Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Startpage.com viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Aug 2017

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Brauseri laiendused

Startpage.com lühiülevaade:

Startpage.com virus

Startpage.com viirus ei ole pahavaralibe küberoht, vaid üksnes tülikas programm, mille eesmärk on teenida reklaamide kaudu raha. See rakendus teeskleb end olevat usaldusväärne otsingumootor ning meelitab kasutajaid külastama tundmatuid ja väga kahtlaseid veebilehti.

Kuna programm näitab aktiivselt sponsoreeritud reklaame ja muudab nakatunud veebilehitseja sätteid, on see viirus kõhklusteta lisatud brauserikaaperdajate hulka. Viimase paari aasta jooksul on taolised potentsiaalselt soovimatud programmid (lühidalt PUP-id) hakkanud levima tohutu kiirusega ning seda selgitab üksnes asjaolu, et sellised programmid võivad teenida väga kiiresti ja kergelt raha.

Pahavarade arendajad suudavad kasutajaid meelitada kasutama selliseid kahtlaseid tooteid, kuna nad lubavad tihti mitmeid kasulikke funktsioone. Startpage näiteks lubab, et tegemist on privaatse teenusega, mis kaitseb kasutajate privaatsust ja pakub tunduvalt mugavamat brausimiskogemust. Lisaks nendele teenustele pakub Startpage otsingumootor ka e-posti teenuseid ja kutsub kasutajaid registreeruma StartMail.com-is.

Kahjuks aga sarnaselt teistele brauserikaaperdajatele ei täida programm oma lubadusi. Parema brausimiskogemuse pakkumise asemel hakkab programm looma reklaame ja üritab kontrollida veebilehitsejat, suunates kasutaja suvalistele veebilehtedele või manipuleerides otsingutulemustega. Kui sa ei soovi selliste probleemidega silmitsi seista, peaksid sa Startpage.com-i eemaldama. Viiruse eemaldamine on väga lihtne siis, kui kasutad selle jaoks mõnda professionaalset viirusetõrjet nagu näiteks Reimage Reimage Cleaner pahavaratõrje. 

Startpage.com virus
Startpage.com viirus

Isegi, kui see programm näeb välja nagu tavaline otsingumootor, näitab see kasutajale tegelikult manipuleeritud otsingutulemusi ja hakkab tüütama erinevate hüpikaken-reklaamidega. Selle meetodi abil reklaamitakse kolmandate poolte veebilehti ning üritatakse teenida raha.

Kes saab aga tagada, et soovitatud veebilehed on turvalised ja neid ei kasutata pahavara levitamiseks? Kui sa oled juba kogenud Startpage.com'i ümbersuunamise probleemi ning tülikad hüpikaknad segavad veebis lehitsemist, ei tohiks rohkem aega kulutada ning tuleks operatsioonisüsteemi skänneerida usaldusväärse nuhkvaratõrjega.

Nuhkvaratõrje aitab tuvastada kõiki brauserikaaperdajaid ning muid potentsiaalselt soovimatuid programme, mis võivad su arvutis peituda. Kõige selgem märk sellest, et su arvuti on nakatunud selle otsingumootoriga on asjaolu, et see otsingumootor muutub su veebibrauseri avaleheks ja vaikimisi otsingumootoriks.

Enamjaolt tehakse neid muutuseid kõikides arvutisse laaditud veebibrauserites, sealhulgas Internet Explorer, Mozilla Firefox, ja Google Chrome. ÄRA ignoreeri neid muudatusi! Startpage.com tuleks eemaldada nii kiiresti kui võimalik, kuna see võib sind suunata veebilehtedele, mille kaudu vahendatakse muid kahtlaseid programme või isegi pahavara.

Kuidas muudab see kaaperdaja brauseri avalehte?

Startpage.com on üks otsingumootoreid, mida levitatakse kahtlaste ja petturlike meetodite abil. Enamjaolt satuvad need programmid arvutisse siis, kui laaditakse alla vabavara või muud sellist. Kui kasutaja ei pane programmi installeerides eriti tähele, võibki midagi kahtlast arvutisse sattuda – see tähendab, et kui kasutaja klõpsab lihtsalt läbi sätete ja uuri lähemalt, millega nõustub. Nii ei tohiks käituda mitte kunagi ning eriti siis, kui laaditakse vabavara.

Ükskõik, kui palju või vähe sul aega on, peaksid sa programme laadides valima alati “Custom” või “Advanced” sätted, mille abil saad kontrollida, milliseid programme sa alla laadid. Kui sulle pakutakse brauseri avalehe või vaikimisi otsingumootori muudatusi, ei tohiks sa sellega nõustuda ning ei tohiks sellist valikut valida.

Kui sa oled juba Startpage.com'i alla laadinud, ära kuluta rohkem aega ja mine artikli allosasse, kus on juhised selle programmi eemaldamiseks. Nii saad sellest kahtlasest otsingumootorist täielikult lahti. Pea meeles, et jättes selle programmi alles oma arvutisse, tülitavad sind hüpikaknad, ümbersuunamised kahtlastele veebilehtedele ja muud ebamugavused.

Kuidas eemaldada Startpage.com viirus?

Kui Startpage.com viirus on juba kaaperdanud su veebilehitseja ja alustanud soovimatuid tegevusi, peaksid sa selle otsingumootori kohe eemaldama ja jätkama mõne usaldusväärse teenuse kasutamist: vali näiteks Google, Yahoo või Bing. Programmi eemaldamiseks võid kasutada allpool olevaid juhiseid.

Kui sa tahad veenduda, et kõik brauserikaaperdaja komponendid saaksid eemaldatud, peaksid programmi eemaldama automaatselt. Soovitame investeerida usaldusväärsesse viirusetõrjesse, mis ei vea sind kunagi alt ning tagab, et programmid nagu Startpage.com saavad korralikult eemaldada. Allpool on ka paar soovitust.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Startpage.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-startpage-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes