Raskusaste:  
  (9/100)

Eemaldage PopAds viirus (Tasuta juhend) - Lihtne eemaldamise juhend

Lucia Danes poolt - - | Liik: Reklaamvara

Mis on viga PopAds reklaamidega?

PopAds viirus võib sind hakata järsku tüütama, eriti, kui sa kipud arvutiprogramme installeerima tormakalt. See potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) saab arvutisse pääseda ainult sinu loal, mis tähendab, et seda ei saa pidada pahavaraliseks viiruseks. Eksperdid kutsuvad selliseid viiruseid reklaamvaraks, kuna tavaliselt näitavad need kasutajale lademetes erinevaid hüpikaken-reklaame. Reklaamid on pärit PopAds.net serverist. PopAds ise on reklaamivõrgustiku nimi ning selliste reklaamide nägemine tähendab, et sinu arvuti on nakatunud viirusega, mis võtab reklaame sellest võrgustikust ja näitab sulle lootuses, et sa klõpsad mõnel. Programm võib aga jälgida ja modifitseerida seda, milliste kolmandate poolte reklaame näidatakse, mistõttu soovimate PopAds reklaamidel klõpsamisega olla väga ettevaatlik. Igal leheküljel, kuhu sind suunatakse, on oma privaatsuspoliitika, millega sa peaksid kursis olema, kui lehte külastad. Sa ei tea muidu kunagi, millist informatsiooni veebileht sinu kohta kogub ning kuidas seda kasutatakse, seega sa pead olema ettevaatlik.

PopAds reklaamid
Kui sa näed oma ekraanil liiga palju PopAds reklaame, võib su arvuti olla nakatunud reklaamvaraga. Selle tuvastamiseks pead sa skänneerima operatsioonisüsteemi võimeka nuhkvaratõrjega.

Kui sa laadisid juhuslikult tasuta programmi, mida toetavad reklaamid, on võimalik, et hakkad nägema PopAds reklaame kõikjal, kuhu sa internetis lähed. Reklaamid võivad automaatselt välja ilmuda hüpikaken-reklaamidena, bännerina, täisresolutsioonis või tekstisiseste reklaamidena. On oluline mõista, et isegi, kui mõned neist reklaamidest võivad pakkuda reaalselt kasulikke pakkumisi, võivad teisalt mõned edastada ebasündsaid teenuseid, näiteks see reklaamivõrgustik ka tunnistab, et nad promovad täiskasvanutele mõeldud veebilehti, mis tähendab, et mõni selle võrgustiku reklaamidest võib sinu, su lähedase või su lapse suunata täiskasvanutele mõeldud sisuga lehtedele. Lisaks visuaalsetele materjalidele, mida nad avaldavad, peaksid sa mõtlema kõikidele ohtudele, mis seonduvad selliste veebilehtede reklaamide ja linkidega. Küberturbeeksperdid teavad, et sellistel lehtedel olevad reklaamid on riskantsed laiaulatusliku pahavaralise reklaamkampaania kontseptsiooni pärast. Pole mingi saladus, et petturid üritavad nakatada reklaamivõrgustike selleks, et levitada pahavaralisi reklaame populaarsete veebilehtede kaudu. Seega, kui sa oled hakkanud nägema reklaame sellisest võrgustikust, võib see tähendada, et sa oled laadinud programmi, mis promob võrgustiku sisu. Kui sa soovid nendest reklaamidest vabaneda, pead sa esmalt PopAds reklaamvara eemaldama. Reimage abil saad sa selle ülesande korda ajada mõne minutiga, samas käsitsi eemaldamine võtab tunduvalt kauem aega. Seepärast soovitame PopAds eemaldada pigem automaatsel viisil.

Kuidas kaitsta oma PC-d reklaamvara eest?

Reklaamvara on tasuta tarkvara liik, mis näitab ohvrile reklaame veebisessiooni jooksul. Tavaliselt laadivad kasutajad sellise programmi alla siis, kui laadivad muid arvutiprogramme “Recommended”, “Default” või “Standard” sätetega. Enamus tasuta programme soovitavad laadida programmi ja kõik sellega kaasnevad lisaprogrammid selliste sätetega, teenimaks raha iga laadimise pealt. Sellised diilid ei aita aga kuidagi lõppkasutajat. Enamus arvutikasutajaid saavad endale hoopis soovimatu tüütu programmi, kuna nad ei pööranud tähelepanu tarkvara laadimise sätetele ja arvavad, et soovitatud sätted on parimad. See ei ole aga tõsi – ainult valides “Custom” või “Advanced” sätted saad sa ise valida, mida sa alla laadid ning saad eemaldada laadimisest kõik ebavajalikud lisandid. Pärast sätete kontrollimist saad programmi alla laadida nii nagu tavaliselt.

Kuidas saan ma eemaldada PopAds reklaamid lõplikult?

Kui kirjeldatud reklaamid tüütavad sind, ei pea sa seda välja kannatama. Soovitame tungivalt eemaldada PopAds viirus automaatsel teel, kuna selle ülesotsimine käsitsi võib võtta palju aega ja oleme täiesti veendunud, et sul on oma ajaga midagi paremat teha. PopAdsi automaatseks eemaldamiseks võid kasutada mõnda tunnustatud nuhkvaratõrjet või pahavaratõrjet nagu Reimage. Kui sa soovid PopAdsi siiski eemaldada käsitsi enne, kui proovid pahavaratõrjet, peaksid sa järgima artikli allosas olevaid juhiseid.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

PopAds viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-popads-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes