Raskusaste:  
  (10/100)

"Promoted Content by mgid" reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Alice Woods poolt - -   MGID | Liik: Reklaamvara

Mgid hüpikaknad võivad su arvutit rikkuda

“Promoted Content by mgid” ads

Mgid reklaame peetakse kas intrigeerivateks artikliteks või soovimatuteks hüpikakendeks, mis segavad brausimist. Sellel tööriistal on ka kommertslikum variant, mis häirib kasutajaid reklaampakkumistega. On selge, miks mõned kasutajad on hakkanud seda võrgustikku kutsuma PUP-iks ning reklaamvara tüüpi programmiks, mis suudab nüüd mõjutada nii Windows kui ka Mac süsteeme.

Mgid ei ole mitte kuidagi ohtlik. See peidab lihtsalt oma skripti brauserisse, mistõttu suudab see näidata sponsoreeritud kampaaniaid kohe, kui kasutaja brauseri avab. Vahel annavad kasutajad aga teada üleliigsest hulgast mgid reklaamidest. Sel juhul soovitame vaadata, ega süsteemis pole sponsoreeritud rakendust (tuntud reklaamvarana), mis põhjustab neid reklaame.

Kui su arvutis on selline rakendus (tavaliselt brauseriplugin või laiendus), võib brauser muutuda ka tunduvalt aeglasemaks kui varem, kuna see on üle külvatud reklaamidest. Samuti võid sa märgata veebis lehitsemise või laaditud rakenduste kasutamisel märgata tõrkeid – brauseril läheb tunduvalt kauem aega uue lehe laadimiseks.

Tavaliselt järgivad Mgid reklaamid klikipõhist reklaamistrateegiat, mis teenib programmi loojatele raha. Selleks, et promoda kolmandate poolte tarkvara ja teenida reklaamitulu, kasutatakse vahel ka võltse reklaame ja suunatakse kasutajaid oma partnerlehtedele. Me arvame, et ainuüksi see on üks põhjuseid, miks sa peaksid Mgid viiruse kohe eemaldama.

 

Reklaamvara loojad ei vastuta reklaamitud sisu legitiimsuse eest, seega sa oled ainus, kes saab vastutada selle eest, et su arvuti oleks viirustest vaba.

Sellega seoses peaksid sa olema väga ettevaatlik Mgid reklaamidega ja teiste sarnaste hüpikakendega erinevatel veebilehtedel. Kui sa märkad arvutis sarnaseid probleeme nagu ülalmainitud, skänneeri seadet Reimage või mõne teise pahavaratõrjega ja eemalda Mgid. Selle teenusega muidu aga seotud olevad lisandid ei ole pahavaralised.

Pane tähele! Fakt, et sa võid märgata mõnel lehel Mgid reklaame, ei tähenda, et su arvutis on reklaamvara. Mõned veebilehed kasutavad selliseid teenuseid külastajate meelitamiseks.

 

Nipid, kuidas vältida reklaamvara

Reklaamvara tüüpi programme saab laadida mitmetelt ebausaldusväärsetelt kolmandate poolte allalaadimislehtedelt ja isegi legitiimsetelt lehtedelt nagu download.com, cnet.com, softonic.com või soft32.com. See on tavaliselt liidetud vabavara või jagatud tarkvaraga, seega ei kipu selle allalaadimist märkama kasutajad, kes kipuvad kogu installeerimise toiminguga kiirustama.

Vältimaks, et arvutisüsteemi pääsevad ilma loata programmid nagu sponsoreeritud brauserilaiendused ja pluginad, PEAD sa lihtsalt pühendama pisut aega selleks, et uurida alla laaditavat tarkvarapakki ja veenduma, et lubad õiged komponendid arvutisse.

Seda saad teha siis, kui valid “Advanced” või “Custom” installeerimissätted või automaatselt, kui skänneerid alla laaditavat sisu usaldusväärse viirusetõrjega.

Eemalda MGID reklaamid oma lemmikutelt veebilehtedelt

Kuigi MGID viirust ei ole olemas, sest see rakendus on täiesti turvaline, võib see segada su brausimiskogemust ja arvutisüsteemi stabiilsust.

Kui sa eemaldad Mgid-i, teed sa oma arvutisüsteemile teene. Ära unusta kasutada korralikke tööriiste, vältimaks igasuguseid tõrkeid. Eemalda Mgid küberturbe programmiga või käsitsi, kasutades meie allpool olevaid juhiseid, mis on loodud ekspertide poolt. Pane tähele, et reklaamvara võib eriti kimbutada Soome kasutajaid.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara “Promoted Content by mgid” nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara "Promoted Content by mgid" reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara "Promoted Content by mgid" reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

“Promoted Content by mgid” reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” süsteemidest Windows

Selleks, et eemaldada mgid reklaamid Windows OS-st, pead sa maha laadima PUP-i, mis neid loob. See võib end peita erinevate nimede all ja olla peidus kusiganes su arvutis, seega veendu, et sa kontrolliksid põhjalikult hiljuti laaditud programmide nimekirja ja eemaldaksid kõik kahtlased programmid.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri “Promoted Content by mgid” ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi “Promoted Content by mgid” või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles “Promoted Content by mgid” või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles “Promoted Content by mgid” ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et “Promoted Content by mgid” eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” reklaamid programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks “Promoted Content by mgid” Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali “Promoted Content by mgid” ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii “Promoted Content by mgid” eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali “Promoted Content by mgid” ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii “Promoted Content by mgid” eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage “Promoted Content by mgid” Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles “Promoted Content by mgid” või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia “Promoted Content by mgid” eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes