Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage National Consumer Center reklaamid (Eemaldamise juhised) - Nov 2019 uuendus

Jake Doevan poolt - - | Liik: Reklaamvara

National Consumer Center – pettus, mis meelitab inimesi arvama, et nad saavad auhinna pärast võltsile uuringule oma andmete esitamist

National Consumer Center

National Consumer Center pettus on eksitav hüpikaken-reklaam, mis üritab kasutajaid meelitada uskuma, et väljamõeldud organisatsioon annab neile tasuta iPhone'i või sarnase auhinna. See pettus on sarnane teistele võltsidele pettustele nagu Amazon Gift Card pettus, Wallmart pettus. Tüüpiliselt sekkub pettus inimeste brausimisseanssi ja palub neil täita uuringuid kalliste auhindade võitmiseks. iPhone'i või Samsung Galaxy nutitelefoni võitmiseks palutakse tavaliselt osalejatel anda oma isikuandmed nagu e-posti aadress, telefoninumber või isegi krediitkaardi andmed. Kahjuks EI OLE aga National Consumer Center tõene. Palun, ÄRA anna oma andmeid uuringule, kuna see võib kaasa tuua identiteedivarguse, raha kaotamise või küberrünnaku. 

Kokkuvõte
Nimi National Consumer Center
Liik Pettus
Levimine Näidatakse nakatunud veebilehtedel või õiguspärastel veebilehtedel, mis on seotud reklaamvaraga
Ohutase Keskmine. Rikub brausimiskogemust ja võib meelitada isikuandmeid avaldama
Sümptomid Uuringulehtedele ümbersuunamised, kahtlaste reklaamide ja hüpikakende ilmumine, kokkujooksev veebileht
Mõjutatud süsteemid Android, Windows, Mac OS X
National Consumer Center reklaamidest vabanemiseks paigalda Reimage ja tee kogu süsteemile skäneering

Peamine põhjus, miks kasutajat häirib National Consumer Center pettus, on süsteemis peituv reklaamvara tüüpi viirus. Tavaliselt hiilivad sellised viirused süsteemi, rikuvad veebis lehitsemise kogemust ja hakkavad ohvrit häirima erinevate online pettustega.. Sind võivad häirida ka ümbersuunamised pahavaralistele veebilehtedele, tüütud reklaamid, mis ilmuvad välja uuel vahelehel ja muu taoline. See pettus võib ilmuda ka pahavaralistel domeenidel, mida on kasutatud sellise sisu levitamiseks. 

Hetkel võtab National Consumer Center pahavara sihikule Android kasutajad, kes otsivad aktiivselt võimalusi oma seadmete parandamiseks. Süsteemi parandamiseks on lihtsaim viis tehaseseadmete taastamine. Selle pettuse otsa võib aga sattuda ka Mac operatsioonisüsteemis. Sel juhul tee süsteemile täielik skäneering viirusetõrjega ning puhasta veebibrauserid nagu Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ja teised.

National Consumer Center pettus

Mis peitub selle pettuse taga

Ohvrite sõnul suunavad selle pettusega seonduvad reklaamid neid tavaliselt hxxp://electronicpromotionscenter.com/ või sarnastele lehtedele. Pettus palub osaleda online uuringus, et võita Apple iPhone või mõni muu nutitelefon. Kirjeldatud “pakkumised” võivad ilmuda hüpikaknana või näiteks uuel vahelehel. 

National Consumer Center viirus
National Consumer Center viirus võib kaasa tuua identiteedivarguse ja isikuandmete kaotamise. Pea meeles, et tegemist on väljamõeldud organisatsiooniga, mis reklaamib üksnes petturlikke pakkumisi.

Nende reklaamide kohta on rohkelt negatiivseid kommentaare ning kasutajad ütlevad tavaliselt, et National Consumer Center on lihtsalt pettus. Mõned kasutajad paljastasid, et reklaamid lubasid tasuta iPhone telefone ja muid ägedaid auhindu ning seejärel muudeti auhinda, pakkudes $100 Visa kinkekaarti juhul, kui kasutaja kulutab vähemalt $50 mõnele kasutule tootele nagu dieedipillid või raamatud.

Ohvrite sõnul üritab National Consumer Center pettus välja petta raha, täisnimesid ja e-posti aadresseid. Seetõttu soovitame eemale hoida võltsidest reklaamidest ning hoida oma isikuandmed enda teada, kuna petturid võivad sinu andmeid nagu nime või e-posti aadressit müüa kolmandatele pooltele.

National Consumer Center uuring

Pea meeles, et sinu e-posti aadress võib jõuda rämpsposti levitajate nimekirja ning varem või hiljem võid saada rämpskirju või isegi pahavaraga nakatunud sõnumeid. Pole mingit kahtlust, et ainus viis, kuidas vältida küberohte, on hoiduda kirjeldatud reklaamidest ja blokeerida neid ning National Consumer Center eemaldamiseks tuleb kasutada võimsat pahavaratõrjet.

Kuigi teoreetiliselt on võimalik National Consumer Center käsitsi eemaldada, ei soovitame me seda teed minna. Selle asemel soovitame skäneerida süsteemi korraliku pahavaratõrjega nagu Reimage, et leida üles kõik ohtlikud programmid ning eemaldada muudatused, mida sellised programmid arvutis tegid. 

National Consumer Center pahavara

National Consumer Center pettus võtab aktiivselt sihikule iPhone'i kasutajad

Aasta alguses avastati, et National Consumer Center pettus ründab aktiivselt ka iPhone'i kasutajaid. Rünnaku mehhaanika on aga sama. Ohvritel palutakse täita küsimustik selleks, et võita kallis auhind.

Selle asemel, et aga saada infot selle kohta, kuidas auhind kätte saada, palutakse inimestel avaldada oma isikuandmed, sealhulgas täisnimi, kontaktandmed ja muu taoline. Seetõttu on tähtis koheselt tegutseda ja eemaldada National Consumer Center iPadist, iPhone'st ja teistest seadmetest. Selle jaoks võid kasutada neid meetodeid: 

 • brauseri ajaloo ja andmete kustutamine;
 • reklaamide blokeerimine reklaamiblokkija abil;
 • seadme lähtestamine tehase sätetele.

National Consumer Center PUP

Enneta pettust, laadides vabavara ettevaatlikult

Reklaamvara, mis vastutab pettuse eest, levib tavaliselt petturliku tarkvaraturunduse meetodi kaudu, mida kutsutakse tarkvarapakkideks. Tänu sellele meetodile pakitakse kokku mitu programmi ning neid tutvustatakse põhiprogrammi installeerimisel lisavalikutena. Paraku aga ei vaata paljud kasutajad lisavalikuid, kuna nad kiirustavad programmi laadimisega.

Me soovitame valida Custom või Advanced laadimissätted, kuna need valikud annavad võimaluse näha, milliseid lisavalikuid programmipakk sisaldab. Standard ja Default sätted näevad küll välja usaldusväärsed, kuid seda kahjuks üksnes esmapilgul. Need kipuvad varjama infot juurde lisatud programmide kohta. 

National Consumer Center pettus

National Consumer Center uuringutest vabanemine

National Consumer Center viirusest vabanemiseks tuleb teha professionaalse pahavaratõrjega süsteemile skäneering. Automaatse eemaldamise teel saab võltsi reklaamvaraprogrammi eemaldada kõige lihtsamalt ning vähim aeganõudvalt.

Kui sul on aga aega ja kannatust, et National Consumer Center käsitsi eemaldada, võib sulle huvi pakkuda allpool olev juhis. Palun ole hoolikas ja ära kiirusta ohtliku reklaamvara mahalaadimisel.

Lesvirus.fr turvaeksperdid panid tähele, et reklaamvara tuvastamine ja eemaldamine võib olla ilma professionaalse tõrjeprogrammita keeruline. Kui sa jätad süsteemi alles mõningaid PUP-iga seonduvaid kirjeid, pead sa võib-olla veelgi rohkem tegelema ümbersuunamiste ja reklaamidega. Seega tuleb pärast viiruse eemaldamist kontrollida süsteemi nuhkvaratõrje või pahavaratõrjega, veendumaks, et süsteemi ei jäänud alles mitte midagi. 

Kui pettus ilmus Android OS süsteemi, kontrolli pahavaralisi rakendusi:

 1. Leia toitenupp ja hoia seda paar sekundit all, kuni näed menüüd. Vajuta valikul Power off.
 2. Kui näed menüüakent, kus on ühe valikuna võimalik Android taaskäivitada režiimis Safe Mode, vali see ning vajuta nupul OK.*
 3. Taaskäivita seade Safe Mode režiimis ülaltoodud sammude abil.
 4. Safe Mode režiimis olles otsi üles Settings menüü. Sealt klõpsa valikul Apps või Application manager (see võib seadmeti erineda).
 5. Otsi sealt üles pahavaralised rakendused ja laadi need maha.

* Kui see ei töötanud, lülita seade välja ja lülita see siis uuesti sisse. Kui seade on aktiivne, vajuta ja hoia all ühel ajal nuppe Menu, Volume Down, Volume Up  või Volume Down ja Volume Up, et avada Safe Mode. Kui ka see ei tööta, otsi otsingumootori kaudu, kuidas oma seade Safe Mode režiimis avada. Seejärel järgi juhiseid.

Kui pettus kimbutab sind ikka veel, tee tehase seadmete taastamine:

 1. Leia oma seadmest Settings menüünupp. Sa leiad selle teiste rakenduste seast. 
 2. Vali Privacy (või Personal) ja Factory reset (sa võid valiku leida ka lihtsalt Factory data reset, Backup & Reset vms alt). Me soovitame valida ka Back up my data valiku, vältimaks andmete kaotamist.
 3. Vajuta nupul Reset device, et eemaldada Android viirus ja muud andmed seadmest.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

National Consumer Center reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-national-consumer-center-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes