Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage NavSmart.info viirus (Eemaldamise juhised) - Sep 2017 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kas NavSmart.info lehte tasub kasutada avalehena?

NavSmart.info virus

NavSmart.info viirus näeb välja nagu suurepärane otsingumootor. Kahjuks peame sind aga kurvastama: hoia sellest otsingumootorist nii kaugele kui võimalik. Turvaekspertide sõnul tuleks seda programmi liigitada brauserikaaperdajate kategooriasse, kuna see manipuleerib otsingutulemustega ja juhatab kasutaja sponsoreeritud veebilehtedele.

Niiviisi teenivad viiruse loojad raha: nad saavad tasu iga külastaja eest, mis nad on veebilehele juhtinud. Kui su brauseri avaleht või vaikimisi otsingumootor on äsja vahetatud selle kahtlase veebilehe vastu, tähendab see, et NavSmart.information on su arvuti kaaperdanud. Sa peaksid sellest viirusest vabanema nii kiiresti kui võimalik – tee seda usaldusväärse nuhkvaratõrje abil.

See kaaperdaja võib sattuda su arvutisse ilma, et sa isegi tähele paneksid, kuna see võib olla lisatud valikulise programmina mõningate tasuta programmide installatsioonidesse: näiteks nagu PDF-loojad, videotarkvarad ja muud taolised vabavarad. Kord, kui see on su arvutisse sattunud, muudab NavSmart.information veebibrauseri avalehe, uue vahelehe ja vaikimisi otsingumootori seaded.

Seetõttu on ohvril võimatu kaaperdajat vältida, kuna see ilmub välja iga kord, kui kasutaja avab veebibrauseri või uue vahelehe. Veebilehel on tohutult palju erinevaid kiirviiteid, mis suunavad erinevatele lehtedele. Kuigi nende viidete hulgas on ka usaldusväärseid veebilehti, on nende hulka end peitnud ka mõned kahtlase väärtusega kohad.

Soovitame nendel kiirviidetel klõpsamist vältida, kuna sind võidakse ümber juhatada hoopis mõnda teise kohta. NavSmart.info eesmärk on suunata kasutaja teatud lehtedele, ent pea meeles, et nende lehtede hulgas võib olla ka mitmeid riskantseid veebilehti. 

NavSmart.info virus
NavSmart.info viirus

Ka meie hinnangul on tegemist ebausaldusväärse lehega ning sa ei tohiks kunagi kasutada seda Google'i või mõne teise tuntud otsingumootori asemel. Kui sa oled selle viiruse äsja oma veebibrauserist avastanud, peaksid sa NavSmart.info arvutist kiirelt kustutama. Seda saad sa teha mugavalt ja tõhusalt nuhkvaratõrje abil nagu näiteks Reimage.

Kuidas see programm levib? 

NavSmart.info võib sattuda su operatsioonisüsteemi, kui sa laadid arvutisse mõningaid vabavaralisi programme ja ei pane tähele installatsiooniviisardis olevaid valikuid. Kindlasti on tunduvalt lihtsam klõpsata viisardis üksnes “edasi” nupul, aga sedasi võivadki su arvutisse sattuda ebavajalikud ja potentsiaalselt kahjulikud programmid. Selgitame pisut, kuidas saad turvaliselt programme alla laadida ja soovimatuid programme vältida.

Ära kiirusta installeerimisel. Kuigi see võib tunduda tüütu, peaksid sa vaatama läbi privaatsuspolitiika ja kasutustingimused – nendes dokumentides võib olla kirjas mitmeid kahtlaseid väiteid, mis panevad sind kahtlema programmi usaldusväärsuses. Pööra tähelepanu ka laadimisseadetele.

Selle asemel, et laadida programme vaikimisi sätetega (Default või Standard), vali Advanced või Custom seaded. Siis avaneb sulle nimekiri lisaprogrammidest – seal võid näha mitmeid soovimatuid programme. Tühista nende valik ning võid installeerimisega muretult jätkata.

Kuidas NavSmart.info brauserist eemalddada?

Viiruse eemaldamiseks pead sa laadima maha kõik viirusega seotud komponendid. Selle jaoks tuleb kontrollida mitmeid kohti, sealhulgas brauseriseadeid ja hiljuti alla laaditud programmide nimekirja. Allpoolt leiad detailsemad juhised selle kohta, kuidas see soovimatu programm maha laadida.

NavSmart.information täielikuks eemaldamiseks skänneeri arvutit usaldusväärse nuhkvaratõrjega ja veendu, et kõik komponendid on jäädavalt kustutatud.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

NavSmart.info viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-navsmart-info-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes