Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage ib.adnxs.com (Eemaldamise juhised) - Mar 2018 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

Ib.adnxs – potentsiaalselt soovimatu programm, mis näitab reklaame ja suunab väga kahtlastele lehtedele

Ib.adnxs reklaamvara pilt

Ib.adnxs.com on kahtlane domeen, mida kasutatakse brauseri suunamiseks erinevatele veebilehtedele. Neid äkilisi ümbersuunamisi tekitab reklaamvara, mis võib arvutisse hiilida tarkvarapaki kaudu. Pärast kaaperdamist muudab see kohe brauseri sätteid ja Windowsi registrikirjeid, et põhjustada kasutajale erinevaid brauseriga seonduvaid probleeme. 

Lihtne selgitus sellele, mis on ib.adnxs.com – see on potentsiaalselt soovimatu programm (PUP), mida kasutatakse kahtlasevõitu reklaamide jaoks. Pärast seadme nakatamist võib reklaamvara näidata petturlikke hüpikaknaid, bännereid, tekstisiseseid reklaame ja muud reklaamsisu, mis hakkab häirima brausimiskogemust.

Ib.adnxs.com viirus on seotud mitme erineva domeeniga, mis näitavad reklaame või suunavad ümber kolmandate poolte lehtedele. Nende domeenide hulgas on: 

  • nym1.ib.adnxs.com;
  • lax1.ib.adnxs.com;
  • m.adnxs.com;
  • adnxs.com.

Ib.adnxs.com ümbersuunamisviiruse peamine eesmärk on suunata külastajaid teatud veebilehtedele. Veebilehe omanikud soovivad võib-olla kasvatada müüginumbreid, promoda tooteid või teenuseid või hoopis paigaldada sinu arvutisse pahavara või nuhkvara. 

Nagu sa võid arvata, on Ib.adnxs.com hüpikakende eemaldamine vajalik mitte üksnes selleks, et vältida tüütuid reklaame veebis lehitsemise ajal, vaid ka oma arvuti ja privaatsuse kaitsmiseks. Reklaamide najal tegutsev rakendus võib sundida sind külastama riskantseid veebilehte või näidata pahavaralisi reklaame.

PUP-e kasutavad tihti petturid ja küberkurjategijad. Seetõttu ei pruugi adnxs olla sugugi erand. Reklaamvara võib promoda võltse brauserilaiendusi, optimaatoreid ja turvaprogramme või utsitada sind laadima saadaval olevaid tarkvarauuendusi. 

Eelmainitu laadimine võib tuua kaasa pahavaraga nakatumise. Seetõttu tuleks hoida eemale Ib.adnxs reklaamidest ja hüpikakendest. Nende vältimine ei pruugi olla aga nii lihtne. Reklaamvara suudab koguda isikustamata ja brauseriga seonduvaid andmeid, mida võidakse kasutada selleks, et näidata personaliseeritud reklaame. 

Kogutud info veebilehtede kohta, mida sa oled külastanud või otsinguterminite kohta, mida sa oled kasutanud, võidakse kasutada reklaamtegevuse jaoks. Nii saab reklaamvara näidata reklaame, mis vastavad sinu huvidele ja eelistustele. Seetõttu võib juhtuda, et oled reklaamist huvitatud ja tood seega programmi loojatele sisse tulu reklaamile klõpsates.

Nüüd, kus sa tead, mis on adnxs.com ja miks see segab sinu brausimisseanssi, peaksid sa ka teadma, et reklaamvara tegevust ei tohiks lihtsalt taluda. Hangi endale usaldusväärne pahavaratõrje (nt Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner) ja skänneeri süsteemi uuendatud turvaprogrammiga. 

Kui sa ei taha ib.adnxs.com eemaldamiseks kasutada lisaprogrammi, võid vaadata artikli allosas olevaid juhiseid viiruse käsitsi eemaldamiseks. 

Ib.adnxs.com viiruse pilt
Reklaamvara rünnaku peamine märk on ümbersuunamine Ib.adnxs.com või muudele sarnastele domeenidele.

Reklaamide najal töötab rakendus levib tarkvarapakkides

Programm, mis tekitab ib.adnxs.com reklaame, reisib ringi koos mitmete vabavarade või jagatud tarkvaradega. Kasutajad, kes ei ole installeerimisel tähelepanelikud, laadivad PUP-e enda teadmata pidevalt alla.

Vältimaks kogemata soovimatute rakenduste installeerimist peaksid sa pöörama rohkem tähelepanu programmide kirjeldustele. Veendu, et sul oleks alati vabavara laadimisel valitud ka Custom või Advanced sätted, mis lubavad sul keelata kõikvõimalikud kahtlased lisandid. 

Viruset.no turvaspetsialistid tuletavad meelde, et soovimatute rakenduste või isegi pahavara laadimise vältimiseks tuleks alati kasutada usaldusväärseid allalaadimisallikaid ning lugeda läbi programmi kasutajatingimused ja privaatsuspoliitika.

Kustuta ib.adnxs.com viirus oma arvutist, et peatada soovimatud ümbersuunamised ja reklaamid

Selleks, et eemaldada ib.adnxs.com ja selle reklaamid, peaksid sa skänneerima oma arvutit uuendatud nuhkvaraga ja eemaldama süsteemist kõik pahavaralised kirjed. Sa võid selle PUP-i eemaldada ka käsitsi, aga sel juhul pead sa ise üles otsima kõik sellega seonduvad programmid, brauserilaiendused ja failid. Vastasel korral võib see programm ikkagi arvutisse jääda. 

Kui sa eemaldad ib.adnxs.com automaatselt, loe allpool olevaid juhiseid. Palun ole väga ettevaatlik ja hoolikas, et vältida oluliste rakenduste juhuslikult eemaldamist.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

ib.adnxs.com manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-ib-adnxs-com.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes