Raskusaste:  
  (10/100)

Search Privacy viirus. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Miks sa ei tohiks uskuda Search Privacy lubadusi kaitsta su privaatsust?

Search Privacy viirus on ebausaldusväärne tarkvara, mis teeskleb end olevat usaldusväärne ja kasulik rakendus. Programm lubab, et suunab kasutaja ümber searchprivacy lehele iga kord, kui kasutaja teeb otsinguid ebaturvalises otsingumootoris ning tagab seeläbi täieliku privaatsuse. Hetkel on see tarkvara saadaval üksnes Chrome’i kasutajatele, kuid kuulduste kohaselt on tulemas versioonid ka Firefox ja IE brauseritele. Kuigi tundub, et Search Privacy ümbersuunamisprogramm soovib hoida sind kaitstult ja parandada su brausimiskoemust, soovib see programm tegelikult lihtsalt seda, et kasutaja pöörduks just selle programmi otsingumootori poole, kuna nii saab programm teenida raha kolmandate poolte reklaamide näitamise kaudu. Tavaliste otsingutulemuste juurde lisatakse sponsoreeritud linke, samuti tuuakse need lingid esile. Usume, et see programm petab kasutajaid väites, et ei kogu kasutajate kohta informatsiooni. Programmi lehel olevast privaatsuspoliitikast võib välja lugeda hoopis teistsugust infot – näib, et programmi peamine eesmärk ongi kolmandate poolte reklaamide vahendamine. Privaatsuspoliitika kohaselt kogub tarkvara kasutaja veebitegevuste kohta teatud andmeid, nagu näiteks:

  • Otsingueelistused;
  • Kasutajaagent;
  • Klõpsatud reklaamid, otsingutulemuste lingiklikid jms;
  • Otsinguterminid;
  • Kasutaja IP-aadress.

Usume, et sa ei soovi selliseid andmeid avaldada selleks, et oma asukoha ja hiljutiste otsinguterminite abil näha “personaliseeritud” otsingutulemusi ja reklaame. Kõnealused reklaamid võivad muuhulgas ka viitada ebaturvalistele veebilehtedele, mis sisaldavad erinevaid küberohte, mis võivad proovida varastada ka delikaatseid isikuandmeid. Ole väga ettevaatlik, sest Search Privacy viirus ei ole kurikuulus ilmaasjata. Kord, kui see programm on alla laaditud, võib see lisada operatsioonissüteemi ka järgnevaid brauserikaaperdajaid: Thesearchprivacy.coInfo.SearchPrivacy.co, PrivateSearchOnline.com või Search-Privacy.space. Search Privacy kaaperdaja ja sellega seonduvate parasiitide eemaldamiseks kasuta võimekat nuhkvara- või pahavaratõrjet nagu Reimage. Sa võid proovida Search Privacy eemaldada ka artikli allosas oleva juhise abil.

Search Privacy virus

Kuidas sai see kaaperdaja su operatsioonisüsteemi?

Brauserikaaperdajad on väga ebameeldivad ning juhul, kui sa oled kimpus Search Privacy brauserikaaperdajaga, on siin paar õpetussõna selle kohta, kuidas tulevikus selliseid olukordi vältida. Tegelikult on see väga lihtne: tarkvara installeerimisel tuleb valida õiged sätted ning olla väga ettevaatlik. Isegi, kui sa laadid tuntud või populaarset programmi, mis tundub täiesti pahavaravaba, peaksid sa installeerimisel valima ‘Custom’ või ‘Advanced’ sätted, mis paljastavad kõik alla laaditavad lisarakendused. Peaaegu kõik vabavarad teenivad raha kolmandate poolte tarkvarade soovitamisega, mistõttu võid leida programmide installatsioonist ka muid lisandeid. Veendu, et sa valiksid ainult soovitud programmid, kui sa ei taha jälle silmitsi seista mõne soovimatu külalisega. Hoia eemale ka veebilehtedest, kus soovitatakse seda brauserikaaperdajat!

Kuidas eemaldada Search Privacy operatsioonisüsteemist?

Search Privacy viirust on väga lihtne eemaldada, kui kasutad selle jaoks mõnda viirusetõrjet – turvatarkvara tuvastab ja eemaldab kõik selle programmiga seotud lisarakendused ja kirjed ning kõik muu, mis kuulub nuhkvarade ja pahavarade hulka. Search Privacy’t võib muidugi eemaldada ka käsitsi, kuid see on soovitud vaid neile, kellel on arvuti käsitlemisel rohkem kogemusi. Kui sa ei ole kunagi proovinud käsitsi ühtegi soovimatut programmi eemaldada, järgi pigem neid juhiseid. Soovitame juhised läbi lugeda ning kindlasti ka skänneerida oma arvutit mõne pahavaratõrjega – nii on su operatsioonisüsteem täiesti vaba igasugustest viirustest.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Search Privacy nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Search Privacy viirus eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Search Privacy viirus maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Plumbytes Anti-Malware
Me oleme testinud Plumbytes Anti-Malware efektiivsust Search Privacy viirus eemaldamisel (2016-12-22)
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Search Privacy viirus eemaldamisel (2016-12-22)
Hitman Pro
Me oleme testinud Hitman Pro efektiivsust Search Privacy viirus eemaldamisel (2016-12-22)
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Search Privacy viirus eemaldamisel (2016-12-22)

Search Privacy viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-search-privacy-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes