Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Search Privacy viirus (Tasuta juhised)

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Miks sa ei tohiks uskuda Search Privacy lubadusi kaitsta su privaatsust?

Search Privacy viirus on ebausaldusväärne tarkvara, mis teeskleb end olevat usaldusväärne ja kasulik rakendus. Programm lubab, et suunab kasutaja ümber searchprivacy lehele iga kord, kui kasutaja teeb otsinguid ebaturvalises otsingumootoris ning tagab seeläbi täieliku privaatsuse. Hetkel on see tarkvara saadaval üksnes Chrome’i kasutajatele, kuid kuulduste kohaselt on tulemas versioonid ka Firefox ja IE brauseritele. Kuigi tundub, et Search Privacy ümbersuunamisprogramm soovib hoida sind kaitstult ja parandada su brausimiskoemust, soovib see programm tegelikult lihtsalt seda, et kasutaja pöörduks just selle programmi otsingumootori poole, kuna nii saab programm teenida raha kolmandate poolte reklaamide näitamise kaudu. Tavaliste otsingutulemuste juurde lisatakse sponsoreeritud linke, samuti tuuakse need lingid esile. Usume, et see programm petab kasutajaid väites, et ei kogu kasutajate kohta informatsiooni. Programmi lehel olevast privaatsuspoliitikast võib välja lugeda hoopis teistsugust infot – näib, et programmi peamine eesmärk ongi kolmandate poolte reklaamide vahendamine. Privaatsuspoliitika kohaselt kogub tarkvara kasutaja veebitegevuste kohta teatud andmeid, nagu näiteks:

  • Otsingueelistused;
  • Kasutajaagent;
  • Klõpsatud reklaamid, otsingutulemuste lingiklikid jms;
  • Otsinguterminid;
  • Kasutaja IP-aadress.

Usume, et sa ei soovi selliseid andmeid avaldada selleks, et oma asukoha ja hiljutiste otsinguterminite abil näha “personaliseeritud” otsingutulemusi ja reklaame. Kõnealused reklaamid võivad muuhulgas ka viitada ebaturvalistele veebilehtedele, mis sisaldavad erinevaid küberohte, mis võivad proovida varastada ka delikaatseid isikuandmeid. Ole väga ettevaatlik, sest Search Privacy viirus ei ole kurikuulus ilmaasjata. Kord, kui see programm on alla laaditud, võib see lisada operatsioonissüteemi ka järgnevaid brauserikaaperdajaid: Thesearchprivacy.coInfo.SearchPrivacy.co, PrivateSearchOnline.com või Search-Privacy.space. Search Privacy kaaperdaja ja sellega seonduvate parasiitide eemaldamiseks kasuta võimekat nuhkvara- või pahavaratõrjet nagu Reimage Reimage Cleaner . Sa võid proovida Search Privacy eemaldada ka artikli allosas oleva juhise abil.

Search Privacy virus

Kuidas sai see kaaperdaja su operatsioonisüsteemi?

Brauserikaaperdajad on väga ebameeldivad ning juhul, kui sa oled kimpus Search Privacy brauserikaaperdajaga, on siin paar õpetussõna selle kohta, kuidas tulevikus selliseid olukordi vältida. Tegelikult on see väga lihtne: tarkvara installeerimisel tuleb valida õiged sätted ning olla väga ettevaatlik. Isegi, kui sa laadid tuntud või populaarset programmi, mis tundub täiesti pahavaravaba, peaksid sa installeerimisel valima ‘Custom’ või ‘Advanced’ sätted, mis paljastavad kõik alla laaditavad lisarakendused. Peaaegu kõik vabavarad teenivad raha kolmandate poolte tarkvarade soovitamisega, mistõttu võid leida programmide installatsioonist ka muid lisandeid. Veendu, et sa valiksid ainult soovitud programmid, kui sa ei taha jälle silmitsi seista mõne soovimatu külalisega. Hoia eemale ka veebilehtedest, kus soovitatakse seda brauserikaaperdajat!

Kuidas eemaldada Search Privacy operatsioonisüsteemist?

Search Privacy viirust on väga lihtne eemaldada, kui kasutad selle jaoks mõnda viirusetõrjet – turvatarkvara tuvastab ja eemaldab kõik selle programmiga seotud lisarakendused ja kirjed ning kõik muu, mis kuulub nuhkvarade ja pahavarade hulka. Search Privacy’t võib muidugi eemaldada ka käsitsi, kuid see on soovitud vaid neile, kellel on arvuti käsitlemisel rohkem kogemusi. Kui sa ei ole kunagi proovinud käsitsi ühtegi soovimatut programmi eemaldada, järgi pigem neid juhiseid. Soovitame juhised läbi lugeda ning kindlasti ka skänneerida oma arvutit mõne pahavaratõrjega – nii on su operatsioonisüsteem täiesti vaba igasugustest viirustest.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Search Privacy viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-search-privacy-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes