Raskusaste:  
  (10/100)

Safesurfs.com. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Alice Woods poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Miks Safesurfs.com mind veebilehtedelt ümber suunab?

Safesurfs.com on brauserikaaperdaja, mis tekkis ligi aasta tagasi. Agresiivsete levitamismeetodite tõttu on see potentsiaalselt tahtmatu programm nakatanud juba tuhandeid arvuteid ning ei ole kahtlustki, et tegemist on ohtliku programmiga, mis kimbutab kasutajaid aina edasi. Nakatumise vältimiseks pead sa olema väga ettevaatlik, kui laadid alla tasuta tarkvara. Veendu, et sa oled hoolikalt tutvunud installatsiooni kõikide sammudega, sest ainult nii saad sa kaaperdajaid vältida. Kui Safesurfs.com satub su süsteemi, kaaperdab see su veebilehitseja (Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Microsoft Edge jne). See on üks programmi unikaalsetest omadustest, mistõttu on turvaeksperdid selle programmi lisanud pahavarade nimekirja. Sellest sissetungijast tuleks vabaneda võimalikult kiiresti. 

Safesurfs.com’i ei tohiks kasutada oma brauseri avalehena või vaikimisi otsingumootorina, kuna tegemist on sponsoreeritud otsingumootoriga ning seega näidatakse selle kaudu kahtlaseid kolmandate poolte pakkumisi, seega sa võid seda otsingumootorit kasutades sattuda väga hõlpsalt pahavaralise veebilehe otsa. Nagu ka teised korrumpeerunud otsingumootorid, jälgib Safesurfs.com kasutajate tegevusi – nende privaatsuspoliitikas ja kasutustingimustes on kirjas, et veebileht kogub pidevalt informatsiooni kasutajate veebiotsingute kohta ning sealhulgas kogutakse kasutaja e-posti aadress, arvuti asukoht, enim külastatud veebilehed, registreerimisandmed jne. Pole võimalik garanteerida, et neid andmeid ei müüda ebaturvalistele osapooltele, seega tuleks seda brauserikaaperdajat kohelda kui tõsist ohtu. Kui sa leidsid selle oma brauserist, soovitame me tungivalt see eemaldada. Selle jaoks võid kasutada Reimage programmi.

The picture of Safesurfs.com virus

Kuidas on see otsingumootor ohtlik ning kuidas saan ma vältida sellega nakatumist?

Kuigi Safesurfs.com näeb välja nagu usaldusväärne otsingumootor, usuvad turvaeksperdid, et tegemist on riskiga inimeste privaatsusele. Selle arvamuse taga peitub mitu põhjust. Uuringud on paljastanud, et see otsingumootor on üsna vastuoluline. Kuigi programm väidab, et valib otsingutulemusi väga hoolikalt ning näitab kohandatud tulemusi, mis peaksid kasutajale meeldima, võib see tegelikkuses näidata manipuleeritud tulemusi. See tähendab, et suurem osa otsingutes olevaid linke ja reklaame on sponsoreeritud. Kahjuks võib see otsingumootor sind seega suunata nii turvalistele kui ka ohtlikele veebilehtedele, seega sa ei saa kunagi olla kindel, kas külastad mõnda ohtlikku veebilehte või mitte. 

Selle ohu vältimiseks vali vabavara laadides alati “Advanced” või “Custom” laadimisseaded ning loe alati privaatsuspoliitikat, kasutustingimusi ja muud infot tarkvara kohta. Kui sa märkad mõningaid kahtlaseid asjaolusid nendes dokumentides, peaksid sa valima mõne teise programmi. Kui sa aga juba kasutad seda brauserikaaperdajat, peaksid sa kaaluma Safesurfs.com’i eemaldamisele. Selle jaoks kasuta allpool olevaid juhiseid.

Kuidas saan ma eemaldada Safesurfs.com’i?

Sa peaksid selle brauserikaaperdaja eemaldama, kuna tegemist on tõsiselt kahtlase programmiga, mis kasutab arvutikasutajate jälgimiseks küpsiseid. Turvaeksperdid on inimesi juba hoiatanud selle ohu eest: näiteks on avastatud, et programm kogub andmeid kasutaja otsinguterminite, allalaadimiste ja üleslaadimiste, tarkvarade, brauseri, keele, e-posti aadressi ja muu sellise kohta. Selliseid andmeid võivad aga kasutada kolmandad pooled pettuste sooritamiseks, seega ei tuleks kahelda Safesurfs.com’i eemaldamises. Nagu iga PUPi korral võib ka seda programmi olla üsna keerukas täielikult eemaldada, seega soovitame kasutada automaatset eemaldamise meetodit. Usaldusväärne viirusetõrje aitab seda kaaperdajat eemaldada tõrgeteta. Kui sa ei taha aga kasutada programme, võid selle tülika lisandi eemaldada arvutist allpool olevate juhiste abil:

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Safesurfs.com nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Safesurfs.com eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Safesurfs.com maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Safesurfs.com eemaldamisel (2016-12-13)
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Me oleme testinud Malwarebytes efektiivsust Safesurfs.com eemaldamisel (2016-12-13)

Safesurfs.com manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-safesurfs-com.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes