Raskusaste:  
  (12/100)

Eemaldage Google Lead Services (Chrome, Firefox, IE, Edge) - Viiruse eemaldamise juhised

Lucia Danes poolt - - | Liik: Reklaamvara

Google Lead Services on võlts online reklaamiplatvorm, millel pole midagi pistmist Google-ga

Google Lead Services pilt

Google Lead Services, tuntud ka kui GoogleLeadService.com, on petturlik reklaamiplatvorm, mis võib näha välja nagu legitiimse Google-i reklaamivõrgustiku osa. See teenus on aga loodud petturite poolt, kes pakuvad kahtlaseid veebireklaamilahendusi. 

GoogleLeadService.com veebilehe lõpust võid leida väikeses tekstis kirjutatud teate, kus on öeldud, et see reklaamiteenus pole seotud suure tehnoloogiaettevõttega:

We are not affiliated with or related to Google Lead Services™ in any way. The term “Google” is used as a synonym for “Search”

Olgem ausad, me ei loe tavaliselt veebilehe jalutsis olevat väikeses kirjas teksti. Google Lead Services eksitav nimi võib aga mitmeid inimesi petta. See programm pakub aga kahtlaseid reklaamilahendusi. 

Kui sind huvitab, kuidas google lead services töötab, siis lühidalt selgitades pakub platvorm bännereid, “Google Style Link with Description,” linke ja üle kogu lehe ulatuvaid reklaame. Tüüpiliselt näidatakse reklaamsisu reklaamvaraprogrammi abil. 

Google Lead Services reklaamvaraprogrammid levivad tavaliselt vabavara või jagatud tarkvara kaudu. Selline potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) võib mõjutada kõiki populaarseid veebibrausereid nagu Windows, Mac, iOS ja Androidi seadmeid. 

Pärast arvutisse sattumist hakkab Google Lead Services viirus koheselt segama ohvri brausimisseansse, lisades lehele bännereid ja suuri reklaame ning muutes suvalise teksti hüperlinkideks, et promoda erinevaid tooteid ja teenuseid. Selline tegevus muudab internetis lehitsemise keeruliseks ja tekitab ka lisariske. 

LosVirus.es turvaeksperdid hoiatavad, et Google Lead Services reklaamid võivad olla pahavaralised, annavad kasutajale teada olematutest viirustest, mis olevat arvutist leitud või promotakse võltse turva- ja optimeerimisprogramme. Pea meeles, et selliseid kahtlaseid teenuseid kasutavad tihti küberkurjategijad. 

Kasutajad, kes paigaldavad oma seadmesse kogemata reklaamvara, võivad avastada tihti, et google lead services eemaldamine on keeruline. See võib juhtuda mitmel põhjusel: 

 • reklaamvara võib muuta süsteemisätteid, näiteks Windowsi Registry kirjeid;
 • brauserisätteid võidakse muuta;
 • PUP paigaldas kolmandate poolte laiendusi, pluginaid või muid lisandeid, mis mõjutasid veebilehitsejat;
 • arvutisse või nutitelefoni võidi paigalgada muid soovimatuid programme, et kaitsta reklaamvara eemaldamise eest. 

Selleks, et blokeerida Google Lead Services, pead sa kontrollima ja parandama kõik ülalmainitud probleemid. Muidugi sa saad seda teha käsitsi; lihtsam on aga kasutada Reimage Reimage Cleaner või mõne muu pahavaratõrje abi, et vabaneda reklaamrakendusest. 

Sa leiad rohkem infot selle kohta, kuidas vabaneda Google Lead Services probleemist Windows, Android, Mac ja iOS  seadmetes, vaata artikli lõppu. See viirus on ka üsna lähedaselt seotud Google ümbersuunamisviirusega, seega võib ka see juhend olla kasulik.

Google Lead Services viiruse pilt
Google Lead Services on kahtlane reklaamiplatvorm, mis ei ole seotud Google-ga.

Reklaamvaraprogrammid levivad vabavara allalaadimislehtedel või rakendustepoes

Nagu sa juba tead, siis põhjus, miks sa näed GoogleLeadServices.com reklaame, on reklaamvaranakkus. See potentsiaalselt soovimatu programm sai tõenäoliselt seadmesse, kui sa laadisid kahtlase tarkvarapaki. 

Sellist tüüpi küberohud levivad tavaliselt üheskoos vabavarade või jagatud tarkvaraga. Arvutikasutajad, kes ei tunne turvalisi tarkvaralaadimise meetodeid, satuvad tihti brauseriga seotud probleemidesse. Reklaamvara võib sattuda ka nutitelefoni, kui kasutaja laadib rakendusi kolmandate poolte poodidest. 

Soovimatuid rakendusi saab vältida, kasutades järgnevaid turvanippe: 

 • Vali ainult legitiimsed allalaadimisallikad. Laadi programme üksnes ametlike loojate kodulehtedelt või rakenduste poodidest. 
 • Tarkvara paigaldamisel vali Advanced/Custom sätted, mitte Quick/Recommended sätted. Ainult Advanced sätted näitavad lisavalikuid, millest tuleb keelduda paigaldamise käigus. 
 • Enne rakenduse laadimist loe, milliseid ligipääsulubasid rakendus soovib.
 • Loe programmi kasutajate arvustusi enne selle laadimist.
 • Negatiivne tagasiside peaks sind peatama. 
 • Loe kasutustingimusi, privaatsuspoliitikat ja muid dokumente, et veenduda programmi loojate usaldusväärsuses. 

Google Lead Services mahalaadimise juhend

Kui sa oled otsinud vastust küsimusele “kuidas peatada Google Lead Services?”, siis oled jõudnud õigesse kohta. Selles sektsioonis selgitame sulle, kuidas vabaneda tüütutest reklaamidest, peatada ümbersuunamised ja eemaldada seadmest reklaamvara.

Kui sa otsid viise, kuidas Google Lead Services arvutist eemaldada, siis on sul kaks valikut – käsitsi ja automaatne. Selle artikli lõpus on käsitsi eemaldamise juhend. Me aga hoiatame, et see võib olla keeruline. 

Seepärast soovitame Google Lead Service eemaldada automaatselt. Selle meetodi jaoks tuleb skänneerida nakatunud seadet uuendatud viirusetõrjega nagu Reimage Reimage Cleaner . See meetod töötab siis, kui puutud kokku viiruse mobiilse versiooniga. 

Eemalda GoogleLeadServices iPhone'i ja Androidi süsteemist

Kui sa otsid viisi, kuidas vabaneda Google Lead Services iPhone versioonist, peaksid proovima järgnevat: 

 • puhasta ajalugu ja veebikülastuste andmed;
 • laadi maha kahtlased rakendused;
 • taasta iPhone varukoopia abil;
 • lähtesta nutitelefon uue seadmena;
 • lähtesta iPhone.

Lisaks võid uurida iPhone viiruse eemaldamise lahendust. On siiski soovitatud skänneerida nutiseadet uuendatud turvaprogrammiga. 

Kui sul on Google Lead Services Androidi versiooni, peaksid järgima Android viiruse eemaldamise juhiseid, kus soovitatakse laadida pahavaralised rakendused maha Safe Mode'i abil või teha tehase sätete taastamine. Parim viis, kuidas nakatunud nutiseade parandada, on skänneerida seda pahavaratõrjega. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

Google Lead Services manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-google-lead-services.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes