Raskusaste:  
  (10/100)

NewTab reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

New Tab reklaamid levivad endiselt

The image illustrating New Tab adware

New Tab reklaamid pakuvad sulle kahtlaste kohandatud brauserilaienduste installeerimist. Reklaamvara, mis on võtnud uue kuju, on virtuaalkogukonnas ringi liikunud 2013. aastast alates. Isegi tänapäeval võib seda märgata siin või seal.

Seda potentsiaalselt soovimatut programmi kasutatakse peamiselt partnerturunduseks. Seega võib programm näidata rohkelt erinevaid reklaame, mis annavad teada pakkumistest, diilidest, soodustustest, kupongidest või muudest asjadest, mis on seotud internetis ostlemisega. Kui sa klõpsad huvipakkuval reklaamil, toob see programmi arendajale tulu. Mõned need klikid võivad aga su arvutit kahjustada.

Mõned NewTab reklaamid võivad suunata kahtlastele kolmandate poolte veebilehtedele, mis ei pruugi sisaldada erinevaid reklaampakkumisi, vaid võivad üritada levitada kahtlaseid programme nagu reklaamvara või brauserikaaperdajaid. Lisaks peaksid sa olema ettevaatlik, kuna pahavaralised reklaamid on populaarne viis, kuidas levitada lunavara. See tähendab, et kui su arvutis on reklaamvara, suurendab see riski, et kohtad pahavara sisaldavaid reklaame.

Me soovitame skänneerida oma arvutit Reimage programmiga või mõne teise usaldusväärse pahavaratõrje või nuhkvaratõrjega kohe, kui märkad selliseid reklaame. Turvaprogramm eemaldab NewTab viiruse ja teised PUP-id Firefoxist, Chrome-st ja teistest brauseritest.

NewTab reklaamid võivad ilmuda väga pealtükkival viisil, näiteks hüpikakende, bännerite, tekstisiseste reklaamide, terve lehe suuruste reklaamide või muude formaatidena, mis segavad internetis lehitsemist. Veelgi enam, need võivad su arvuti muuta aeglasemaks ja muuta arvuti haavatavaks muudele ohtudele. Nagu me juba mainisime on üks NewTab ümbersuunamisega seotud probleeme võimalus, et sind suunatakse ebaturvaliste lehtede juurde, mis võivad sind nakatada või sind mässida pettuse küüsi.

Üks peamiseid viise, kuidas reklaamvara üritab sinult klikke meelitada, on huvipõhiste reklaamide näitamine. Reklaamvara jälgib su tegevusi internetis, kasutades selle jaoks jälgimisküpsiseid. See võib koguda andmeid nagu otsinguterminid, külastatud veebilehed, sisestatud andmed, klikid, vaatamised, IP-aadress, e-posti aadress, arvuti asukoht jne. Neid kogutud andmeid kasutatakse seejärel reklaamitöö jaoks.

Kogutud andmeid võidakse jagada või neid müüa teistele kolmandatele pooltele ning neid võidakse kasutada näiteks selleks, et su postkasti täita rämpskirjadega. Seepärast tuleks NewTab kindlasti eemaldada.

PUP-ide levimisviisid

Nö NewTab viirus reisib tihti koos vabavarade ja jagatud tarkvaradega ning võivad saada su arvutisse programmipakkide kaudu. Pea meeles, et tasuta programmide allalaadimine ja installeerimine võib olla üsna ohtlik. Seetõttu tuleks valida allalaadimise jaoks usaldusväärsed ja turvalised allikad ning jälgida installeerimisprotsessi väga hoolikalt.

Kaaperdamine võib juhtuda siis, kui sa laadid uusi programme “Basic” või “Recommended” sätetega, kuna nende puhul ei näidata sulle lisanduvate programmide nimekirja. Iga kord, kui sa laadid alla vabavara, veendu, et sa valiksid Advanced või Custom sätted ja võtaksid märkekastist linnukese ära nende komponentide eest, mida sa ei soovi.

Kui sa märakd teadet, millega soovitatakse installeerida lisanduvaid programme nagu brauseripluginad, tööriistaribad ja laiendused, võta linnuke ära ka nende juurest ja alles siis klõpsa “Next” nupule. Juhul, kui oled juba New Tab viiruse laadinud, vaata allpool olevaid juhiseid ja saa sellest lahti.

NewTabi eemaldamise võimalused

NewTab viirust ei ole raske eemaldada käsitsi. Meie tiim lõi samm-sammulised juhised, mis aitavad sul sellega hakkama saada. Sa pead otsima ja kustutama reklaamvara ja kontrollima, ega su arvutisse ja veebilehitsejatesse pole lisatud ühtegi kahtlast rakendust ega laiendust.

Kui NewTabi käsitsi eemaldamine tundub keeruline, on meil sulle pakkuda ka teine valik. Sa võid viiruse eemaldada automaatselt. Kõik, mida sa pead selle jaoks tegema, on ühe allpool soovitatud programmi laadimine.

Pärast installeerimist uuenda tarkvara, sest ainult uuendatud tööriist suudab tuvastada ja eemaldada reklaamvaraga seotud komponendid. Kui programm on uuendatud, tee kogu arvutile skänneering ja lase sellel NewTab reklaamid sinu eest eemaldada.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara NewTab nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara NewTab reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara NewTab reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

NewTab reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-ads-by-newtab.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes