserikaaperdaja
Ohutase Madal. Kahjustab üksnes teatud brausereid.
Nakatuvad brauserid Chrome, Firefox, Safari
Kogutud info Järjehoidjad, IP-aadressid, mitmed otsingutulemused jne.
Vältimiseks Hoia eemale kahtlastest lehtedest, ära kasuta teisejärgulisi programmipaigaldajaid, paigalda endale viirusetõrje
Levib järgnevate meetoditega Programmipakid, pahavaralised lingid, lehed jne.
Kustutamine Kasuta programmi Reimage Reimage Cleaner PUP-ist vabanemiseks.

Erinevalt paljudest brauserikaaperdajatest mõjutab see üksnes Mac OS kasutajaid, kuigi see ei tähenda, et programmi loojad ei pruugi seda kohaldada ka Windowsi süsteemile. Brauserikaaperdajad nagu weknow.ac satuvad arvutisse tänu programmipakkidele, mitmetele kahtlastele veebilehtedele ning vahel võidakse see laadida ka ametliku lehe kaudu. Kõige levinum viis selle programmi levitamiseks on aga endiselt programmipakid.

Raha teenimiseks kasutavad Weknow.ac viiruse loojad erinevad jälgimisviise nagu näiteks jälgimisküpsiseid, JavaScripti ja muud taolist. Tänu nendele viisidele jõuavad äpi loojateni mitmed isikustamata andmed. Need võivad olla näiteks:

  • järjehoidjad;
  • otsingumärksõnad;
  • külastatud lehed ning külastuse pikkus;
  • klõpsatud lingid;
  • IP-aadress;
  • internetiteenuse pakkuja (ISP) jne.

Andmelekke vältimiseks tuleks Weknow.ac eemaldada kas käsitsi või professionaalse pahavaratõrje abil. Me soovitame kasutada programmi Reimage Reimage Cleaner , kuid sa võid kasutada mistahes eelistatud pahavaratõrjet.

 

Mõnes olukorras võib aga viiruse tulemuseks olla identiteedivargus või raha kaotamine. Seetõttu on hädavajalik hoida oma isikuandmeid turvaliselt ning mitte kunagi jagada oma andmeid kolmandate poolte lehtedel, kuhu weknow.ac sind suunata võib.

Weknow.ac kaaperdamine võib kaasa tuua arvukad ümbersuunamised kahtlastele lehtedele. Taolised lehed võivad sisaldada kahjulikke komponente (nagu klahvinuhid, lunavara, krüptovaluuta kaevandaja või trooja hobud). Mõnel juhul võib sinu süsteem nakatuda mõne taolise viirusega ning kahjustab süsteemifaile, mis toob jällegi kaasa isikuandmete kaotamise.

Me soovitame Weknow.ac eemaldada oma arvutist nii kiiresti kui võimalik. Vastasel korral võid igapäevaselt kohata tüütuid reklaame, aeglast süsteemi ja isegi infolekkeid. Seetõttu on parem hoida oma arvuti sellest programmist vaba.

 

weknow.ac PUP
weknow.ac on brauserikaaperdaja, mis muudab brauseri sätteid ja näitab pealtükkivaid reklaame.

Brauserikaaperdaja nakatumisviisid ja viisid, kuidas seda vältida

Tehnoloogiavaldkonna professionaalide kohaselt levivad PUP'id üheskoos vabavara või jagatud tarkvara pakkidega. Internetist leitavad tasuta programmid võivad sisaldada lisakomponente, mis tuleks laadimiselt igal juhul eemaldada. Kahjuks ei anna aga tarkvaraarendajad tihti teada seda, millised programmid kaasas on või kuidas need eemaldada ning selle asemel palutakse kasutajatel kasutada Recommended või Quick laadimisrežiime.

Selleks, et vältida brauserikaaperdaja nakkuseid, järgi neid juhiseid:

  • Vabavara laadimisel vali alati Advanced või Custom laadimissätted. Seejärel eemalda kõik lisavalikud enne paigaldamise lõpetamist;
  • Väldi kahtlaste lehtede külastamist ning ära külasta failijagamislehti;
  • Laadi ja paigalda arvutisse viirusetõrje. Kui programm on uuendatud, väldib see isegi kõige uuemaid nakkuseid;
  • Ole alati ettevaatlik ning ära usalda kõike, mida internetis näed.

Eemalda Weknow.ac võlts otsingumootor kiirelt

Selleks, et Weknow.ac käsitsi eemaldada, peaksid sa eemaldama kõik tundmatud brauserilaiendused ja kahtlased rakendused. Selle jaoks võid vaadata meie allpool olevat samm-sammulist juhist. Veendu, et sa järgiksid iga sammu väga hoolikalt. Kui sa eksid mõne sammuga, võib Weknow.ac viirus tagasi tulla.

Kui sa tahad we.know.ac viirusest kiiresti vabaneda, laadi endale pahavaratõrje. Vali üks allpool mainitud programmidest, laadi see ning uuenda seda. Need programmid aitavad küberohust vabaneda loetud minutite jooksul. Kui sul on kogu toiminguga probleeme tekkinud, vaata allpool olevat videojuhist.

 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

weknow.ac manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-weknow-ac.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes