Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage unTabs extension viirus (Eemaldamise juhend) - Kerge eemaldamise juhend

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Pahavara

Põhjused, miks unTabs laiendus veebibrauserist maha laadida

UnTabs extension ehk laiendus on pahavaraline brauseriabistaja, mis on sihikule võtnud Google Chrome veebilehitseja ja installeerib end sellele juurde ilma loata. Hoiatame, et see laiendus on hetkel saadaval Google Web Store'is, seega sa pead olema väga ettevaatlik seni, kuni Google pole peatanud selle levimist. Seejuures on küllaga põhjuseid, miks see rakendus on peatamise ära teeninud. Sa ei pea isegi programmi alla laadida, et märgata negatiivseid arvustusi, mis see on kasutajatelt saanud. See petturlik laiendus ei kasuta arvutitesse levimiseks legitiimseid meetodeid. See kuulub tegelikult pahavarade gruppi, mis kasutab “Add Extension to Leave” hüpikaknaid, sundimaks inimesi seda installeerima oma arvutitesse. Sellele lisaks võib see arvutisse sattuda teiste turundusmeetodite nagu näiteks programmipakettide  kaudu. Räägime pisut hiljem lähemalt viiruse levimisstrateegiatest, ent vaatame esmalt lähemalt, mida see viirus teeb, mis on selle rünnaku põhjuseks ning kuidas sa saad unTabsi oma arvutist eemaldada.

UnTabs viirus

UnTabs on kategoriseeritud potentsiaalselt soovimatute programmide hulka, täpsemalt öeldes pealesunnitud brauserilaienduste hulka, mis tungivad arvutitesse selleks, et teenida oma loojatele raha. Pärast installeerimist loob see brauserile virtuaalse kihi ning kasutab seda selleks, et kasutaja külastatud veebilehtedele lisada reklaame, bännereid, hüpikaknaid ja muid reklaamipõhiseid kirjeid, lootes, et mõni inimene on ahvatletud ja klõpsab reklaamidel. Reklaamilooja veendub seejuures, et reklaamid on nii intensiivsed kui võimalik, kuna nad teenivad komisjonitasu vastavalt sellele, kui palju külastajaid nad suunavad promotud veebilehtedele. Teisisõnu, kasutajad osalevad selles raha-hiireklõpsu eest reklaamistrateegias ilma enese teadmata. Paremate tulemuste saavutamiseks võib pahavara hakata koguma andmeid ka su brausimisharjumuste kohta, salvestada andmeid otsingumärksõnade, külastatud veebilehtede, lehtedel veedetud aja jms kohta. Selle järgi oskab reklaamija valida reklaame, mis sobivad su huvidega, muutes need sedavõrd raskemini ignoreeritavateks. Aja jooksul võib sul tekkida tunne, et igat su sammu internetis jälgitakse ja teenitakse selle pealt raha. Seetõttu soovitame tungivalt unTabs oma brauserist eemaldada, enne kui su veebilehitseja muudetakse täisvõimsusel reklaamistendiks. Viirusest saab kiiresti lahti professionaalsete pahavaratõrjete nagu Reimage Reimage Cleaner abil. 

Pilt, mis näitab UnTabs'i
UnTabs extension tungib veebilehitsejasse kasutaja nõusolekuta. Seejärel hakkab see genereerima meeletutes kogustes reklaame, mis teenivad reklaamijale raha iga kord, kui neil klõpsata.

Pahatahtlikud reklaamijad kasutavad “Add Extension to Leave” reklaame, et sundida kasutajaid laiendust laadima

unTabs laiendus jõuab Chrome brauseritesse tavaliselt pealesunnitud installeerimise tagajärjel. Kasutajad, kes lehitsevad tihti illegaalseid või täiskasvanutele mõeldud sisuga veebilehti, võivad olla suunatud unTabs.com lehele otse või avatakse laienduse installeerimine JavaScript-põhise “Add Extension to Leave” (ehk “Laadi laiendus lahkumiseks”) kastikese kaudu. Kasutajad üritavad tihti laadimise tühistada, märkides ära kastikese “Prevent this page from creating additional dialogs” (ehk “Ära lase sellel lehel lisanduvaid vahelehti”). See aga ei tööta. Pahavaraliselt lehelt lahkumiseks ja unTabs laadimise vältimiseks tuleb brauseri vaheleht või kogu brauser sulgeda Task Manageri kaudu. Selgitame allpool seda tehnikat lähemalt.

Viisid, kuidas eemaldada unTabs laiendus

UnTabsi saab eemaldada kas käsitsi või automaatselt. Valitud eemaldamise meetod tuleks valida vastavalt su arvutioskustele ja süsteemi jõudluse võimekusele. Kui sa ei ole varem taoliseid laiendusi eemaldanud, ei tasuks UnTabsi käsitsi eemaldada. Piisab täiesti, kui skänneerid seadet usaldusväärse viirusetõrjega ning see eemaldab viiruse sinu eest. Mõned osad tuleb aga siiski eemaldada käsitsi. Täpsemalt pead sa eemaldama laienduse veebilehitsejatest ning lähtestama nende vaikimisi sätted. Meie kasutajasõbralik juhend aitab selle toiminguga edukalt toime tulla. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

unTabs extension viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-untabs-extension-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes