Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage The Smart Search (Viiruse eemaldamise juhised) - uuendatud Nov 2019

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

The Smart Search on brauserikaaperdaja, mis võtab aktiivselt üle populaarseid brausereid

The Smart Search pilt

The Smart Search on potentsiaalselt soovimatu programm (PUP), mis on disainitud selleks, et kaaperdada kõige populaarsemaid brausereid, nende seas Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer jne. See kahtlane rakendus levib brauserilaiendusena, mis muudab koheselt brauseri sätteid ja suunab search-smart.work lehele. Teisisõnu, kasutajad on sunnitud lehitsema petturlikku otsingumootorit, mis näitab muudetud otsingutulemusi. Inimesed otsivad aktiivselt tõhusat viisi, kuidas eemaldada Smart Search Macist, kuna see PUP võib olla hämmastavalt järjekindel. Seega palutakse kasutajatel olla ettevaatlikud ning kaitsta oma süsteemi selle brauserikaaperdaja eest.

 

Nimi The Smart Search
Liik Brauserikaaperdaja
Ohutase Keskmine. Muudab brauserit, et süsteemi püsivalt jääda
Seotud thesmartsearch.net
Ümbersuunamisleht search-smart.work
Võimalik oht See PUP võib ümber suunata pahavaralistele veebilehtedele, näidata muudetud otsingutulemusi ja pealetükkivaid reklaame. Tulemusena võib brausimisseanss muutuda väljakannatamatuks ning arvutisüsteem võib muutuda aeglaseks
Levimine Levib tarkvarapakkide kaudu brauserilaiendusena
Eemaldamine Kuna see brauserikaaperdaja on järjepidev, soovitame hankida Reimage programmi The Smart Search eemaldamiseks

Smart Search lubab “kiiremat ja puhtamat otsingut”. Selle brauserikaaperdaja loojad üritavad meelitada inimesi uskuma, et see rakendus on kasulik. Autorite ainus eesmärk on aga teenida raha ohvrite rikutud arvutite kulul. Seetõttu peaksid kasutajad Smart Searchi ümbersuunamisprobleemi ja laienduse oma arvutitest eemaldama nii pea, kui seda on arvutis märgatud. 

The Smart Search kaaperdaja paneb tavaliselt avalehe URL-iks, otsingumootoriks ja avaleheks search-smart.work lehe, mis suunab inimesed ümber yahoo.com lehele. Seda tehakse selleks, et jälgida kasutaja brausimisharjumusi ja manipuleerida otsingutulemustega sellele vastavalt. Nii näidatakse kasutajatele igal brausimisseansil kolmandate poolte sisu.

 

The Smart Search ümbersuunamine

See potentsiaalselt soovimatu programm salvestab mitmeid isikustamata andmeid, nagu näiteks: 

  • otsingu märksõnad;
  • IP-aadress;
  • kasutatud ISP;
  • Geoasukoht;
  • jne.

Ohvrite järelt nuhitakse edasi selleks, et uurida rohkem kasutaja brausimisharjumusi ja jagada andmeid kolmandate pooltega. Sellised andmed on väärtuslikud turunduseesmärkide jaoks, kuna personaliseeritud reklaamid aitavad teenida rohkem tulu ja teenida The Smart Search loojatele rohkem klikipõhist tulu.

The Smart Search näide

Smart Search viiruse kõige ohtlikum omadus on fakt, et see reklaamib või suunab kasutajad ümber pahavaralistele veebilehtedele. Need domeenid võivad endas peita pahavara ja nakatada kasutaja arvutit ohtlike viirustega nagu lunavaraga. Pea meeles, et viimaste uuringute kohaselt ründab see brauserikaaperdaja aktiivselt Mac OS X kasutajaid. Seega oleme loonud üksikasjalikud juhised, et aidata sul Smart Search Maci süsteemist eemaldada. Selle juhise leiad allpoolt.

Nagu ülalmainitud The Smart Search tegevustest ei piisaks, pea meeles, et kasutaja võib endale saada ka klahvinuhi, mis salvestab iga klahvilööki ning võib varastada isikuandmeid nagu sotsiaalmeedia sisselogimisandmeid, pangaandmeid või muid paroole. See tegevus on väga ohtlik, kuna sa ei tea kunagi, kes võib endale saada sinu isikuandmed. Neid võidakse kasutada mitmete ebaseaduslike tegevuste nagu identiteedivarguse jaoks.

The Smart Search brauserikaaperdaja

Smart Search ümbersuunamised on lähedaselt seotud lehega, mis kannab nime thesmartsearch.net. Varasemalt kasutati seda laienduse otsingumootorina. Hetkel aga suunab see lihtsalt kohe ümber kahtlastele lehtedele. Me julgustame kasutajaid hoiduma sellise veebilehe kasutamisest ning sulgema oma brauseri kohe, kui toimub ümbersuunamine sellisele lehele.

Kokkuvõttes, see rakendus pole väärt kellegi aega. See ei anna sulle “kiirema ja puhtama otsingu” ning see ei paranda sinu brausimiskogemust. Kuna kõik ümbersuunamised toimuvad yahoo.com lehele, võid sa kasutada pigem ametlikku otsingumootorit, mis ei suuna sind kahtlastele lehtedele. Ära viivita The Smart Search eemaldamisega. Sa saad soovimatu rakenduse maha laadida, kasutades lihtsat turvaprogrammi nagu Reimage.

The Smart Search viirus
The Smart Search on potentsiaalselt soovimatu programm, mida levitatakse programmipakkide kaudu brauserilaiendusena.

Petturlikud brauserilaiendused peidavad end vabavarade juures

Kuigi paljud võivad mõelda, kuidas brauserikaaperdajad süsteemi saavad, on vastus väga lihtne – ebausaldusväärsed brauserilaiendused lisatakse kolmandate poolte allalaadimiste juurde lisavalikutena. Programmide loojad pakivad kokku mitu programmi ning pakuvad neid ühena. Seepärast ei pruugi paljud kasutajad tuvastada seda, kuidas potentsiaalselt soovimatu programm nende arvutisse lipsab.

Kui sa tahad vältida brauserikaaperdajaid, on kõige olulisem jälgida vabavara installeerimisel igat sammu, valides Advanced või Custom sätted ning keeldudes lisakomponentide laadimisest. Vastasel korral võivad sinu arvutisse jõuda kahtlased rakendused ning sa pead hakkama neid eemaldama.

Eksperdid selgitavad kahte viisi, kuidas The Smart Search maha laadida

Suurem osa kasutajaid ei ole seda potentsiaalselt soovimatut programmi teadlikult endale laadinud. Kuna nakkus on järjepidev, on The Smart Search eemaldamine paljude jaoks keeruline. Õnneks on aga küberturbe ekspertidel välja käia kaks viisi, kuidas sa saad brauserikaaperdajast hõlpsalt vabaneda.

Esimene meetod näeb ette professionaalse pahavaratõrje laadimist ja installeerimist. Pärast sellise programmi hankimist tuleb skäneerida süsteemi, et leida üles potentsiaalselt soovimatud programmid ning lasta viirusetõrjel The Smart Search turvaliselt eemaldada. See meetod võtab aega vaid paar minutit ning seejärel on sinu arvuti brauserikaaperdajatest puhas. 

Teine võimalus on eemaldada The Smart Search Macist või Windows süsteemist ise. Mõned kasutajad ei pruugi olla aga niivõrd kogenud, et seda ilma abita teha. Seetõttu soovitame kasutada selle artikli lõpus olevat juhist käsitsi eemaldamiseks.

 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

The Smart Search manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-the-smart-search.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes