Raskusaste:  
  (15/100)

Eemaldage ScorecardResearch.com (Eemaldamise juhend) - Jan 2020 uuendus

Olivia Morelli poolt - - | Liik: Reklaamvara

ScorecardResearch – kahtlane teenus, mis jälgib sinu TV-vaatamise harjumusi ja muud

ScorecardResearch veebileht

ScorecardResearchi pakutakse kui turu-uuringu teenust, mis aitab veebireklaami ettevõtetel koguda teatud andmeid. Täpsemalt rääkides kogub see turundusplatvorm teatud andmeid kasutajate kohta ja edastab need vastavatele pooltele. Seda tehakse uuringute ja küsimustike kaudu. sb.scorecardresearch.com pahavara on aga tuntud selle poolest, et häirib kasutajaid pealetükkivate reklaamidega, mis ilmuvad igal ajal, kui kasutada Google Chrome'i, Internet Explorerit, Mozilla Firefoxi või Safarit ning kogutakse ka kasutajate kohta infot.  

KOKKUVÕTE
Nimi ScorecardResearch.com
Liik Reklaamvara
Looja Full Circle Studies, Inc.
Ohutase Keskmine. Kogub mitmesugust informatsiooni ja jagab seda kolmandate pooltega
Liigid sb.scorecardresearch.com;
b.scorecardresearch.com
Levimine Tarkvarapakid
Sümptomid Suur hulk reklaame kõigil veebilehtedel, ümbersuunamised, lisakomponente laaditakse sinu loata jne.
Tuvastamine ja eemaldamine Kiire lahenduse jaoks võid laadida Reimage Reimage Cleaner ; alternatiivina võid vaadata allpool olevaid käsitsi eemaldamise juhiseid

ScorecardResearch.com avalehe reklaami sõnul aitab programm ettevõtetel teada saada kasutajate huvid ja vastata nende soovidele. Tegelikkus on kahjuks aga teistsugune. Pärast analüüsimist avaldasid IT-eksperdid, et sellel rakendusel ja sellega seotud lehtedel on reklaamvara tunnuseid. Seega pärast selle laadimist võid sa näha rohkelt reklaame oma brauseris.

Turundusplatvorme kasutatakse selleks, et näidata inimestele eksitavaid reklame müükide, soodustuste, uuringute, võistluste või uuenduste kohta. Pärast reklaamil vajutamist suunatakse lehed tundmatutele või kahtlastele ja ohtlikele lehtedele, mis üritavad aktiivselt suurendada oma lehe külastusi või müüginumbreid. Kasutajad ei pane tähelegi seda, et tundmatu programm nagu Sb.ScorecardResearch.com viirus kogub nende brausimisharjumuste kohta infot. 

ScorecardResearch viirus

Kui sa kahtlustad, et see programm on sinu arvutis, peaksid sa ScorecardResearchi eemaldama. Reimage Reimage Cleaner või Malwarebytes on ühed programmidest, mis tagavad, et eemaldamine on tõhus, kuna vahel võib paigaldatud programmide eemaldamine olla keerukas. 

Mainitud veebileht kuulub ettevõttele Full Circle Studies, Inc ning kuulub suuremasse comScores Inc kommuuni. Selle klientide hulka kuuluvad veebireklaami ettevõtted. Ettevõtted ei pea tegema lisatööd selleks, et kasutajate eelistusi teada saada. ScorecardResearch.com reklaamvara teeb nende eest selle töö ära. 

Arvestades, et ScorecardResearch.com kuulub PUP-ide hulka, võib selline töö kasutajaid väga ärritada. Teisisõnu, reklaamvara võib “julgustada” kasutajaid täitma uuringuid, näidates neid igal lehel. 

Tundmatutele veebilehtedele suunamisel võib samuti olla sinu seadme toimimisele negatiivne mõju, kuna sind võidakse suunata isegi pahavaralisi elemente sisaldavatele domeenidele. Veelgi enam, Scorecard Research rakendus võib hõlpsalt muuta sinu arvuti DNS sätteid. See tähendab, et sinu brausimist kontrollib PUP.

Tasub mainida, et ScorecardResearch.com reklaamvara võib koguda soovitud infot küpsiste ja muude jälgimisviiside kaudu. Kogutud andmete hulgas on järgnev:

  • operatsioonisüsteemi info
  • brauseri liik
  • veebilehe eelistused
  • veebilehtede ja rakenduste kasutus
  • veebis brausimise tegevused jne.

Kahjuks ei ole need ainsad andmed, mida ScorecardResearch kogub. Nende privaatsuspoliitikas on kirjas, et koguda võidakse rohkelt isikuandmeid ning neid jagatakse kolmandate pooltega:

We may use third party service providers to obtain personal information and combine that data with other data that we collect from or about you. This process may involve a third party setting a cookie on your computer or device when you visit a participating website, use a participating application, or view an advertisement on participating websites or in participating applications. <…>

We may also share any personal information that you provide to us as described below:

  • With our vendors, consultants, agents, contractors, and other service providers that we use to support our business;

Ütlematagi on selge, et isikuandmeid ei tohiks internetis niimoodi jagada. Pea meeles, et kõik jagatud andmed võivad jõuda küberkurjategijate kätte ning neid võidakse väärkohelda, näiteks võib see kaasa tuua identiteedivarguse.

ScorecardResearch näide
ScorecardResearch.com on reklaamvaraprogramm, mis võib olla eriti kasulik reklaamijatele, kes soovivad luurata oma kasutajate vajaduste järel

Seega võidakse andmeid jagada klientidele. Ära ole üllatunud, kui sinu postkasti täidavad reklaamid. Pea meeles, et rämpsposti kaudu levivad ka enamus lunavaraviiruseid. Tulemusena võib juhtuda, et sa ei suuda eristada ohutut kirja ohtlikust. b.ScorecardResearch.com eemaldamine peaks olema sinu prioriteet.

Potentsiaalselt soovimatute programmide levimisviisid

Brauserikaaperdajad, reklaamvara ja muud PUP-id levivad tavaliselt üheskoos vabavaraga. Pärast seda, kui laadid tasuta pildiredigeerija või meediapleieri, võib juhtuda, et nendega on kaasas ka muid programme. Kui kiirelt hüpata laadimise käigus ühelt sammult järgmisele, jäävad sellised lisaprogrammid märkamatuteks.

Nii võidaksegi sind petta laadima süsteemi PUP. Soovimatute programmide eest enda kaitsmiseks tuleb iga rakenduse või selle uuenduse installeerimisel olla tähelepanelik. Vali “Custom” või “Advanced” meetod ja seejärel järgi igat sammu hoolikalt, et näha, millised programmid on põhiprogrammiga üheskoos. 

Soovitame ka vältida kahtlastele hüpikakende vajutamist. Tihti reklamivad sellised teated võltse tarkvarauuendusi, mis üritavad petta inimest ostma litsentseeritud versiooni või nakatavad ohvri brauserit veelgi enamate bännerite, pakkumiste, kupongide, linkide, videoreklaamide ja muuga. 

ScorecardResearchist vabanemine

Sa saad ScorecardResearchi eemaldada, kasutades pahavaratõrjet. Kui sa oled juurde laadinud ka selle lehega seotud rakendusi, tuleks ka taolised lisandid maha laadida. Automaatsest eemaldamisest rääkides, siis küberturbe programm eemaldab Sb.ScorecardResearchi vaid mõne minutiga. Taoline programm on kasulik ka tõsisemate küberohtudega võitlemiseks.

ScorecardResearch reklaamvara

Sa saad eemaldada ScorecardResearch.com viiruse ka käsitsi. Kui sa tahad reklaamvara täielikult eemaldada, on vaja täpsust ja tähelepanu. Pea meeles, et sellised PUP-id varjavad end tihti tasuta rakenduste all. Seega on võimalik mõni taoline alla laadida isegi Skype'i või Flash Playeri laadimisel. Rakendust võidakse rohkem promoda UK kasutajatele.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

ScorecardResearch.com manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Olivia Morelli
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-scorecardresearch-com.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes