Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Super PC Cleaner (Kerge eemaldamise juhend) - Õpetus

Jake Doevan poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

Kuidas võib Super PC Cleaner su arvutit rikkuda?

Super PC Cleaner viirus ei ole tavaline küberoht ning tehniliselt võttes ei ole see isegi viirus. Sellel on kahtlaseid funktsioone, mistõttu liigitavad küberturbe eksperdid seda potentsiaalselt soovimatute programmide hulka. Ametlik koduleht jätab aga hoopis teise mulje. Seal väidetakse, et Super PC Cleaner on kasulik ja võimas turvaprogramm, mis väidetavalt suudab su arvutit hoida puhtana ning kaitsta pahavara eest. See, kelle väiteid sa usud, on küll sinu otsustada, ent me soovitame lugeda esmalt seda artiklit ning alles siis otsustada, kas uskuda pigem programmi loojaid või küberturbe eksperte. Kui sa otsustad Super PC Cleaneri eemaldada, veendu, et kasutad selle jaoks korralikke programme.

Super PC Cleaneri usaldusloor kaob enne, kui programm isegi arvutisse jõuab. Kuigi programmil on ametlik koduleht, levib see tarkvara ka teiste meetodite kaudu, nende hulgas mitmed halva reputatsiooniga tarkvara jagamislehed . Super PC Cleanerit ei levitata üksnes individuaalselt, vaid tihti jõuab see arvutisse tarkvarapaketi näol, üheskoos teiste populaarsete programmidega . Kord, kui programm on kavalalt leidnud tee su arvutisse, näitab see hüpikakendes teavitusi ja hoiatusi, mille kohaselt peaksid sa oma arvuti turvalisust koheselt testima. Väga kaheldav on ka asjaolu, et “skänneering” kestab ainult umbes 10-15 sekundit ning on täiesti selge, et on võimatu uurida kogu operatsioonisüsteemi nii lühikese ajaga. Kui niinimetatud skänneering on lõpetatud, väidab programm, et arvutis on väga palju nakkuseid. Programm ei näita aga ühtegi konkreetset ohtu – see näitab vaid, et arvutis on suurel hulgal probleeme. Sellised hägusad skänneeringutulemused tõstavad üksnes kahtluseid ning võimaldavad meil veelgi enam uskuda, et tegemist ei ole mitte kasuliku turvaprogrammiga vaid lihtsalt tüütu närivaraga . On alust öelda, et see programm üksnes teeskleb end olevat uuenduslik arvutipuhastaja, ent selle tegelik eesmärk on sundida kasutajat ostma Super PC Cleaneri litsentsivõtit, et kasutada programmi kõiki funktsioone.

Super PC Cleaner

See petturlik programm üritab sind hirmutada ja panna sind muretsema oma arvuti olukorra pärast, kuigi tegelikult probleeme ei ole. Rakendus blokeerib muuhulgas ka turvalisi veebilehti ja ei luba sul alla laadida igati usaldusväärseid nuhkvaratõrjeid . Parasiit teeb kõike veenmaks sind, et ainus viis arvuti päästmiseks on programmi täisversiooni ostmine. Kui programm väidab midagi su operatsioonisüsteemi kohta, siis ÄRA paanitse ning ÄRA usu neid väiteid – oleme peaaegu täiesti veendunud, et need “tõrked ja ohud”, mis petturlik skänneerija on leidnud, on väljamõeldised. Soovitame Super PC Cleaneri eemaldada tuntud ja seadusliku nuhkvaratõrjega nagu näiteks Reimage.

Ma ei installeerinud seda programmi. Kuidas see mu arvutisse sai?

Super PC Cleaner on saadaval nende ametlikul veebilehel, kuid see ei ole kõige levinum viis, mille abil programm arvutisse pääseb. Mitmed internetiavarustes olevad tasuta programmid sisaldavad manuseid, millest sa ei pruugi teadlik olla. Potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP-ide) arendajad lisavad oma tooteid mitmete teiste programmide juurde ja levitavad seega oma programmi tarkvarapaketi teel. Ainus viis, kuidas selliseid valikulisi allalaadimisi vältida, on uurida lähemalt kogu installeerimisprotsessi. Kui laadid alla programme, võta paar minutit selleks, et lugeda programmi kasutustingimusi ja privaatsuspoliitikat . Ainult nii saad sa teada, kuidas programm tegelikult töötab ning kellega programm koostööd teeb. Seejärel vali õiged installeerimisseaded – nendeks ei ole kindlasti “default” ega “standard” sätted. Vali installeerimisel “custom” või “advanced” režiim, mille abil näed sa kõiki programme ja lisamanuseid ning saad sealt valida üksnes soovitud programmid ja vältida kahtlaseid rakendusi nagu Super PC Cleaner.

Kuidas eemaldada Super PC Cleaner ja võtta oma arvuti üle kontroll? 

Super PC Cleaner viirusest ei ole väga raske vabaneda. Enamus turvaprogramme tuvastavad seda kui pahavara ning seega saab seda eemaldada operatsioonisüsteemist automaatselt. Pea meeles, et põhjalikuks Super PC Cleaner eemaldamiseks pead sa uuendama oma pahavaratõrjet. Uuendamata versiooniga tarkvara ei pruugi küberohtu tuvastada ning võib seda lihtsalt ignoreerida, mistõttu võib see tüütus sind edasi häirida. Lisaks Super PC Cleaneri eemaldamisele oma arvutist peaksid sa ka puhastama ja lähtestama veebibrauseri juhuks, kui viirus installeeris brauserisse mingeid lisakirjeid.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Super PC Cleaner manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-super-pc-cleaner.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes