Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Tavanero.info viirus (Nov 2016 uuendus) - Viiruse eemaldamise juhised

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Miks on Tavanero.info ümbersuunamised ohtlikud?

Tavanero.info viirus on nutikas rakendus, mis kasutab ohvri arvutit, et teenida raha klikkide pealt. Kuidas see toimib? Kui programm on installeeritud, muudab see mõningaid süsteemi seadeid ja muudab Tavanero.info lehe kasutaja avaleheks – nimelt lisab see kaaperdaja Tavanero.info väärtuse avalehele ja uutele vahelehtedele ning muudab oma URL’i vaikimisi otsingumootoriks. Lisaks brauseri seadete muutmisele ja laienduste ning jälgimisküpsiste lisamisele muudab kaaperdaja ka Windowsi kiirteid ja lisab Google Chrome, Mozilla Firefox ja teiste populaarsete veebilehitsejate “Target” väljale väärtuse tavanero(.)info/tavanero/tavanero.phpBrauserikaaperdaja mõjutab nii Windowsi töölaual olevaid kiirteid kui ka stardimenüüs olevaid, seega iga kord, kui kasutaja avab mõne brauseri, laadib see koheselt Tavanero.info lehe. Nende tülikate ümbersuunamiste peatamiseks pead sa eemaldama Tavanero.info viiruse oma operatsioonisüsteemist, kasutades selle jaoks näiteks Reimage tarkvara. Soovitame kasutada automaatset eemaldamist, ent kui sa soovid ise sellega tegeleda, võid viiruse eemaldada ka käsitsi. Pea aga meeles, et selle jaoks peaksid sa olema väga kogenud arvutikasutaja. Kui sul ei ole selliste asjadega kogemust, võib olla kiirteede puhastamine keeruline sinu jaoks. 

Tavanero.info ümbersuunamisviirus avab kahtlase otsingumootori, mida kasutaja võiks kasutada. Esmapilgul näib nagu tegemist oleks täiesti tavalise otsingumootoriga, ent ainuüksi kiri “Google Custom Search” näitab, et tegemist EI ole Google otsinguga, vaid muudetud otsingutulemustega. See tähendab, et osad otsingutulemused on kolmandate poolte sponsoreeritud pakkumised ning seega ei ole need otsingutulemused usaldusväärsed. Palun mõtle põhjalikult, enne kui otsustad mõnel sellisel tulemusel klõpsata, sest sind võidakse suunata potentsiaalselt kahjulikele veebilehtedele. Halvimal juhul võidakse sind suunata lehele, mis on täis pahavarade allalaadimislinke ja muid kahjulikke asju. Kui sa soovid hoida oma arvuti puhtana ja kaitstult, ei tohiks sa selliseid lehti külastada. Soovitame tungivalt Tavanero.info eemaldada oma arvutist nii pea, kui märkad, et see URL on automaatselt tekkinud su aadressiribale.

Tavanero.info virus

Levimisviisid, mis võimaldavad viirusel märkamatult su arvutisse sattuda

Tavanero.info kaaperdaja võib sattuda arvutisse siis, kui kasutaja laadib alla mõne tasuta programmi ja ei pane installeerimisprotsessis tähele, milliseid programme korraga alla laaditakse. Pea meeles – ükskõik, millist programmi sa soovid installeerida, ära kiirusta sellega. Kui sa avad installeerimisviisardi, loe läbi kogu info ning ära jäta kasutustingimusi ja privaatsuspoliitikat vahele. Kui oled infoga tutvunud, vaata sätteid. Selle asemel, et rutata laadimisega, vali “Custom” või “Advanced” seaded – nii avaneb sulle nimekiri kõikidest lisapluginatest, mis muidu installatsiooniga kaasas käivad ning sa saad valida, milliseid nendest lisaprogrammidest ja laiendustest sa alla laadida soovid. Seejärel võid laadimisega jätkata rahulikult. Pea neid nõuandeid meeles alati, kui laadid alla mõne tasuta programmi.

Tavanero.info brauserikaaperdaja maha laadimine

Eksperdid soovitavad Tavanero.info viiruse laadida maha automaatselt, kuna tegemist ei ole päris tavalise brauserikaaperdajaga. Üksnes kahtlaste brauserilaienduste ja programmide eemaldamine ei aita. Isegi, kui sa puhastad brauseri kiirteed, võib sind Tavanero.info ümbersuunamine ikkagi kimbutada, kuna kaaperdaja muudab registrivõtmeid, mille abil avatakse peale Chrome’i kiirtee avamist hoopis see pealetükkiv veebileht: 

HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Policies\Google\Chrome\HomepageLocation;
HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Policies\Google\Chrome\RestoreOnStartupURLs\1.

Sa võid kasutada allpool olevaid brauserikaaperdaja eemaldamise juhiseid, et see tüütu viirus käsitsi eemaldada, ent ära unusta kontrollimast kõiki stardimenüüs ja töölaual olevaid kiirteid ning puhasta need https://tavanero.info/tavanero/tavanero.php kirjest, mis asub “Target” väljal. Tavanero.info eemaldamine on lihtne, kui kasutad selleks pahavaratõrjet. Kui sul ei ole seda, laadi üks meie eelistatud pahavaratõrjetest: 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Tavanero.info viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-tavanero-info-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes