Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage searchinme.com viirus (Eemaldamise juhised) - uuendatud Oct 2016

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Mida sa peaksid teadma Searchinme.com viiruse kohta?

Ükskõik, kui reaalne ka Searchinme.com viirus välja ei näeks, tegemist on brauserikaaperdajaga. Kord, kui viirus on su süsteemi sattunud, võtab see otsingumootor su veebilehitsejate üle võimust. Programm tekitab mitmeid tüütuid ümbersuunamisi, avab tohutult palju erinevaid hüpikakendega reklaame ja keelab ära isegi täiesti legitiimsed otsingumootorid. See PUP ründab ka arvutisüsteemi, muutes sätteid eesmärgiga suunata veebilehitsejad soovimatutele domeenidele. Seetõttu soovitame me soojalt sellest otsingumootorist eemale hoida ning eemaldada searchinme.com oma arvutist. Selles saab sind aidata Reimage, mis garanteerib, et su arvutisse ei jää kaaperdajast jälgegi.

Esmapilgul näib, et Search In Me lehitsemistööriist on suurepärane programm, mis aitab sul pääseda su sotsiaalmeedia võrgustikesse või eelistatud domeenidele sekundite jooksul. Need kiirvalikud ei ole aga sugugi nii kasulikud nagu tundub, kuna need võivad sind suunata hoopis kolmandate osapoolte veebilehtedele, millel ei ole mitte mingit pistmist nende lehtedega, kuhu sa soovisid minna. Teiste veebilehtede promomine on Searchinme.com loojate ja nende partnerite vahelise tehingu kohustuslik osa. Sina oled kasutajana selle ahela lüli, mis ei saa tehingust aga mitte mingit kasu. Samal ajal kui need kaks tehingupoolt teenivad kasumit, kannatad sina üksnes aina rohkemate reklaamide all, mis su veebilehitsejat koormavad. Brauserikaaperdajad manipuleerivad otsingutulemustega ja suunavad inimesed veebilehtedele, mis on täidetud reklaamsisuga. Sa ei peaks Searchinme.com tööriista usaldama. Kui sa ei soovi, et su töölaud oleks reklaamidega kaetud, siis peaksid sa sellest otsingumootorist vabanema ning valima usaldusväärse otsingumootori.

The screenshot of searchinme.com

Tähelepanuväärne on ka asjaolu, et usaldusväärsel lehitsemistööriistal on alati kirjas ka privaatsuspoliitika ja kasutajatingimused, mida kõik saavad lugeda. In Me kodulehe puhul see nii aga ei ole. Seetõttu ei saa kasutajad kuidagi teada, millist infot nende kohta kogutakse ning kas PUP teenuse kaudu kogutud andmed on konfidentsiaalsed või jagatakse neid kellegi kolmandaga. Usume, et see on enamgi kui piisav põhjus kaalumaks põhjalikult enne, kui sa otsustad seda otsingumootorit kasutada. 

Millal see brauserirakendus mu arvutisse sattus?

Kas sa mäletad, millal sa viimati laadisid alla uue programmi? Seal ongi vastus sellele küsimusele, kuidas kaaperdaja su arvutisse tekkis. Täpsemalt selgitades hiilis see rakendus su arvutisse, peites end programmi installatsiooni “Recommended” sätete all. Kui sa valisid programmi alla laadimisel “Recommended” sätted, siis võiski kaaperdaja hõlpsasti su süsteemi endale kodu teha. Lisaks sellele levitab see programm ka väikeseid kirjeid, mis aitavad kaaperdajal su süsteemi permanentselt jääda. Need väikesed failid on ühtlasi ka põhjuseks, miks su arvutisse võib veel sattuda kahtlase loomuga reklaamvara. Kui sa soovid sellise kaaperdamise ohvriks langemist vältida, vali tulevikus programmide laadimisel “Custom” ehk kohandatud sätted. Laadi soovitud programm alla alles siis, kui sa oled kontrollinud, et  sa ei laadi ühtlasi ka mingeid muid soovimatuid lisandeid.

Kuidas searchinme.com eemaldada? 

Õnneks ei ole seda kaaperdajat keeruline eemaldada, kui sa teed seda nuhkvaratõrje programmiga. Uuenda oma turvatarkvara ja skänneeri süsteemi. Kui searchinme.com viirus on eemaldatud, saad sa oma eelmise otsingumootori tagasi esmaseks seadistada. Samuti võid sa kaaperdaja kustutada tavalisel moel. Allpool on juhend selle kohta, kuidas searchinme.com korralikult süsteemist eemaldada. Pea meeles, et turvalise arvutikasutuse tagamiseks pead sa olema väha tähelepanelik ja hoolikas. Ole uute programmide alla laadimisel ettevaatlik ning veendu, et sa ei laadi kogemata alla ühtegi pahatahtlikku rakendust. Peale kogemust, mille said searchinme.com viirusega võideldes, on kindel, et tulevikus oled juba targem ning tead, kuidas selliste probleemidega tegeleda. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

searchinme.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-searchinme-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes