Raskusaste:  
  (9/100)

Eemaldage Gotosearch.ru viirus (Viiruse eemaldamise juhend)

Julie Splinters poolt - - | Liik: Brauseri kaaperdaja

Kas ma võin kasutada Gotosearch.ru’d oma otsingumootorina?

Gotosearch.ru viirus on tüütu brauserikaaperdaja, mis laseb kasutajatel brausida üsna kahtlastel ja potentsiaalselt ohtlikel veebilehtedel. Brauserikaaperdaja levib üheskoos mitmete tasuta programmidega ja satub arvutisse täiesti märkamatult. Kasutaja näeb üksnes kaaperdamise tulemust – muutunud avaleht brauseris ja uus otsingumootor. Kahjuks ei ole aga võimalik veebilehitseja sätteid taastada ega teha mingeid muudatusi. Viirus on loodud nii, et kasutaja ei saaks midagi muuta. Kui oled selle otsingumootori kaudu üritanud paar korda midagi otsida, avastad õige pea, et sa ei soovi enam seda tüütut programmi kasutada. Hoolimata väidetest, et otsingumootor saab otsingutulemusi Google Custom otsingust, leiad sa vaevu üldse midagi kasulikku. Kaaperdaja moonutab otsingutulemusi ja lisab tulemustesse sponsoreeritud sisu selleks, et sa klõpsaksid nendel tulemustel ja külastaksid sponsoreeritud lehti. Just nii teenivad selle kahtlase tööriista loojad raha – nad teenivad klikkide eest raha ja kasutavad mitmeid partnerluskampaaniaid ning kahjuks on tihti need partnerlused kahtlased. Sa võid sattuda hoopis mõnele pahavaralisele veebilehele ning saada tänu Gotosearch.ru kaaperdajale oma arvutisse hoopis lunavaraviiruse. Kui see veebileht sattus su veebilehitsejasse, skänneeri oma arvutit usaldusväärse pahavaratõrjega (nagu Reimage Reimage Cleaner ) ja saa sellest tüütust küberohust lahti. Sa ei tohiks sellega viivitada, kuna kaaperdaja võib su veebilehitsejasse laadida mitmeid laiendusi ja pluginaid, mis tekitavad rohkelt reklaame või hakkab kaaperdaja jälgima, millega sa interentis tegeled. Eemalda Gotosearch.ru koheselt!

The example of Gotosearch.ru virus

Minimalistliku disainiga brauserikaaperdaja võib välja näha täpselt nagu iga teine otsingumootor. Pane aga tähele, et seal ei ole mitte mingit infot tööriista arendajate kohta, pole privaatsuspoliitikat ega muid olulisi dokumente ning see tööriist tekkis su arvutisse täiesti üleöö. Kui su veebilehitseja on kaaperdatud, peaksid ka teadma, et iseenesest ei ole Gotosearch.ru viirus ise ohtlik. Brauserikaaperdajad ei kahjusta arvutisüsteemi ega varasta faile, ent need võivad su arvutit kahjustada kaudselt. Näiteks võid sa kogemata klõpsata mõnel lingil või reklaamil ja sattuda pahavaralisele veebilehele, mille eesmärk on levitada pahavara ja viiruseid. Kuna Gotosearch.ru suunab kasutajaid tihti ümber teistele lehtedele, võidakse sind sunniviisiliselt suunata potentsiaalselt ohtlikule veebilehele. Tööriista loojad ei võta mitte mingit vastutust kolmandate poolte sisu osas ning ausalt öeldes on raske öelda, kas nad võtavad vastutust üldse millegi osas, kuna tööriista arendajad ei jaga enda kohta mitte mingit infot. Teades nüüd neid asjaolusid, eemalda Gotosearch.ru nii kiiresti kui võimalik.

Kuidas vältida Gotosearch.ru brauserikaaperdajat?

Gotosearch.ru kaaperdaja võib arvutisse sattuda, kui kasutaja laadib programme arvutisse hooletult. Selliste PUP-tüüpi programmide loojad teavad, et arvutikasutajad kipuvad programmide installeerimisel kiirustama ja valivad soovitatud installeerimisseaded nagu “Quick”, “Standard”, mis peidavad kõikide laaditavate programmide nimistu. Kui sa tahad vältida brauserikaaperdajaid, reklaamvara ja teisi sarnaseid programme, peaksid sa programme laadides valima alati “Advanced” või “Custom” seaded. Nii näed sa kogu valikuliste programmide nimekirja ja saad nende alla laadimisest keelduda. Installeerimise käigus võid sa muideks näha ka väikest märkekasti, mis ütleb, et selle valikuga nõustud sa Gotosearch.ru sätestama oma avaleheks ja vaikimisi otsingumootoriks. Veendu, et sa ei märgiks seda kasti. Kui sa tahad oma arvutit üleüldiselt kaitsta erinevate küberohtude eest, laadi endale võimekas viirusetõrje ning ole internetis brausides ettevaatlik.

Brauserikaaperdajast vabanemine

Gotosearch.ru eemaldamiseks on mitu valikut, seega sa pead valima parima võimaluse võttes arvesse oma ajakulu ja üldiseid oskuseid. Brauserikaaperdajat võib eemaldada käsitsi või automaatselt. Käsitsi eemaldamine võtab kahtlemata rohkem aega ja nõuab rohkem jõupingutusi, seega vaata enne allpool olevaid juhiseid Gotosearch.ru eemaldamiseks. Kui sa tahad aega kokku hoida ja teha midagi meeldivamat, kui viirust eemaldada, vali automaatne viis. Mõlemad variandid on aga täiesti turvalised ja efektiivsed!

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Gotosearch.ru viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-gotosearch-ru-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes