Raskusaste:  
  (10/100)

Trotux.com viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Lucia Danes poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Mida Trotux.com viirus teeb, kui pääseb Teie arvutisse?

Trotux.com viirus ei pruugi välja paista nagu eriti suur oht, vähemasti mitte võrreldes mõnede pahatahtlike küberohtudega, mis internetis ringi liiguvad. Siiski on küberturbeeksperdid välja andnud hoiatuse, et inimesed ei kaotaks oma valvsust, sest siiski on ikka tegemist potentsiaalselt soovimatu programmiga, mis on suuteline omama negatiivset mõju Teie arvutile, seega ei tuleks seda ohtu ignoreerida ka siis, kui see Teie arvuti üle võtnud on. Trotux on suuteline Teie arvutisse lihtsasti ilma Teie loata pääsema. Tegemist on selge indikaatoriga selle kohta, et selle programmi juures on midagi kahtlast. Siiski on salapärane süsteemi kaaperdamine kõigest algus. Nii pea kui Trotux.com on kaaperdamisega valmis saanud, siis hakkab viirus koheselt ründama Teie brauserit ja muudab ära selle seaded. Seega on ootuspärane, et esimene asi, mida Te märkate, kui see viirus on end Teie arvutisüsteemis sisse seadnud, see et Teie brauseris on näha muudatusi. Ärge olge üllatunud, kui ühel päeval oma brauserit avades, avastate, et Teie tavapärase otsimootori asemel on brauseri kaaperdaja. Sellisel juhul peaksite teadma, et see viirus üritab süsteemis püsida nii kaua kui võimalik, muutes Teie DNS-seadeid ja paigaldades arvutisse lisatarkvara nagu tööriistaribad ja laiendused. Trotux.com’i kollaboratsioon teise kaaperdajaga, mida tuntage nime  iwatchavi.com all, on veel üks põhjus suhtuda sellesse programmi kahtlusega.

Kui Te arvate, et Trotux.com’i eemaldamine pole Teie aega väärt, siis Te eksite. See hiiliv programm ei pruugi välja paista tõsine, kuid on probleemide põhjustajaks Teie arvutis. Seega, kui Te tõesti ei soovi tegeleda selle ohu eemaldamisega, siis on Teil kõigest tarvis oma süsteemi skanneerida programmiga nagu Reimage või mõne muu professionaalse pahavara eemaldava tööriistaga, mis kustutab Trotux viiruse automaatselt.

Lisaks brauseri seadete kaaperdamisele on Trotux.com’i poolne ümbersuunamine üks enim muret tekitavaid omadusi, mida selle programmi juures tähele panna. See otsimootor ei ole väärt seda, et seda usaldada. Kuigi see viirus on tüüpiline brauseri kaaperdaja, siis on ka kasutajaid, kes otsivad võimalusi Trotux reklaamvara eemaldamiseks oma arvutitest. Selle põhjuseks on see, et lisaks kallutatud otsitulemustele loob see viirus ka arvukaid reklaame, mis on suunatud sellele, et suunata kasutajaid varem ettemääratud veebilehtedele selleks, et suurendada nende lehtede külastatavust. Samuti kaaperdab Trotux arvuteid selleks, et Teie üle luurata ja luua veenvamaid ja ahvatlevamaid pakkumisi. Lõppeks jõuate Te ikka nende küsitavate saitideni, mida kaaperdaja soovib promoda. Trotux.com otsimootor on oma brauserist tarvis eemaldada seetõttu, et tegemist on avatud väravaga potentsiaalselt soovimatutele programmidele, mis soovivad Teie arvutisse pääseda.

Kas on võimalik takistada selle viiruse poolset arvuti kaaperdamist?

On olemas arvukalt võimalusi, kuidas takistada arvutiviirustel raalidele ligipääsemist. Siiski on igal küberohtude perekonnal kindlad tüüpmeetodid selleks, kuidas levida. Potentsiaalselt soovimatute programmide nagu Trotux.com puhul on levikumeetodiks tarkvarapaketid. Lühidalt öeldes paigaldatakse PUPid arvutisse ilma kasutaja nõusolekuta. See petturlik turundustehnika on tuntud ka kui “kimbustamine”. Selleks, et vältida potentsiaalselt soovimatu tarkvara arvutisse paigaldamist ilma seda soovimata, tuleb alati lugeda läbi EULA ja muud tarkvara juurde kuuluvad dokumendid. Alla laaditud programmi paigaldades valige installeerimiseks alati isikupärastatud meetod, et vaadata üle kõik tarkvarapaketti kuuluvad programmid ning kahtlaste rakenduste tuvastamisel eemaldage nende paigaldamiseks vajalik lunnike ning jätkake programmi installeerimisega tavalisel kombel. Kahjuks tuleb juhul, kui brauseri kaaperdaja on Teie arvutisse juba pääsenud, Trotux eemaldada ilma aega viitmata.

Mida tuleb teada Trotux.com eemaldamise kohta?

On olemas kaks võimalust potentsiaalselt soovimatute programmide nagu Trotux pagendamiseks nakatunud arvutist. Kogenumad kasutajad teevad seda tavaliselt käsitsi. Siiski, kui Te pole varasemalt tegelenud viiruste eemaldamisega, soos võib Trotux.com eemaldamine paista küllaltki keerulise protsessina. Õnneks on võimalik see nakkus oma arvutist eemaldada ka käsitsi. Tunnustatud viirusetõrje utiliitidega on võimalik viirus arvutist eemaldada kõigest mõne klikiga. Lisaks sellele skanneerib tarkvara kogu Teie arvutit selleks, et tuvastada muu pahavara, mis potentsiaalselt end Teie arvutis peidab. Sellest hoolimata, kui Te soovite Trotux.com’i käsitsi eemaldada, siis tutvuge selles artiklis leiduvate juhistega selleks, et vältida võimalikke viiruse eemaldamise käigus tehtavaid vigu. Kui Te seisate silmitsi ükskõik millise probleemiga, kui Te Trotuxit eemaldada soovite, siis ärge kahelge, kas meiega ühendust võtta ja meie anname endast parima, et sellest klammerduvast viirusest lahti saada.

Kuidas teha DNS-seaded korda?

Nii nagu oleme varasemalt juba mainitud, siis võib see brauseri kaaperdaja üritada Teie DNS-seadeid rikkuda. Kui Te soovite veenduda selles, et Teie seaded on korras, siis järgige neid samme kohe pärast Trotuxi eemaldamist:

  1. Minge kohta: “Kontrollpaneel” -> “Võrk ja internet” -> “Võrgu- ja jagamiskeskus” -> “Muuda adapteri seadeid” (“Control Panel”-> “Network and Internet” -> “Network and Sharing Center”-> “Change Adapter Settings”). Siin peaksite tuvastama oma aktiivse internetiühenduse.
  2. Parema klahviga klikake sellel valikul ja valige “Omadused” (“Properties”).
  3. Otsige üles “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)” (“Interneti protokolli versioon 4 (TCP/IPv4”), valige see ja klikake “Omadustel” (“Properties”) veel üks kord.
  4. Kui “Omadused” (“Properties”) aken ekraanile ilmub, siis veenduge, et valitud on valikud “Saage IP-aadress kätte automaatselt” ja “Saage DNS-serveri aadress kätte automaatselt” (“Obtain an IP address automatically”, “Obtain DNS server address automatically!”) on valitud. Nii nagu me oleme juba varasemalt hoiatanud, siis Trotux võib üritada neid seadeid muuta.
  5. Muutuste salvestamist vajutage “OK”.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Trotux.com nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Trotux.com viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Trotux.com viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

Trotux.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-trotux-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes