Raskusaste:  
  (55/100)

Eemaldage JSMiner-C (Eemaldamise juhised) - 2018 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Pahavara

JS:Miner-c on uus Monero krüptovaluuta kaevandaja, mis liigub kübermaailmas

JSMiner-C tuvastamise pilt

JS:Miner-c on termin, mida kasutavad viirusetõrje programmid selleks, et tuvastada ohtlik Trooja hobu. Selle pahatahtliku programmi eesmärk on suunata arvutikasutajaid veebilehtedele, kus asuvad võltsid Monero krüptovaluuta kaevandamisskriptid, mis teeniksid programmi arendajatele illegaalset kasumit. Eksperdid liigitavad selle nakkuse samasse kategooriasse Minergate viirusega, kuna mõlemad neist mitte üksnes ei kahjusta arvutisüsteeme, vaid võivad kaasa tuua ka teisi küberohte.

Nimi JS:Miner-C
Tuntud ka kui JSMiner-C; JS:Miner-C [Trj]; JS/Miner.C
Liik Trooja hobu
Peamine tegevus Monero ja teiste sarnaste krüptovaluutade kaevandamine
Sümptomid Süsteemi aeglustumine, kokkujooksmine
Levitamine Levib legitiimseks programmiks maskeerituna P2P lehekülgedel või kolmandate poolte programmide tarkvarapakkides
Eemaldamine Sa saad vabaneda JS:Miner-c ja teistest sarnastest krüptovaluuta kaevandajatest Reimage Reimage Cleaner abil

Kui sa mõtiskled, mis on JS:Miner-c, siis tegemist on üksnes nakkuse nimega, mida kasutavad viirusetõrjeprogrammid kasutajate hoiatamiseks. Hetkel saab sellise nimega teavitusi näha Avastis. Termin viitab krüptokaevandamise pahavaradele, mis on loodud selleks, et suunata kasutajaid nakatunud veebilehtedele, kus kasutatakse kurjalt ära legitiimset skripti Coinhive'ist – Monero JavaScript kaevandaja. Coinhive'i kasutustingimustele vastavalt PEAVAD veebilehe autorid teavitama kasutajaid kaevandamise kohta. On aga ilmselge, et häkkerid ei tee seda.

Pea meeles, et JS:Miner-c ei suuna sind kunagi usaldusväärsetele lehtedele. Tegelikult ei kasuta need mitte üksnes sinu arvuti võimsust krüptovaluuta kaevandamiseks, vaid need võivad sinu arvutisüsteemi nakatada ka järgnevate potentsiaalselt soovimatute programmidega (PUPs):

  • brauserikaaperdajad;
  • reklaamvara tüüpi rakendused; 
  • Trooja hobud.

 

Kord, kui sa oled sattunud sellisele võltsile veebilehele, hakatakse kasutama tohutus koguses sinu arvuti CPU-d seni, kuni leht on avatud. Ajutine viis, kuidas peatada lehte kasutamast sinu arvuti ressursse, on leht sulgeda. See ei eemalda aga arvutisüsteemist JS:Miner-c, mis on selliste ümbersuunamiste peamine põhjustaja. 

JSMiner-c viiruse pilt

Kui sa ignoreerid JS:Miner-c Avasti tuvastust, võid sa silmitsi seista mitmete arvutiga seonduvate probleemidega. Kõrge CPU kasutus sunnib sinu arvutit töötama pikema aja jooksul kõrgema temperatuuri juures. Mõne aja möödudes võid märgata arvuti jõudluses märgatavat langust.

Krüptovaluuta kaevandamine võtab seejuures tavaliselt 100% CPU-d ning arvuti oluliste süsteemitoimingute jaoks ei jää enam ressursse alles. Tulemusena hakkavad programmid kokku jooksma või nende avamine võtab kauem aega. Nendele muredele lisaks võid kohata probleeme nagu:

  • järjepidev kokkujooksmine;
  • aeglustumine;
  • süsteemitõrked.

Kõikidel mainitud põhjustel soovitame JS:Miner-c eemaldada nii Maci kui Windowsi operatsioonisüsteemidest. Selle jaoks võid kasutada professionaalset turvaprogrammi nagu Reimage Reimage Cleaner või Malwarebytes. Kui sa ei soovi alla laadida lisanduvaid programme, võid kasutada käsitsi eemaldamise juhiseid, mis on esitletud allpool.

JSMiner-C trooja näide
JSMiner-C nakkus hakkab kasutama ohvriks langenud isiku arvuti võimsust selleks, et kaevandada digitaalset valuutat.

Hoiatame sind, et edukas JS:Miner-c eemaldamine nõuab kõikidest selle komponentidest vabanemist. Kuna sellel pahavaral on reklaamvaralaadsed funktsioonid, on äärmiselt tähtis kustutada oma brauseritest kõik kahtlased kirjed. Artikli lõpus on selle tegemiseks juhised.

Tarkvarapakid: peamine viis, kuidas pahavara satub sinu arvutisse

Sarnaselt paljudele potentsiaalselt soovimatutele programmidele (PUP-idele), levib Monero kaevandaja tarkvarapakkide abil. See levimisviis tugineb faktile, et kasutajad kipuvad tasuta programmide installeerimisel kiirustama. Seega pakivad kurjategijad krüptovaluuta kaevandaja kolmanda poole programmi juurde, pakkudes neid ühe komplektina.

Õnneks on olemas viis, kuidas sa saad kaitsta oma süsteemi erinevate potentsiaalselt soovimatute programmide, nende hulgas krüptokaevanduse pahavarade eest. Sa saad näha installatsiooniga kaasas olevaid lisaprogramme, kui valid installeerimiseks Advanced või Custom režiimi. Need režiimid ei jäta vahele toimingus olulisi samme ning pahavara ilmub juba eelmärgitud märkekastiga, mis võib öelda midagi sellist nagu “Laadi XXX kohe alla”. 

On äärmiselt oluline võtta linnuke ära nendest märkekastidest, kui sa ei soovi lisaprogramme laadida. Monero kaevandaja võib levida ka pahavaraga nakatunud reklaamide kaudu, mis näevad välja hämmastavalt ehedad. Seega ei pea sa mitte üksnes jälgima tarkvara laadimise toiminguid, vaid pead olema hoolikas ka internetis lehitsedes. 

Me soovitame eemale hoida kõikidest reklaamidest, mida internetis kohtad. Pea meeles, et nende arendajad muudavad reklaamid võimalikult ehedaks, et petta inimesi reklaamil klõpsama. Kahjuks võid aga enamikel kordadel langeda petturite ohvriks, kes pakuvad võltse ja kalleid tooteid või levitavad pahavara.

Sa võid JS:Miner-c eemaldada viirusetõrje abil

Kui sa mõtiskled, kas JS:Miner-c eemaldamine on vajalik, kinnitame sulle, et see on ainus viis, kuidas kaitsta oma arvuti heaolu. Pea meeles, et see pahavara ei riku mitte üksnes arvuti jõudlust, vaid see võib süsteemi tuua ka muid potentsiaalselt ohtlikke nakkuseid. Seega tuleks sellest vabaneda võimalikult kiirelt. 

Selle jaoks soovitame soojalt rakendada ühte allpool mainitud viirusetõrjetest. Need on loodud selleks, et aidata sul vaid mõne hiireklõpsuga eemaldada mitmed potentsiaalselt soovimatud programmid. Seega on tegemist kõige lihtsama viisiga, kuidas JS:Miner-c viirusest vabaneda. Soovi korral võid aga vabalt kasutada mõnda muud pahavaratõrjet. 

Kui sa oled kogenud arvutikasutaja, pakume välja võimaluse eemaldada JS:Miner-c käsitsi, kasutades allpool olevaid juhiseid. LosVirus.es on aga öelnud, et Moneri kaevandaja käsitsi peatamine võtab aega ja rohkelt kannatust.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

JSMiner-C manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-jsminer-c.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes