Raskusaste:  
  (10/100)

UnTabs extension viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Pahavara

Põhjused, miks unTabs laiendus veebibrauserist maha laadida

UnTabs extension ehk laiendus on pahavaraline brauseriabistaja, mis on sihikule võtnud Google Chrome veebilehitseja ja installeerib end sellele juurde ilma loata. Hoiatame, et see laiendus on hetkel saadaval Google Web Store'is, seega sa pead olema väga ettevaatlik seni, kuni Google pole peatanud selle levimist. Seejuures on küllaga põhjuseid, miks see rakendus on peatamise ära teeninud. Sa ei pea isegi programmi alla laadida, et märgata negatiivseid arvustusi, mis see on kasutajatelt saanud. See petturlik laiendus ei kasuta arvutitesse levimiseks legitiimseid meetodeid. See kuulub tegelikult pahavarade gruppi, mis kasutab “Add Extension to Leave” hüpikaknaid, sundimaks inimesi seda installeerima oma arvutitesse. Sellele lisaks võib see arvutisse sattuda teiste turundusmeetodite nagu näiteks programmipakettide  kaudu. Räägime pisut hiljem lähemalt viiruse levimisstrateegiatest, ent vaatame esmalt lähemalt, mida see viirus teeb, mis on selle rünnaku põhjuseks ning kuidas sa saad unTabsi oma arvutist eemaldada.

UnTabs virus

UnTabs on kategoriseeritud potentsiaalselt soovimatute programmide hulka, täpsemalt öeldes pealesunnitud brauserilaienduste hulka, mis tungivad arvutitesse selleks, et teenida oma loojatele raha. Pärast installeerimist loob see brauserile virtuaalse kihi ning kasutab seda selleks, et kasutaja külastatud veebilehtedele lisada reklaame, bännereid, hüpikaknaid ja muid reklaamipõhiseid kirjeid, lootes, et mõni inimene on ahvatletud ja klõpsab reklaamidel. Reklaamilooja veendub seejuures, et reklaamid on nii intensiivsed kui võimalik, kuna nad teenivad komisjonitasu vastavalt sellele, kui palju külastajaid nad suunavad promotud veebilehtedele. Teisisõnu, kasutajad osalevad selles raha-hiireklõpsu eest reklaamistrateegias ilma enese teadmata. Paremate tulemuste saavutamiseks võib pahavara hakata koguma andmeid ka su brausimisharjumuste kohta, salvestada andmeid otsingumärksõnade, külastatud veebilehtede, lehtedel veedetud aja jms kohta. Selle järgi oskab reklaamija valida reklaame, mis sobivad su huvidega, muutes need sedavõrd raskemini ignoreeritavateks. Aja jooksul võib sul tekkida tunne, et igat su sammu internetis jälgitakse ja teenitakse selle pealt raha. Seetõttu soovitame tungivalt unTabs oma brauserist eemaldada, enne kui su veebilehitseja muudetakse täisvõimsusel reklaamistendiks. Viirusest saab kiiresti lahti professionaalsete pahavaratõrjete nagu Reimage abil. 

Pahatahtlikud reklaamijad kasutavad “Add Extension to Leave” reklaame, et sundida kasutajaid laiendust laadima

unTabs laiendus jõuab Chrome brauseritesse tavaliselt pealesunnitud installeerimise tagajärjel. Kasutajad, kes lehitsevad tihti illegaalseid või täiskasvanutele mõeldud sisuga veebilehti, võivad olla suunatud unTabs.com lehele otse või avatakse laienduse installeerimine JavaScript-põhise “Add Extension to Leave” (ehk “Laadi laiendus lahkumiseks”) kastikese kaudu. Kasutajad üritavad tihti laadimise tühistada, märkides ära kastikese “Prevent this page from creating additional dialogs” (ehk “Ära lase sellel lehel lisanduvaid vahelehti”). See aga ei tööta. Pahavaraliselt lehelt lahkumiseks ja unTabs laadimise vältimiseks tuleb brauseri vaheleht või kogu brauser sulgeda Task Manageri kaudu. Selgitame allpool seda tehnikat lähemalt.

Viisid, kuidas eemaldada unTabs laiendus

UnTabsi saab eemaldada kas käsitsi või automaatselt. Valitud eemaldamise meetod tuleks valida vastavalt su arvutioskustele ja süsteemi jõudluse võimekusele. Kui sa ei ole varem taoliseid laiendusi eemaldanud, ei tasuks UnTabsi käsitsi eemaldada. Piisab täiesti, kui skänneerid seadet usaldusväärse viirusetõrjega ning see eemaldab viiruse sinu eest. Mõned osad tuleb aga siiski eemaldada käsitsi. Täpsemalt pead sa eemaldama laienduse veebilehitsejatest ning lähtestama nende vaikimisi sätted. Meie kasutajasõbralik juhend aitab selle toiminguga edukalt toime tulla. 

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara unTabs extension nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara unTabs extension viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara unTabs extension viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust unTabs extension viirus eemaldamisel (2017-06-12)
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust unTabs extension viirus eemaldamisel (2017-06-12)

unTabs extension viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-untabs-extension-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes