Raskusaste:  
  (9/100)

HotShoppy reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Lucia Danes poolt - - | Liik: Reklaamvara

Miks ma peaksin olema ettevaatlik HotShoppy reklaamidega?

HotShoppy reklaamide puhul on tegemist sponsoreeritud teavitustega, mis võivad vähese arvutikogemusega inimestele näida vägagi põnevad. Me soovitame aga ignoreerida nende reklaamide näivalt põnevat sisu, kuna need teavitused on loodud reklaamvara poolt . Enamikke selliseid reklaame kasutatakse selleks, et suunata arvutikasutajad kolmandate poolte veebilehtedele, mis on tihti täis pahavara. Vähem oluline ei ole ka asjaolu, et HotShoppy viirus näitab väga palju neid eripakkumisi ja müügipakkumisi, seega sa võid avastada peatselt, et veebis brausimine  muutub väga tülikaks. Nagu tuhanded teised taolised programmid suudab ka see plugin jälgida kasutaja tegevusi internetis  ning kasutada saadud informatsiooni võimalikult ahvatlevate reklaamide näitamiseks. Ükskõik, kui kahjutu see tundub, pea meeles, et programmi loojad suudavad koguda sinu kohta andmeid ja kasutada neid oma hüvanguks! Kõige turvalisem on HotShoppy oma operatsioonisüsteemist eemaldada. Programm suudab tungida nii Windows kui ka Mac OS X operatsioonisüsteemidesse ning sobib Safari ja Google Chrome brauseritega, kuid reklaamiplugina autorid on juba lubanud teisigi versioone luua. 

Kui veebis ostlemine on su kirg, võib see rakendus pealtnäha tunduda väga kasulik. Isegi, kui sa ei ole installeerinud seda reklaamvara oma arvutisse, võid sa siiski märgata veebiotsingute ajal HotShoppy tülikaid reklaame. See juhtub seetõttu, et seda pluginat levitatakse aktiivselt teiste programmide installatsioonide kaudu. Internetis on väga palju sarnaseid programme, mis hiilivad arvutitesse teiste programmidega koos – selliste rakenduste hulgas on näiteks BestWebEasyShopperLiveShoppers. Mõned neist programmidest võivad olla tõepoolest kasulikud, mõned aga sugugi mitte. Reklaamvarad täidavad veebilehitseja reklaamsisuga ning kahjuks ei ole nendest reklaamidest võimalik vabaneda muul moel, kui vaid HotShoppy eemaldades. Selle jaoks võid kasutada allpool olevat juhendit või Reimage tarkvara, mis saab kenasti selle tülika programmi eemaldamisega hakkama. 

HotShoppy ads offer various discount coupons and special offers

Kui HotShoppy reklaamid on sind juba mõnda aega tüütanud, oled sa ilmselt märganud, et need reklaamid kipuvad katma vajalikku infot. Mõnel neist ei ole isegi X nuppu või suunatakse kasutaja peale reklaamil klõpsamist sponsoreeritud veebilehele. HotShoppy ümbersuunamisprobleem võib kasutaja suunata mõnele pahavara sisaldavale veebilehele, kuna reklaamvara arendajad ei jälgi lehekülgi, mida reklaamidega vahendatakse. See tähendab, et sul on vaja vaid ühte hiireklõpsu selleks, et sattuda kahtlasele veebilehele, mille eesmärk on levitada pahavara . Isegi selle programmi kasutustingimustes on kirjas, et programmi autorid ei võta mitte mingit vastutust selle eest, kas kolmandate poolte lehed on turvalised ja usaldusväärsed. Seetõttu peaksid sa sellest programmist eemale hoidma ning eemaldama reklaamvara oma arvutist. 

Levitamisviisid

Sellel reklaamvaral on tegelikult ka ametlik kodulehekülg, mille kaudu saab rakenduse alla laadida. See ei ole aga peamine levitamisviis. Tavaliselt satub selline potentsiaalselt soovimatu programm arvutisse teiste programmide abil, mida kasutajad veebist alla laadivad. Programmi arendajad kasutavad petturlikku meetodit – programmikomplekte  – selleks, et lisada oma programm üheks valikuvariandiks tarkvara installatsiooni juures. Kasutajad, kes soovivad HotShoppy ja teiste PUP-ide kaaperdamistööd vältida, peaksid programmi installatsiooni “lahti pakkima”, kasutades “Advanced” või “Custom” installeerimisrežiimi. Nii saab näha nimekirja kõikidest lisaprogrammidest, mida pakutakse installeerimiseks. Arvutiga seonduvate probleemide vältimiseks tuleks tühistada kõikide varasemalt valitud rakenduste laadimine ning jätkata seejärel üksnes oma soovitud programmi installeerimist. Pea meeles, et “Quick” või “Standard” installeerimissätted ei paku sellist võimalust ning laadivad alla kõik programmid vaikimisi, mistõttu võidki sattuda mõne tülika programmi küüsi. 

Kuidas vabaneda HotShoppy viirusest?

Kui HotShoppy reklaamid tüütavad sind, ei tohiks sa kulutada aega selle peale, et tüütute reklaamidega harjuda. Mida kauem viivitada reklaamvara eemaldamisega, seda suuremad on võimalused, et sa klõpsad kogemata mõnel pahavaralisel reklaamil ja riskid tõsise kübernakkusega. Sellest tüütust programmist on väga lihtne vabaneda, kui kasutada usaldusväärset pahavaratõrjet. HotShoppy reklaamide eemaldamiseks pead sa installeerima või uuendama turvaprogrammi ning tegema täieliku skänneeringu operatsioonisüsteemile. Reklaamvara ja kõik sellega seotud kirjed kustutatakse vaid paari minutiga. Reklaamvara võib eemaldada ka käsitsi. Artikli lõpust leiad HotShoppy käsitsi eemaldamiseks vajalikud juhised.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara HotShoppy nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara HotShoppy reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara HotShoppy reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

HotShoppy reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy süsteemidest Windows

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri HotShoppy ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi HotShoppy või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy süsteemist Mac OS X

Hot Shoppy viirust võib olla keeruline käsitsi eemaldada, sest sa pead üles leidma ja kustutama nii reklaamvara enda, programmi, mis selle üldse arvutisse tõi ning kõik muud lisapluginad, mis võidi su arvutisse sinu loata installeerida. Veendu, et sa eemaldaksid kõik reklaamvaraga seotud kirjed. Kui reklaamid jätkavad su tülitamist, eemalda reklaamvara automaatse meetodi abil.

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles HotShoppy või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles HotShoppy ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et HotShoppy eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy reklaamid programmist Microsoft Edge

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks HotShoppy Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali HotShoppy ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii HotShoppy eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy Google Chrome juurest

Kontrolli laienduste nimekirja ning otsi üles kõik kahtlased kirjed, mis võidi Google Chrome’i installeerida. Otsi üles kahtlased laiendused, pluginad ja tööriistaribad, mis võivad olla seotud HotShoppy viirusega ning laadi need maha allpool olevate juhiste abil.

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali HotShoppy ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii HotShoppy eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage HotShoppy Safari juurest

HotShoppy reklaamide täielikuks eemaldaiseks pead sa otsima üles ja eemaldama kõik kahtlased brauserilaiendused ja tööriistaribad. Reklaamvara võis laadida brauserisse mitmeid erinevaid kirjeid ning seetõttu tuleb programmist vabanemiseks eemaldada kõik sellised kirjed.

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles HotShoppy või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia HotShoppy eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes