Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage play-bar.net (Eemaldamise juhend) - uuendatud Nov 2016

Linas Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Mida sa peaksid teadma play-bar.net viiruse kohta?

Play-bar.net viirus on potentsiaalselt soovimatu programm, mis väidab, et aitab inimestel teha veebiotsinguid. Me EI soovita aga seda otsingumootorit kasutada oma vaikimisi otsingumootorina või veebibrauseri avalehena, kuna see on lisatud brauserikaaperdajate pikka nimekirja. Kuigi see veebileht näeb välja ahvatlev ja jagab infot nagu kellaaeg ja temperatuur, soovitab see ka laadida Google Play Store kaudu Playbar laienduse. Isegi, kui näib, et see on lõbus mängurakendus, peaksid sa sellest eemale hoidma. Kui sa oled selle rakenduse endale juba arvutisse laadinud, peaksid sa Play-bar.net programmi maha laadima. Vastasel korral hakkab see rakendus su arvutis tegema mitmeid omavolilisi toiminguid.

Tavaliselt kogub see programm infot kasutaja veebitegevuste kohta, näiteks millistel lehekülgedel sa käid, milliseid otsingutermineid sa kasutad, kus su arvuti asub, mis on su arvuti IP-aadress, e-posti aadress jne. Programm võib muuta ka su avaleheks play-bar.net’i ja hakata näitama erinevaid reklaame. Sellised reklaamid võivad ilmuda su otsingutulemustes hüpikakendena, tekstisiseste viidetena või muudel sarnastel viisidel. Peatselt hakkad sa märkama, et enamus play-bar.net soovitatud linke ja reklaame hakkavad su veebilehitsejat pidevalt ümber suunama. 

Arvutiturbe spetsialistide sõnul ongi selle otsingumootori peamiseks miinuseks asjaolu, et programm jälgib kasutaja tegevusi ning põhjustab tüütuid ümbersuunamisi. Kui sa soovid end kaitsta ja vältida potentsiaalselt kahjulikel veebilehtedel käimist, soovitame me sul Play-bar.net programmi arvutist eemaldada. Lihtsaim viis selle tegemiseks on usaldusväärse nuhkvaratõrje nagu Reimage Reimage Cleaner kasutamine.

play-bar.net

Kuidas play-bar.net mu arvuti kaaperdab?

See soovimatu programm levib koos teiste täiesti usaldusväärsete programmidega. Tavaliselt levitavad PUP’ide (sealhulgas reklaamvara, brauserikaaperdajad jne) arendajad oma tooteid, kasutades selleks programmipakendeid ehk lisades oma programmi teiste programmide installatsiooni hulka. Selliste valikuliste ja soovimatute programmide vältimiseks on ainult üks nõuanne – ära kiirusta. Veendu, et sa oled kursis iga komponendiga, mille sa endale alla laadid! Seega vali installeerimisel “default” ja “standard” meetodite asemel “custom” või “advanced” valikud. Nii näed sa täieliku nimekirja lisarakendustest ning saad valida üksnes need programmid, mida sa tõepoolest soovid. 

Kuidas ma saan play-bar.net programmist lahti?

Kui sa oled otsustanud, et see mänguline otsingumootor on täiesti ebavajalik su jaoks, peaksid sa play-bar.net viiruse maha laadima ning kasutama selle asemel mõnda usaldusväärset otsingumootorit. Kasuta selle brauserikaaperdaja asemel näiteks Google või Bing otsingut. Pea aga meeles, et sellest brauserikaaperdajast vabanemiseks ei piisa üksnes avalehe muutmisest – sa pead maha laadima kõik viirusega seotud komponendid (sealhulgas PlayBar laienduse). Sa saad seda automaatselt pahavaratõrje abil või käsitsi – selle jaoks on artikli allosas ka juhised.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
play-bar.net hetktõmmis
play-bar.net hetktõmmis

play-bar.net manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Linas Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-play-bar-net.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes