Raskusaste:  
  (9/100)

Eemaldage MaskSearch.com viirus (Chrome, Firefox, IE, Edge) - Tasuta juhend

Alice Woods poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Asjaolud, mida kaaluda enne MaskSearch.com kasutamist

Google Chrome brauseri kasutajad, kes otsivad uut otsingumootorit, võivad kohata MaskSearch.com viirust. Tegemist on kahtlase tööriistaga, mis on loodud FreshTab Technologies poolt ning seda esitletakse kui “privaatsust arendavat” otsingumootorit ja brauserilaiendust. Arendajate sõnul kaitseb see kasutajate privaatsust ning ei jaga mitte mingeid isikuandmeid. Samal ajal, kui teised otsingumootorid koguvad isikustamata andmeid nagu IP-aadress ja brausimistegevusega seotud andmed, siis vastavalt selle tööriista Privaatsuspoliitikale ei kogu nemad selliseid andmeid. Räägime täna aga teistest probleemidest, mis selle tööriistaga kaasnevad. MaskSearch.com brauserikaaperdajal on üks väga tüütu funktsioon – see tungib operatsioonisüsteemi salaja üheskoos vabavaradega, mida kasutajad internetist alla laadivad. Kord, kui programm on süsteemis, muudab see veebibrauseri sätteid ja sätestab end vaikimisi avaleheks. Sellest hetkest alates on kasutajad sunnitud kasutama seda otsingumootorit ning nad ei saa minna tagasi mõne teadatuntud ja usaldusväärse otsingumootori nagu Google või Yahoo poole. Ainult MaskSearch.com’i eemaldamine aitab sätted korda panna. Soovitame seda teha nii pea, kui märkad seda veebilehte oma brauseris. Kiirenda kaaperdaja eemaldamist Reimage abil ning väldi ebameeldivusi.

MaskSearch.com viirus peab võtma brauseri üle kontrolli selleks, et näidata kasutajale sponsoreeritud sisu. See reklaamsisu võib esineda igasugustes formaatides: hüpikaknad, bännerid, tekstisisesed reklaamid, muudetud otsingutulemused, viited kolmandate poolte veebilehtedele. Eriti tüütud on muudetud otsingutulemused, kuna siis ei näe sa mitte vajalikku informatsiooni, vaid üksnes sponsoreeritud linke. Info otsimine ja tavapärane veebis lehitsemine võib muutuda väga tülikaks erinevate reklaamide ja järskude ümbersuunamiste tõttu. MaskSearch.com ümbersuunamisprobleem võib viia veelgi suuremate probleemideni, kui üksnes pidev tüütu brausimine ja tohutult paljude reklaamide nägemine. Kõige suurem probleem on kolmandate poolte sisu – kui sa peaksid klõpsama mõnel reklaamil või otsingutulemustes viidatud lingil, võtad sa kogu vastutuse enda õlule selle osas, mis kolmandal lehel sinuga juhtub. Pea meeles, et sa võid vabalt sattuda petturlikule või pahavaralisele veebilehele, kus võid kaotada oma isikuandmeid või leida lunavaraviiruse. Brauserikaaperdajad võivad sinuni tuua väga ohtlikke lehti, seega kui sa väärtustad oma turvalisust, peaksid sa MaskSearch.com’i koheselt eemaldama.

The illustration of MaskSearch.com virus

Miks see otsingumootor mu brauserisse ilmus?

Põhjus, miks su brauser kaaperdati seisneb selles, et sa ei olnud hiljuti tarkvara installeerides ettevaatlik. Brauserikaaperdajad ja potentsiaalselt soovimatud programmid levivad üheskoos jagatud vara või vabavaraga. Seega võid sa silmitsi seista MaskSearch.com kaaperdamisega iga kord, kui sa laadid uue programmi kasutades selleks “Basic” või “Recommended” sätteid. Sellel režiimil ei näe sa lisavalikuid, mille hulgas on tegelikult teised programmid ning laadid kogu paketi oma arvutisse. Pea meeles, et installeerija ei anna sulle sellest teada. Kui sa tahad teada, millised lisaprogrammid või PUP’id võivad su arvutisse sattuda, peaksid sa installeerimisel valima “Advanced” või “Custom” sätted. Nii saad sa programmi “lahti pakkida” ning valida soovitud programmi alla laadimiseks. Ainult sellest aga ei piisa; sa pead ka korralikult lugema kogu informatsiooni, sest vastasel korral võib vahele jääda midagi olulist. Näiteks võid sa jätta kahe silma vahele vaikimisi valitud sätte, millega nõustud, et MaskSearch.com sätestatakse su uueks vaikimisi avaleheks. See väike eksitus võib kalliks maksma minna, seega ära kiirusta ning võta pisut aega tarkvarade installeerimiseks.

MaskSearch.com eemaldamise meetodid

MaskSearch.com eemaldamiseks on sul kaks võimalust. Sa võid selle eemaldada kas käsitsi või automaatselt. Kui sa kaalud esimest varianti, peaksid sa esmalt lugema allolevaid juhiseid. Kui juhised ei näi olevat liialt keerulised, soovime sulle kannatlikkust ja palju jaksu eemaldamise toimingul. Kord, kui oled lõpule jõudnud, soovitame arvutit skänneerida usaldusväärse pahavaratõrjega veendumaks, et said kõik kaaperdajaga seotud kirjed kustutatud. Kui sa soovid aga kiiresti tülikast probleemist vabaneda, soovitame MaskSearch.com’i eemaldada automaatselt. Selle jaoks pead sa süsteemi skänneerima pahavaratõrjega.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

MaskSearch.com viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Alice Woods
Alice Woods

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Alice Woods
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-masksearch-com-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes