Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage MPC Cleaner (Eemaldamise juhend) - uuendatud Nov 2019

Gabriel E. Hall poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

MPC Cleaner – kasutu süsteemi optimeerimisprogramm

MPC Cleaneri pilt

MPC Cleaner on DotCash Limited poolt loodud arvuti turvaprogramm. MPC Cleaneri alternatiivne nimetus on “kõige võimsam puhastustööriist” ja see väidab,et tegemist on “kõige kergekoelisema, kiirema ja turvalisema PC optimeerijaga, millel on lihtne ja lahe töölaud”. Kahjuks on turvaeksperdid juba aga lisanud selle programmi “potentsiaalselt soovimatute” kategooriasse ja soovitavad seda vältida. 

MPCCleaner väidab olevat võimeline puhastama arvutist rämpsfailid, kahtlased pluginad ja tõrkuvad registrikirjed. Sa võid aga pettuda, kuna võid avastada, et see ei paranda peaaegu üldse sinu arvuti olukorda pärast selle laadimist. Taolistel tööriistadel on ainult üks eesmärk – meelitada kasutajaid ostma tasulist litsentsi.

Kõik probleemid, millest MPC Cleaneri skänner teada annab, on välja mõeldud. Sa saad seda fakti kontrollida, skänneerides arvutit Reimage või mõne teise usaldusväärse turvaprogrammi abil. Me võime sulle kinnitada, et need programmid ei leia mitte midagi sellist, millest teavitas optimeerija. Kui sa eemaldad kirjed, mis skänneri sõnul olid ebaturvalised, paned hoopis oma arvuti ohtu. 

MPC Cleanerit on juba märgatud levimas Tšiilis, Venemaal ja Poolas. Kõige populaarsem viis, mida kasutatakse süsteemide kaaperdamiseks, on seotud teiste programmidega, kuna see PUP kasutab oma peamise levimisviisina tarkvarapakke. Sa võid kahtlustada, et sinu arvutis on see süsteemitööriist, kui sa leiad oma arvuti C:\Program Files kataloogist MPCTray.exe faili.

Pärast edukat sisenemist hakkab programm süsteemi skänneerima iga kord, kui taaskäivitad arvuti. Seejärel näidatakse võltse teavitusi tõsistest probleemidest, mis süsteemist leiti. Nende eesmärk on sundida inimesi ostma programmi litsents. Samuti võib programm sinu arvutisüsteemi aeglasemaks muuta, veendes sind seeläbi, et su arvutis on tõesti tõsiseid probleeme.

Nö MPC Cleaner viirus väidab tavaliselt, et süsteemis on kümneid probleeme ja tõrkeid ning kasutaja peab need kohe parandama. Kui sa otsid neid probleeme oma viirusetõrje või nuhkvaratõrjega, ei leida sa mitte midagi, sest see tööriist valetab.

Sa aimad ilmselt juba, et me ei soovita osta MPC Cleaneri litsentsivõtit, sest selle programmi peale ei tasu oma raha kulutada. Tegemist on petturliku programmiga, mis näitab võltspositiivseid tulemusi, seega sa ei tohiks langeda programmi hirmutamistaktikate õnge. 

Ei selle programmi prooviversioon ega ka täisversioon saa parandada sinu arvutit. Pea meeles, et see ei suuda ka su süsteemi kiiremaks muuta või kuidagi muudmoodi tõhustada sinu arvutit. Kui hoiad selle PUP-i alles, võib see muuta ka su brauserit, kuna see võib määrata Search.mpc.am lehe sinu vaikimisi otsingumootoriks ja avaleheks. 

Kui sa tahad kaitsta oma arvutit nuhkvara ja pahavara eest, peaksid sa installeerima tunnustatud ja usaldusväärse viirusetõrje või pahavaratõrje ning unustama ära kahtlased tööriistad nagu kõnealuse programmi. Eemaldamaks tüütud reklaamid, mis sind segavad, pead sa MPC Cleaneri arvutist eemaldama. Artikli allosast leiad juhised, kuidas programm eemaldada.

MPC Cleaner viirust levitatakse ametlikul lehel
MPC Cleaneri tõhusus on vägagi küsitav.

Programm võib arvutisse tulla märkamatult

MPC Cleaneri allalaadimiseks on kaks võimalust:

1. Sa saad selle programmi alla laadida otse selle ametlikult veebilehelt või mõnelt allalaadimislehelt;

2. Sa saad selle programmi installeerida üheskoos mõne teise tasuta programmiga.

Enamikel juhtudel satuvad inimesed selle võltsi PC optimeerija otsa ilma sellest teadmata. Pea meeles, et see saab juhtuda ainult siis, kui sa kipud uusi programme alla laadima juhuslikelt veebilehtedelt või kiirustad nende installeerimisega ilma, et pööraksid tähelepanu olulisele infole, mis peitub tarkvara installeerimisviisardis. 

PUP-e levitatakse tarkvarapakkimise meetodi abil, mis tähendab, et neid võidakse lisada tasuta programmide juurde ja neid võidakse märkida “soovimatud programmideks”. Kahjuks ei näidata neid “soovitusi” väga otseselt. Kui sa tahad vältida, et sinu arvutisse ei satu soovimatuid programme, pead sa vabavara installeerimisviisardit väga hoolikalt vaatama ja kontrollima, ega tasuta progammiga ei tule kaasa mõni kolmanda poole programm. 

Õnneks on tarkvarapakke lihtne paljastada, võttes ära linnukesed eelvalitud programmide eest. Selle tegemiseks pead sa valima Advanced või Custom installeerimissätted ja lugema hoolikalt tingimusi. 

Alati on kasulik lugeda läbi ka kasutustingimused, privaatsuspoliitika, kasutajate tagasisidet ja muud sarnast infot, mis on programmiga seotud. 

Vabane MPC Cleaner viirusest lihtsa vaevaga

MPC Cleanerit saab eemaldada nii käsitsi kui ka mõne uuendatud nuhkvaratõrje programmi abil. Kui sa tahad kasutada esimest valikut, peaksid sa järgima allpool olevaid juhiseid. 

Pea meeles, et selle PUP-iga on seotud suur hulk kahtlaseid faile, mis tuleb samuti eemaldada. Vastasel korral võib tekkida veelgi rohkem probleeme, näiteks ilmub programm arvutisse tagasi. Samuti võib su arvutis peituda Search.mpc.am viirus, mille puhul on tegemist tuntud brauserikaaperdajaga. Sa peaksid ka selle eemaldama. 

Selleks, et eemaldada MPC Cleaner viirus ja kõik teised soovimatud programmid ning saada tagasi kontroll oma arvuti üle, soovitame kasutada automaatset eemaldamist. Selle jaoks võid kasutada allpool mainitud programme. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

MPC Cleaner manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Kirglik viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Gabriel E. Hall
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-mpc-cleaner.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes