Raskusaste:  
  (9/100)

HotShoppy reklaamid. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Lucia Danes poolt - - | Liik: Reklaamvara

Miks ma peaksin olema ettevaatlik HotShoppy reklaamidega?

HotShoppy reklaamide puhul on tegemist sponsoreeritud teavitustega, mis võivad vähese arvutikogemusega inimestele näida vägagi põnevad. Me soovitame aga ignoreerida nende reklaamide näivalt põnevat sisu, kuna need teavitused on loodud reklaamvara poolt . Enamikke selliseid reklaame kasutatakse selleks, et suunata arvutikasutajad kolmandate poolte veebilehtedele, mis on tihti täis pahavara. Vähem oluline ei ole ka asjaolu, et HotShoppy viirus näitab väga palju neid eripakkumisi ja müügipakkumisi, seega sa võid avastada peatselt, et veebis brausimine  muutub väga tülikaks. Nagu tuhanded teised taolised programmid suudab ka see plugin jälgida kasutaja tegevusi internetis  ning kasutada saadud informatsiooni võimalikult ahvatlevate reklaamide näitamiseks. Ükskõik, kui kahjutu see tundub, pea meeles, et programmi loojad suudavad koguda sinu kohta andmeid ja kasutada neid oma hüvanguks! Kõige turvalisem on HotShoppy oma operatsioonisüsteemist eemaldada. Programm suudab tungida nii Windows kui ka Mac OS X operatsioonisüsteemidesse ning sobib Safari ja Google Chrome brauseritega, kuid reklaamiplugina autorid on juba lubanud teisigi versioone luua. 

Kui veebis ostlemine on su kirg, võib see rakendus pealtnäha tunduda väga kasulik. Isegi, kui sa ei ole installeerinud seda reklaamvara oma arvutisse, võid sa siiski märgata veebiotsingute ajal HotShoppy tülikaid reklaame. See juhtub seetõttu, et seda pluginat levitatakse aktiivselt teiste programmide installatsioonide kaudu. Internetis on väga palju sarnaseid programme, mis hiilivad arvutitesse teiste programmidega koos – selliste rakenduste hulgas on näiteks BestWebEasyShopperLiveShoppers. Mõned neist programmidest võivad olla tõepoolest kasulikud, mõned aga sugugi mitte. Reklaamvarad täidavad veebilehitseja reklaamsisuga ning kahjuks ei ole nendest reklaamidest võimalik vabaneda muul moel, kui vaid HotShoppy eemaldades. Selle jaoks võid kasutada allpool olevat juhendit või Reimage tarkvara, mis saab kenasti selle tülika programmi eemaldamisega hakkama. 

HotShoppy ads offer various discount coupons and special offers

Kui HotShoppy reklaamid on sind juba mõnda aega tüütanud, oled sa ilmselt märganud, et need reklaamid kipuvad katma vajalikku infot. Mõnel neist ei ole isegi X nuppu või suunatakse kasutaja peale reklaamil klõpsamist sponsoreeritud veebilehele. HotShoppy ümbersuunamisprobleem võib kasutaja suunata mõnele pahavara sisaldavale veebilehele, kuna reklaamvara arendajad ei jälgi lehekülgi, mida reklaamidega vahendatakse. See tähendab, et sul on vaja vaid ühte hiireklõpsu selleks, et sattuda kahtlasele veebilehele, mille eesmärk on levitada pahavara . Isegi selle programmi kasutustingimustes on kirjas, et programmi autorid ei võta mitte mingit vastutust selle eest, kas kolmandate poolte lehed on turvalised ja usaldusväärsed. Seetõttu peaksid sa sellest programmist eemale hoidma ning eemaldama reklaamvara oma arvutist. 

Levitamisviisid

Sellel reklaamvaral on tegelikult ka ametlik kodulehekülg, mille kaudu saab rakenduse alla laadida. See ei ole aga peamine levitamisviis. Tavaliselt satub selline potentsiaalselt soovimatu programm arvutisse teiste programmide abil, mida kasutajad veebist alla laadivad. Programmi arendajad kasutavad petturlikku meetodit – programmikomplekte  – selleks, et lisada oma programm üheks valikuvariandiks tarkvara installatsiooni juures. Kasutajad, kes soovivad HotShoppy ja teiste PUP-ide kaaperdamistööd vältida, peaksid programmi installatsiooni “lahti pakkima”, kasutades “Advanced” või “Custom” installeerimisrežiimi. Nii saab näha nimekirja kõikidest lisaprogrammidest, mida pakutakse installeerimiseks. Arvutiga seonduvate probleemide vältimiseks tuleks tühistada kõikide varasemalt valitud rakenduste laadimine ning jätkata seejärel üksnes oma soovitud programmi installeerimist. Pea meeles, et “Quick” või “Standard” installeerimissätted ei paku sellist võimalust ning laadivad alla kõik programmid vaikimisi, mistõttu võidki sattuda mõne tülika programmi küüsi. 

Kuidas vabaneda HotShoppy viirusest?

Kui HotShoppy reklaamid tüütavad sind, ei tohiks sa kulutada aega selle peale, et tüütute reklaamidega harjuda. Mida kauem viivitada reklaamvara eemaldamisega, seda suuremad on võimalused, et sa klõpsad kogemata mõnel pahavaralisel reklaamil ja riskid tõsise kübernakkusega. Sellest tüütust programmist on väga lihtne vabaneda, kui kasutada usaldusväärset pahavaratõrjet. HotShoppy reklaamide eemaldamiseks pead sa installeerima või uuendama turvaprogrammi ning tegema täieliku skänneeringu operatsioonisüsteemile. Reklaamvara ja kõik sellega seotud kirjed kustutatakse vaid paari minutiga. Reklaamvara võib eemaldada ka käsitsi. Artikli lõpust leiad HotShoppy käsitsi eemaldamiseks vajalikud juhised.

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara HotShoppy nende programmide abiga: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara HotShoppy reklaamid eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara HotShoppy reklaamid maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes
Alternatiivne tarkvara
Malwarebytes

HotShoppy reklaamide manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-hotshoppy-ads.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes