Raskusaste:  
  (10/100)

NewTab reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

New Tab reklaamid levivad endiselt

The image illustrating New Tab adware

New Tab reklaamid pakuvad sulle kahtlaste kohandatud brauserilaienduste installeerimist. Reklaamvara, mis on võtnud uue kuju, on virtuaalkogukonnas ringi liikunud 2013. aastast alates. Isegi tänapäeval võib seda märgata siin või seal.

Seda potentsiaalselt soovimatut programmi kasutatakse peamiselt partnerturunduseks. Seega võib programm näidata rohkelt erinevaid reklaame, mis annavad teada pakkumistest, diilidest, soodustustest, kupongidest või muudest asjadest, mis on seotud internetis ostlemisega. Kui sa klõpsad huvipakkuval reklaamil, toob see programmi arendajale tulu. Mõned need klikid võivad aga su arvutit kahjustada.

Mõned NewTab reklaamid võivad suunata kahtlastele kolmandate poolte veebilehtedele, mis ei pruugi sisaldada erinevaid reklaampakkumisi, vaid võivad üritada levitada kahtlaseid programme nagu reklaamvara või brauserikaaperdajaid. Lisaks peaksid sa olema ettevaatlik, kuna pahavaralised reklaamid on populaarne viis, kuidas levitada lunavara. See tähendab, et kui su arvutis on reklaamvara, suurendab see riski, et kohtad pahavara sisaldavaid reklaame.

Me soovitame skänneerida oma arvutit Reimage programmiga või mõne teise usaldusväärse pahavaratõrje või nuhkvaratõrjega kohe, kui märkad selliseid reklaame. Turvaprogramm eemaldab NewTab viiruse ja teised PUP-id Firefoxist, Chrome-st ja teistest brauseritest.

NewTab reklaamid võivad ilmuda väga pealtükkival viisil, näiteks hüpikakende, bännerite, tekstisiseste reklaamide, terve lehe suuruste reklaamide või muude formaatidena, mis segavad internetis lehitsemist. Veelgi enam, need võivad su arvuti muuta aeglasemaks ja muuta arvuti haavatavaks muudele ohtudele. Nagu me juba mainisime on üks NewTab ümbersuunamisega seotud probleeme võimalus, et sind suunatakse ebaturvaliste lehtede juurde, mis võivad sind nakatada või sind mässida pettuse küüsi.

Üks peamiseid viise, kuidas reklaamvara üritab sinult klikke meelitada, on huvipõhiste reklaamide näitamine. Reklaamvara jälgib su tegevusi internetis, kasutades selle jaoks jälgimisküpsiseid. See võib koguda andmeid nagu otsinguterminid, külastatud veebilehed, sisestatud andmed, klikid, vaatamised, IP-aadress, e-posti aadress, arvuti asukoht jne. Neid kogutud andmeid kasutatakse seejärel reklaamitöö jaoks.

Kogutud andmeid võidakse jagada või neid müüa teistele kolmandatele pooltele ning neid võidakse kasutada näiteks selleks, et su postkasti täita rämpskirjadega. Seepärast tuleks NewTab kindlasti eemaldada.

PUP-ide levimisviisid

Nö NewTab viirus reisib tihti koos vabavarade ja jagatud tarkvaradega ning võivad saada su arvutisse programmipakkide kaudu. Pea meeles, et tasuta programmide allalaadimine ja installeerimine võib olla üsna ohtlik. Seetõttu tuleks valida allalaadimise jaoks usaldusväärsed ja turvalised allikad ning jälgida installeerimisprotsessi väga hoolikalt.

Kaaperdamine võib juhtuda siis, kui sa laadid uusi programme “Basic” või “Recommended” sätetega, kuna nende puhul ei näidata sulle lisanduvate programmide nimekirja. Iga kord, kui sa laadid alla vabavara, veendu, et sa valiksid Advanced või Custom sätted ja võtaksid märkekastist linnukese ära nende komponentide eest, mida sa ei soovi.

Kui sa märakd teadet, millega soovitatakse installeerida lisanduvaid programme nagu brauseripluginad, tööriistaribad ja laiendused, võta linnuke ära ka nende juurest ja alles siis klõpsa “Next” nupule. Juhul, kui oled juba New Tab viiruse laadinud, vaata allpool olevaid juhiseid ja saa sellest lahti.

NewTabi eemaldamise võimalused

NewTab viirust ei ole raske eemaldada käsitsi. Meie tiim lõi samm-sammulised juhised, mis aitavad sul sellega hakkama saada. Sa pead otsima ja kustutama reklaamvara ja kontrollima, ega su arvutisse ja veebilehitsejatesse pole lisatud ühtegi kahtlast rakendust ega laiendust.

Kui NewTabi käsitsi eemaldamine tundub keeruline, on meil sulle pakkuda ka teine valik. Sa võid viiruse eemaldada automaatselt. Kõik, mida sa pead selle jaoks tegema, on ühe allpool soovitatud programmi laadimine.

Pärast installeerimist uuenda tarkvara, sest ainult uuendatud tööriist suudab tuvastada ja eemaldada reklaamvaraga seotud komponendid. Kui programm on uuendatud, tee kogu arvutile skänneering ja lase sellel NewTab reklaamid sinu eest eemaldada.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara NewTab nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara NewTab reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara NewTab reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

NewTab reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab süsteemidest Windows

Windows OS parandamiseks järgi hoolikalt neid juhiseid:

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri NewTab ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi NewTab või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab süsteemist Mac OS X

New Tabi eemaldamiseks Mac-ist järgi alljärgnevaid juhiseid.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles NewTab või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab Internet Explorer (IE) juurest

NewTab reklaamvara võis Internet Explorerisse installeerida kahtlaseid rakendusi või jälgimisküpsiseid. Seega pead sa need üles leidma ja eemaldama.

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles NewTab ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et NewTab eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab reklaamid programmist Microsoft Edge

Järgi neid samme, et parandada Microsoft Edge pärast kaaperdamist.

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks NewTab Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab Mozilla Firefox (FF) juurest

Tüütud reklaamid võivad olla põhjustatud kahtlase brauserilaienduse poolt, mis laaditi sinu Mozilla Firefoxi sinu teadmata. Veendu, et sa laadiksid maha kõik kahtlased laiendused.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali NewTab ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii NewTab eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab Google Chrome juurest

NewTab viirus suudab installeerida kolmandate poolte laiendusi. Seega pead sa Google Chrome-st eemaldama kõik kahtlased kirjed.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali NewTab ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii NewTab eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage NewTab Safari juurest

Järgi neid juhiseid, et puhastada ja parandada Safari pärast rünnakut.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles NewTab või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia NewTab eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes