Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Mysearch viirus (Eemaldamise juhised) - uuendatud Oct 2019

Jake Doevan poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Mysearch on ebausaldusväärne otsingumootor, mis võib rikkuda brauseri sätteid

Mysearch brauserikaaperdaja ekraanitõmmis

 APN, LLC loodud Mysearch on eksitav otsingumootor, mis on liigitatud juba 2014. aastast brauserikaaperdajaks ja potentsiaalselt soovimatuks programmiks (PUP). Kuigi seda tutvustatakse kui võimsat otsingumootorit, mis on Google’i poolt võimendatud, ei näita see kasutajale asjakohaseid tulemusi. Selle ülesanne on viia kasutajaid oma partnerite veebilehtedele ja saada klikipõhist tulu. Seepärast levitatakse seda programmipakkide teele ja sisestatakse see Chrome’i, Firefoxi või teistesse brauseritesse jõuga. Kui sa avastasid, et sinu brauseri avaleht on http://www.mysearch.com/ ja Mysearch otsingumootor on vaikimisi mootor, mis on seadistatud sinu loata, peaksid sa koheselt skänneerima arvutisüsteemi pahavaratõrjega. 

Nimi Mysearch
Liik Brauserikaaperdaja, PUP
Sümptomid Avaleht, otsingumootor ja uue vahelehe URL on muudetud nõusolekuta, hüpikaknaid on rohkem, suunatakse tundmatutele lehtedele
Levimine Tarkvarapakid, võltsid uuendused
Ohutasand Madal. Ei ohusta süsteemi otseselt. See võib aga kasutajaid suunata potentsiaalselt ohtlikele veebilehtedele
Laadi alla Reimage ja skänneeri sellega süsteemi, et Mysearch-ist vabaneda 

Mysearch viirus pole just kõige ohtlikum küberoht, mis internetis leidub. Kuigi see kuulub madala ohutasandiga küberohtude hulka, ei tohiks sa alahinnata selle võimeid. Kõige tavalisemalt ilmub see veebileht kasutaja brauserisse ootamatult, kaaperdades avalehe, otsingumootori ja uue vahelehe URL-i ilma kasutaja nõusolekuta. Kui Mysearch.com domeen on edukalt paika seatud, võid märgata, kuidas brauser on aeglasem, tõrkub või tekivad muud jõudlusprobleemid. 

Üks peamiseid faktoreid, miks me soovitame inimestel eemaldada MySearch oma arvutist viivitamatult, on risk sattuda ohtlikele veebilehtedele, mille hulgas võivad olla näiteks:

  • Pettuslehed;
  • Võltsid online-uuringud; 
  • Tehnilise toe pettused;
  • Hasartmängulehed;
  • Pornograafilise sisuga veebilehed;
  • Võltsi tarkvara allalaadimislehed jne. 

Võime suunata veebibrauserit erinevatele URL-idele pole ainus, mida Mysearch viirus teha suudab. Virusi.hr uurijad väidavad, et see kahtlane otsingumootor võib ka koguda sinu andmeid ja mitte ainult otsinguandmeid, vaid ka muid infokilde, mis võimaldavad isikut tuvastada (e-posti aadress, arvuti asukoht või isegi sinu nimi). Kuigi ettevõte väidab, et kogutud andmeid ei jagata kolmandate pooltega, ei saa sa selles kunagi kindel olla. 

Kuigi otsingumootorid ei suuda täielikult kontrollida seda, millistele veebilehtedele kasutaja jõuab, teevad usaldusväärsed lehed nagu Google või Bing kõike selleks, et kasutajaid kaitsta kahtlase sisu eest. Sama ei saa kinnitada Mysearch pahavara kohta. Selline punkt on näiteks nende kasutajatingimustes:

A central part of the Site Services includes links to other World Wide Web (“Web“) sites or resources. Because APN has no control over such sites and resources, you acknowledge and agree that APN is not responsible for the availability of such external sites or resources, and does not endorse and is not responsible or liable for any content, advertising, products, or other materials on or available from such sites or resources. 

Sellise punktiga ei võta PUP-i loojad mitte mingit vastutust selle osas, millist sisu nende partnerid võivad promoda, olgu see ohtlik või mitte. Seega pea meeles, et sa kasutad seda otsingumootorit omal riskil ja kedagi ei saa süüdistada, kui brauser suunab sind petturlikule veebilehele, mis peibutab sind alla laadima pahavara. Seetõttu soovitame me laadida endale Reimage ja arvutisüsteemi skänneerida selleks, et Mysearch täielikult eemaldada. 

Mysearch on viirus, mis võib näidata kahtlaste domeenide linke
Mysearch on PUP, mis seadistab Mysearch.com-i otsingumootoriks ja üritab võtta kasutaja veebibrauseri üle kontrolli.

Viimane asi, mida tasub mainida, on see, et märgatud on ka Mysearch Android versiooni. Mõned inimesed andsid teada, et neid on suunatud mysearch.com lehele hxxp://m.web-search.click kaud, kui nad on külastanud Chrome’is suvalisi lehti. Androidi kasutajad peaksid samuti Mysearchi eemaldama, skänneerides süsteemi Reimage Mobile abil.

PUP-i levimisviisid

Seda programmi levitatakse tavaliselt kahtlase meetodi kaudu, mida tuntakse ka kui “tarkvarapakki”. See meetod on reklaamvarade, brauserikaaperdajate ja teiste potentsiaalselt soovimatute programmide (PUP-ide) arendajate seas väga populaarne.

Enamikel juhtudel lisatakse soovimatu programm teiste tasuta programmide nagu näiteks allalaadimishaldurite, PDF-loojade, videostriimisprogrammide jms juurde valikulise allalaadimisena. Siinkohal on aga üks konks. Need manused laaditakse alla vaikimisi, kui kasutaja valib programmide installeerimisel “Quick” või “Basic” meetodi.

Selleks, et kaitsta süsteemi PUP-ide rünnaku eest, tuleks vaadata esmalt, milliseid programme sa arvutisse laadid. Enne uue programmi laadimist, loe kasutajate arvustusi, lõppkasutaja litsentsilepingut ja muud infot. Kui sa ei märka midagi kahtlast, vali installeerimiseks “Custom” või “Advanced” valik ja jälgi kogu protsessi väga hoolikalt, võta märkekastist ära linnuke nende programmide juurest, mida sa ei soovi. 

Mysearch viiruse eemaldamise juhend

Mysearch.com eemaldamine pole keeruline toiming. PUP-i ennast saab maha laadida süsteemist just nagu iga teist programmi. Sellel võib olla aga tugiprogramme nagu uuendajad või abikomponendid. 

Selleks, et Mysearch viirus eemaldada koos sellega seonduvate komponentidega, peaksid sa kasutama professionaalset turvaprogrammi. Laadi see ja skänneeri süsteemi või veendu, et sa uuendaksid seda turvaprogrammi, mis arvutis juba olemas on. 

Nii pea, kui oled Mysearch-i eemaldanud, peaksid lähtestama brauseri seaded. Soovitame lähtestada kõikide brauserite sätted, mitte üksnes vaikimisi brauseri omad. Juhised selle kohta, kuidas brauserikaaperdaja eemaldada ja taastada veebibrauseri sätted, leiad sa allpoolt. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Mysearch viirus hetktõmmis
Mysearch viirus hetktõmmisMysearch viirus hetktõmmisMysearch viirus hetktõmmisMysearch viirus hetktõmmis

Mysearch viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-mysearch-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes