Raskusaste:  
  (10/100)

Trustedsurf.com. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kas ma pean Trustedsurf.com viiruse oma arvutist eemaldama?

Trustedsurf.com viirus on petturlik otsimootor, mis võib Teie arvutisse ilmuda ilma Teie loata. Tüüpiliselt levivad see viirus ja tema sugulane esurf.biz muu vabavara ja jagatava tarkvaraga koos kui soovi korral alla laetavad laiendused, mis aitavad inimeste otsitulemusi parandada. Kahjuks on võimalik öelda peaaegu iga küsitava väärtusega laienduse, mitte ainult trustedsurf.com, kohta, et ükskõik kui ahvatlevad need laiendused ka poleks, siis tuleks neid vältida, sest need võivad viia teiste probleemideni. Seega tuleb väga hoolikalt lugeda kogu saadaolevat infot, et vältida arvutitega seotud probleeme. Probleemid, mis võivad sarnaste programmide kasutamisest tekkida, on näiteks rikutud otsitulemused, trustedsurf.com ümbersuunamisega seotud mure, pidevad probleemid arvuti kiirusega, segavad pop-up reklaamid ja muud sarnased probleemid. Me peame Teid hoiatama ka selle eest, et ei ole mingit garantiid, et rikutud otsitulemuste kaudu ei jõua Te pahatahtlikule veebilehele. Seega, kuigi see otsingute teostamisega aitav tööriist võib tunduda turvaline, siis tuleks sellest eemale hoida. Vastasel juhul võivad ilmneda sponsoreeritud otsitulemused, mis suunavad Teid ümber tundmatutele või isegi ebaturvalistele veebilehtedele. Selle tõttu võib Trustedsurf.com tähendada seda, et pahavara jõuab Teie arvutisse.

Hoolimata sellest, et otsimootori arendajad reklaamivad seda otsirakendust usaldusväärsena, siis tegelikkuses puuduvad sellel paljud võimalused, mida teised tööriistad pakuvad, nagu näiteks Google, Yahoo või Bing. Peaksite panema tähele ka seda, et rakenduse kasutajad teavitavad Trustedsurf.com kodulehe ootamatutest ilmumistest brauserisse, mis tähendab, et mingil hetkel on viirusel võimalik süsteemi pääseda ilma luba küsimata. See on põhjus, miks turvaeksperdid klassifitseerivad seda programmi brauseri kaaperdajana. Tüüpiliselt imbuvad brauseri kaaperdamistarkvarad nagu Trustedsurf.com viirus süsteemi selleks, et reklaamida nende partnerettevõtete veebilehti, kasutatakse selleks nii reklaame kui linke, mis otsitulemustesse lisatakse. Muidugi ei tegele selliste PUPide arendajad reklaamimisega tasuta. Liikluse suurenemine partnersaitidele tagab viiruse loojatele kasumi. Seega on kaaperdaja Teie brauserisse sisestatavate reklaamide kasutamisel väga agressiivne. Lisaks sellele kõigele on Trustedsurf.comi kasutama sunnitud kasutajad tavaliselt ümber suunatud tundmatutele ja potentsiaalselt ohtlikele veebilehtedele ning saitidele, kus arvutit võivad nakatada ussid, Trooja viirused ja muud ohtlikumad viirused. Seega, kui märkate oma brauseris või vaikimisi otsimootorina lehekülge http://www.trustedsurf.com/, tehke kindlaks, et eemaldate esimesel võimalusel Trustedsurf.comi oma arvutist.

Trustedsurf.com virus website example

Isegi siis, kui olla internetis ettevaatlik ja proovides mite klikata Trustedsurf.com loodud linkidel ja reklaamidel, võite kogeda ebameeldivusi, mis on tingitud viiruse arvutis olemisest. Kogu Teie süsteemi sooritus võib halveneda ja Teie brauser võib hakata kuvama erinevaid vigu, ka kokkujooksmist ja peatumist. Seega pole ei turvaline ega soovitatav seda rakendust oma arvutisse installeeritult hoida. Trustedsurf.comi eemaldamiseks oma kodulehelt tuleb viirus kõigepealt tuvastada ja eemaldada. Selleks võite soovida kasutada tunnustatud viiruste vastast tööriista Reimage, mis on võimeline tuvastama ja eemaldama selle viiruse väga kiiresti.

Kuidas võin ma olla sellel kaaperdajal oma brauseri üle võtta lasnud?

Kuigi viirus võib Teie arvutisse pääseda varjatult, siis pole see võimalik ilma Teie abita. Kõige võimalikum on see, et olete Trustedsurf viiruse oma arvutisse paigaldanud koos mõne teise populaarse vabavara või jagatava tarkvaraga, mille olete internetist alla laadinud. Tavaliselt levitatakse selliseid viiruslikke tarkvara pakette ebausaldusväärsetel allalaadimislehtedel, kuid pole mingit garantiid, et need ei ilmu ka veebilehtedel nagu download.com, cnet või teised säärased tuntud allalaadimistele pühendatud veebilehed.

Juhul, kui soovite end kaitsta Trustedsurf kaaperdaja ja teiste soovimatute programmide eest, siis tuleks vältida tundmatute või kahtlaste allikate külastamist või sealt tarkvara allalaadimist. Samuti ei tuleks uue tarkvara alla laadimist teha ilma jälgimata, mis toimub, olge hoolikad selle jälgimisel, mida Teie arvutisse paigaldatakse. Võib juhtuda, et alla laetav programm paigaldatakse koos muu sisuga, mida Te oma arvutisse ei soovi. Muidugi tuleks installeerimissammude jälgimiseks valida võimalus muuta installeerimisseadeid ja mitte kasutada automaatset paigaldust.

Kuidas kustutada viirust Trustedsurf.com?

Brauseri kaaperdaja või sarnase soovimatu programmi eemaldamine nakatunud arvutist ei ole alati kerge. Need pahatahtlikud programmid paigaldavad tavaliselt arvutisse erinevaid brauseri laiendusi ja muud pahatahtlikku sisu selleks, et takistada oma eemaldamist. Seega, kui soovite Trustedsurf.com viiruse oma arvutist käsitsi eemaldada, siis võib juhtuda, et selle programmi eemaldamisjuhiste jälgimisest ei pruugi piisata. Pärast arvuti taaskäivitamist võite avastada, et Trustedsurf.com on ikka Teie arvutis.

Õnneks on olemas võimsad viirustõrje vahendid, mis on võimelised probleemseid faile tuvastama ka siis, kui need on kogu arvuti peale laiali pillutud ja kergesti ka Trustedsurf.com viiruse eemaldama. See on põhjus, miks küberturbeeksperdid soovitavad alati viirusega nakatunud arvuti kasutajatel valida automaatne viiruse eemaldamise meetod.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Trustedsurf.com nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Trustedsurf.com eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Trustedsurf.com maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

Trustedsurf.com manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com süsteemidest Windows

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs).Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Trustedsurf.com ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Trustedsurf.com või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
 5. Eemalada Trustedsurf.com Windows otseteedest
  Klikka parema klahviga Mozilla Firefox otseteel ja vali Properties Klikka parema klahviga brauseri ikoonil ja vali 'Properties'
 6. Mine Shortcut lahtrisse ja vaata Target välja. Kustuta pahatahtlik URL, mis on viirusega seotud. Vali 'Shortcut' vahekaart ja kustuta 'http://isearch.babylon.com...' või muu kahtlane URL

Korda üleval kirja pandud samme kõiki brauseri otseteedega, sealhulgas Internet Explorer ja Google Chrome. Tee kindlaks, et oled üle vaadanud kõik nende otseteede asukohad, sealhulgas töölaua, start-menüü ja tegumiriba.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Trustedsurf.com või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles Trustedsurf.com ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et Trustedsurf.com eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Trustedsurf.com Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Trustedsurf.com ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka menüü peal (üleval paremas nurgas), vali Options General.
 4. Siin kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud veebileht või klikka Restore to default.
 5. Klikka OK nende muudatuste salvestamiseks. Olles vahekaardil 'General', kustuta pahatahtlik URL sektsioonist ¤2$s ja klikka nuppu 'Restore to Default'. Klikka 'OK' muudatuste salvestamiseks
 6. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 7. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Trustedsurf.com eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Trustedsurf.com ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Muuda oma kodulehte ja vaikimisi seatud otsimootorit, kui viirus on neid muutnud
  Klikka menüü-ikoonil ja vali Settings.
 4. Siin otsi On startup valiku juures üles Open a specific page or set of pages ja klikka Set pages. Olles klikkinud menüü-ikoonil ja 'Settings', vali 'Set pages'
 5. Nüüd peaks nähtav olema teine aken. SIin vali pahatahtlikud otsimootorid ja sisesta selline, mida soovid oma kodulehena kasutada. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 6. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 7. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 8. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 9. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 10. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Trustedsurf.com eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Trustedsurf.com Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Trustedsurf.com või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Ava oma Safari veebibrauser ja klikka Safari menüü-sektsioonis. Siin, vali Preferences nagu seda varem kuvati ja vali General.
 4. Siin, vaata välja Homepage. Kui Trustedsurf.com on seda muutnud, siis eemalda mittesoovitud link ja sisesta selline, mida soovid kasutada oma otsingute teostamiseks. Ära unusta lehekülje aadressi ette lisada ”http://” Olles 'General' peal, kustuta pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi
 5. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 6. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Trustedsurf.com eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes