Raskusaste:  
  (18/100)

Eemaldage Google Customer Reward Program scam (Eemaldamise juhised) - Nov 2019 uuendus

Julie Splinters poolt - - | Liik: Reklaamvara

Google Customer Reward Program – tüüpiline pettus, mis üritab petta välja isikuandmed

Google Customer Reward Program pettus

Google Customer Reward Program on järjekordne pettus, mida on kasutatud selleks, et petta inimestelt välja nende isikuandmed, pannes uskuma kasutajat nagu too oleks võitnud väärtusliku auhinna. Tüüpiliselt põhjustab seda reklaamvara tüüpi programm, mis võib korraga kaaperdada kõik veebibrauserid ja hakata näitama pahavaralist sisu nakatunud brauseris. Kui see pettus tungib sinu arvutisse mitmete tarkvarapakkide kaudu, hakkabki see näitama seda võltsi sõnumit. IT-ekspertide sõnul on kogu tegevuse eesmärk suunata kasutajaid teatud veebilehtedele ja petta välja isikuandmeid. Google Customer Reward Program viirus võib sind veenda ühendust võtma ehtsate petturitega, kes võivad isegi sundida sind arvutisse laadima pahavaralist tarkvara.

Nimi Google Customer Reward Program
Liik Reklaamvara/pettus
PEAMINE eesmärk Petta välja kasutajate isikuandmed, nakatada nende arvutit pahavaraga, teenida raha klikipõhise komisjonitasu baasil
Levimine Võltsid reklaamid, mida põhjustab reklaamvara, mis saab süsteemi tarkvarapaki kaudu
VIISID vältimiseks Kasuta ainult originaalseid programme, ära käi kahtlastel veebilehtedel, laadi viirusetõrje
Eemaldamine Sa saad vabaneda selle pettusega seotud reklaamvarast kasutades Reimage programmi. Tee täielik skänneering selleks, et leida üles iga pahavaraline komponent.

Nagu juba mainitud sai, siis Google Customer Reward Program on tihedalt seotud reklaamvaraga, mis võib hõlpsalt arvutisse sattuda tarkvarapakkide kaudu. Pärast arvutisse sattumist kaaperdab viirus sihtmärgiks olevad veebibrauserid, et hakata kasutajat suunama teatud veebilehtedele. Selle asemel, et näidata tüüpilisi reklaame, näitab see viirus petturlikku hüpikaken-sõnumit, mis teeskleb olevat pärit Google'ilt. Teate sisu on tavaliselt selline: 

Congratulations!
You can win the new Samsung Galaxy S9, iPhone X or iPad Pro. the only thing you have to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.

Remember: 100 randomly selected users have received this invitation.
The number of gifts is limited. You have 0 minutes and 00 seconds to answer the following questions before ew give your gift to other graceful users! Good luck!
What device do you see now?
PC/Notebook
Smartphone
Tablet
Other

Alternatiivina võib sõnum näha välja selline:

Google Customer reward program
Congratulations!
We wish to thank you for the long use of a services from Google!
Every Monday we randomly select several users to take a short survey. In return, we offer them the chance to receive a valuable gift from our sponsors. This survey allows us to better understand users and make our products better. It will not take mew than 30 seconds of your time.
You can win the new Samsung Galaxy S9, Movie Card Streaming or iPad Pro. All you need to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.
Remember: 10 randomly selected users have received this invitation. The number of gifts is limited.
You have 4 minutes to answer the following questions before we give your gift to another happy user. Good Luck!

Nagu sa näed, siis meelitavad need võltsid hüpikaken-sõnumid inimesi tegutsema selleks, et võita nutitelefon või midagi sarnast. Me võime aga kinnitada, et mingit auhinda pole olemas ning Google Customer Reward Program pettuse viimane küsimus puudutab isikuandmeid. Me EI soovita avaldada mingeid isikuandmeid, nende seas aadress, telefoninumber, pangaandmed vms, kuna sa võid sattuda identiteedivarguse või mõne muu sarnase kuriteo ohvriks.

Lisaks, nagu teiste reklaamvarade puhul, võib ka see koguda brauseri tegevusega seonduvaid andmeid. Andmed nagu lehed ja lingid, mida sa oled vaadanud, salvestatud järjehoidjad, IP-aadressid ja muud andmed võidakse saata häkkeri serverisse ning seejärel jõuavad need kurikaelteni.

Vältimaks petta saamist soovitame me eemaldada Google Customer Reward Program viiruse oma arvutist. Sellistest probleemidest vabanemiseks võid kasutada professionaalset Reimage programmi. Pea meeles, et sellise pettuse taga olevad inimesed võivad hõlpsalt petta välja raha, lastes sul tellida endale kasutu teenuse või varastades sinu pangaandmed.

Kui sa oled kaalunud Google Customer Reward Program käsitsi eemaldamist, hoiatame, et me ei saa kindlalt öelda, milline reklaamvara vastutab selle võltsi sõnumi näitamise eest. Kui sa soovid siiski veebibrauseri käsitsi korda teha, peaksid sa kustutama kõik kahtlasena näivad pluginad, laiendused ja lisandid. Veendu seejärel ka selles, et sa lähtestaksid kõik veebibrauserid.

Google Customer Reward Program pettus
Google Customer Reward Program pettus on võlts hüpikaken, mille loob reklaamvara tüüpi programm.

Reklaamvara võidakse levitada mitmel viisil

Kui sa soovid teada saada, millistel viisil reklaamvara levib, siis on esmalt tähtis mõista, et taolised rakendused satuvad seadmetesse tihti kasutaja teadmata. Kõige levinumad reklaamvara levitamise viisid on järgnevad:

  • Programmipakid. Ära lae tarkvara alla kolmandate poolte kaudu, et vältida lisanduvaid programme. Tüüpiliselt ei näidata laadimisel selliseid lisasid, seega ainus viis, kuidas taoliseid programme vältida, on kasutada Custom või Advanced laadimisrežiimi. Seejärel veendu, et sa võtaksid maha loa laadida neid pakis sisalduvaid programme.
  • Kolmandate poolte paigaldajad. Kolmandate poolte paigaldusprogrammid on tavaliselt täis lisaprogramme, kuna see on peamine viis, kuidas tarkvaraloojad saavad raha teenida oma tarkvara pealt. Turvalisuse tagamiseks on parem vältida selliseid rakendusi. Kui sa tahad siiski kasutada kõrvalisi programme, vali Custom või Advanced sätted ja vaata hoolikalt läbi kogu pakk. Võta ära laadimiselt tundmatud programmid.
  • Kahtlased lingid ja lehed. Pane tähele, millist tüüpi veebilehti sa külastad. Lehtedel võivad olla lingid, mis suunavad ebaturvalistele lehtedele või ohtlikke komponente sisaldavatele lehtedele. 

Pettuste vältimiseks veendu, et oled oma seadmesse laadinud viirusetõrje või nuhkvaratõrje. Hoia see programm alati uuendatult, et tagada selle korrektne töökord.

Vabane Google Customer Reward Program pettusest, eemaldades sellega seotud reklaamvara

Google Customer Reward Program viiruse eemaldamiseks pead sa vabanema reklaamvarast ja teistest kahjulikest komponentidest. Nende hulka kuuluvad brauserilaiendused, mitmed ebavajalikud rakendused ja brauseri pluginad, mida sa ei mäleta, et oleksid paigaldanud. Selle tegemiseks võid skänneerida süsteemi uuendatud nuhkvaratõrjega või võid järgida allpool olevaid juhiseid selleks, et vabaneda viirustest käsitsi. Pea meeles, et sa peaksid lähtestama veebibrauserid selleks, et reklaamvarast täielikult vabaneda. 

Kui sa soovid süsteemi parandada kiiremini, soovitame paigaldada pahavaratõrje. Allpool olevad programmid juhivad sind kogu Google Customer Reward Program eemaldamise toimingu käigus. Veendu, et programmid oleksid esmalt uuendatud ning skänneeri seejärel kogu süsteemi, et vabaneda kõikidest pahavaralistest komponentidest. Kui skänneering on tehtud, muuda ka oma paroolid.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Google Customer Reward Program scam manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Julie Splinters
Julie Splinters - Pahavara eemaldamise spetsialist

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Julie Splinters
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-google-customer-reward-program-scam.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes