Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage New Tab Search (Eemaldamise juhend) - uuendatud Feb 2018

Julie Splinters poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

New Tab Search ei pruugi olla kõige usaldusväärsem ja turvalisem otsinguteenus

Pildil on näha New Tab Search-i Chrome-i veebipoes

New Tab Search on kahtlane veebiotsingu teenus. Selle rakendus toimib brauserilaiendusena, mis on saadaval Chrome'i veebipoes ja ka tarkvarapakkides. Seega võib see süsteemi siseneda ka kasutaja teadmata ja heakskiiduta. Pärast installeerimist muudab see brauseri sätteid ja üritab kontrollida kasutaja brausimisharjumusi.

New Tab Search laiendus on loodud Visicom Media poolt, kes on tuntud MyStart, MyStart Toolbar ja teiste kaaperdajate loomise poolest. Tarkvaraarendajad esitlevad seda potentsiaalselt soovimatut programmi (PUP) kui tööriista, mis peaks aitama inimestel parandada oma brausimissessiooni kvaliteeti. Kuna rakendus kipub hoopis luurama kasutaja brausimisharjumuste järel ja see levib kahtlaste meetodite vahendusel, on see kategoriseeritud brauserikaaperdajate hulka. Tavaliselt teeb selline PUP järgnevat:

  • muudab brauseri sätteid ja jätab kasutajad võimaluseta neid sätteid taastada;
  • juhatab kasutajaid sponsoreeritud veebilehtedele;
  • näitab üleliigselt palju reklaamsisu;
  • promob kahtlaseid tööriistaribasid ja pluginaid;
  • võib suunata riskantsetele või potentsiaalselt ohtlikele veebilehtedele.

Laiendus näitab otsingutulemusi erinevatest andmebaasidest: Google, Yahoo ja Baidu. Kuigi viimane on legitiimne Hiina otsingumootor, on seda seostatud Hao123 kaaperdaja rünnakuga ja hiljutise Skype viiruse versiooniga. Seega on võimalik, et New Tab Search kaaperdaja võib sind suunata potentsiaalselt ebaturvalistele domeenidele. 

Turvaeksperdid avastasid, et nö New Tab Search viirus on seotud teiste kahtlaste rakenduste ja veebilehtedega nagu näiteks ww1.newtabsearch.com, mis näitab lõputut laadimise tsüklit ja ei näitagi üldse mingit sisu. 

Kuigi New Tab Search on saanud kasutajatelt hulka positiivseid hinnanguid, ei tähenda see, et tegemist on turvalise veebilehega. Nagu varasemalt mainitud ei ole selle ametlikku veebilehte ega isegi privaatsuspoliitikat või kasutustingimusi. Seega ei ole kasutajatel võimalus tutvuda sellega, millist informatsiooni rakendus kasutab ning millisteks eesmärkideks see andmeid kasutab. 

Selline käitumine võib tähendada veel ühte probleemi – küpsiste ja muude veebielementide kaudu luuramist. Tavaliselt on kogutud informatsiooni isikustamata ning seda kasutatakse reklaamieesmärkidel. Sa ei tea aga kunagi, kes saab ligipääsu nendele andmetele ja milliseid jälgimistehnikaid kasutatakse. Seega oleks mõistlik New Tab Search kohe eemaldada. Selles tegevuses abistavad sind näiteks Reimage või Malwarebytes programmid.

Kui sa otsid juhiseid, kuidas New Tab Search käsitsi eemaldada, vaata selle lehe alaosasse. Sealt leiad illustreeritud ja detailsed juhised rakenduse eemaldamiseks. 

New Tab Search näidis
New Tab Search tärgatab kahtluseid oma usaldusväärsuse osas.

Soovimatute rakenduste installeerimist on võimalik vältida tähelepaneliku installeerimise abil

See kaaperdaja on leitav Chrome'i veebipoes, kuigi see pole otseselt lingitud veebipoega. Siiski ei ole aga otsesed allalaadimised selle PUP-i põhilised levimisviisid. Programm levib ka tarkvarapakkide kaudu. 

Kui sa ei kontrolli täpselt, milliseid programme sa oma arvutisse laadid, võid sattuda “New Tab Search kaaperduse” ohvriks, kuid võid sattuda ka muude kahtlaste laienduste otsa. Vältimaks potentsiaalselt soovimatuid programme ole ettevaatlik installeerimisviisardis.

Veendu, et sa valiksid alati “Custom” või “Advanced” sätted, et näha kõiki ebaolulisi rakendusi. Kui sa avad need sätted, saad ka keelduda New Tab Searchi ja teiste sarnaste rakenduste laadimisest. 

New Tab Searchist vabanemine

Laiendust saab kustutada kahe meetodi abil – New Tab Search viiruse võib eemaldada käsitsi või vabaneda sellest pahavaratõrje abil. Viimane on optimaalsem valik, mis toimib ka siis, kui seisad silmitsi keerukamate pahavaradega. 

New Tab Searchi eemaldamine on eriti tõhus, kui kombineerid neid kahte meetodit. Kontrolli, et selle tööriistariba ja otsingumootor oleksid täielikult eemaldatud. Allpoolt leiad käsitsi eemaldamise juhised. Järgi neid palun väga tähelepanelikult!

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

New Tab Search manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-new-tab-search.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes