Raskusaste:  
  (50/100)

Eemaldage Firefox redirect viirus (Eemaldamise juhend) - uuendatud Dec 2017

Lucia Danes poolt - -   Firefox hijack, Firefox virus | Liik: Brauseri kaaperdaja

Firefox ümbersuunamisviiruse erinevad vormid

Firefox ümbersuunamisviirus

Firefox ümbersuunamisviirus on brauserikaaperdaja. See potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) on teeninud ära oma tiitli, kuna kaaperdab Mozilla Firefox veebilehitseja. Põneval kombel võivaad pärast selle brauserinakkuse saamist nakatuda ka teised brauserid. Samuti võivad sind häirima hakata Google ümbersuunamisviirus, IE ümbersuunamisviirus või Bing ümbersuunamisviirus

Selle PUP-i peamine tegevus on teistele domeenidele ümbersuunamine. Peale selle, et see segab su tegevusi internetis lehitsemise ajal, võib kaaperdaja suurendada ka üleüldiselt haavatavusi. Paraku, mida rohkem on selliseid nakkuseid operatsoonisüsteemis, seda kõrgem on on võimalus meelitada ligi tõsiseid virtuaalohte. 

Kuna Mozilla Firefoxi rünnatakse pidevalt, üritavad brauseri arendajad pidevalt asjaga kaasas käia ja parandavad haavatavusi . Sellega on veel aga tükk tegemist, sest küberkurjategijad mõtlevad välja uued häkkimisviisid, kasutades ära Firefoxi otsingumootori vigu .

Wyciwyg ümbersuunamine tekitab kahtluseid

Kuigi  Wyciwyg ümbersuunamine võib tunduda nagu pahavara vihje, annab see tegelikult teada brauseris või brauserilaienduses olevast probleemist. Mõned Firefoxi kasutajad andsid teada, et märkasid internetis lehitsemise ajal  “wyciwyg” linki. Mõnel juhul ei segatud nende brausimissessiooni, vaid selle asemel lisati “http:” kõrvale või selle asemel ülalpool mainitud fraas URL-i sisse. Mõned kasutajad kogesid suuremaid probleeme, kuna link suunas tühjale lehele.

Sellel fenomenil on kaks selgitust. Esiteks, wyciwyg link on Adblocki laienduse viga. Laienduse uuendamine või selle keelamine ja uuesti lubamine võib aidata. Teiseks, kui lisaks lingile suunati sind uutele lehtedele, kus promoti hasartmängurlust, skänneeri või lähtesta brauser, et reklaamvarast ja teistest brauserinakkustest vabaneda.

Igal juhul kui sa kahtlustad, et su brauser käitub veidralt, on tõenäoliselt selle taga brauserikaaperdaja. Firefoxi ümbersuunamise eemaldamiseks on informatsioon allpool.

Brauserikaaperdajad ja reklaamvara moodustavad kõige suurema osa PUP-e, mida võib leida kübermaailmas. Hoolimata hoiatustest on ka nakatunud seadmete hulk endiselt üsna kõrge. PUP-i omadustest rääkides ei pruugi tegelikult sul olla õrna aimugi, et su seadmesse on sattunud tüütu pahavara.

Ei võta aga kaua aega, kuni sind hakkab Firefoxi ümbersuunamine häirima. Selle fenomeni tõttu võidakse sind suunata veebilehele, mis sisaldab ründevara . Oleks rumal alahinnata sellist pahavara, kuna need teevad tihtipeale “koostööd” agressiivsemate ohtudega – lunavaradega. Seega paranda oma seadme kaitset. Ühed kasulikud tööriistad selleks on Reimage ja Malwarebytes.

Teine häiriv probleem on üleliigsed reklaamid. Reklaamhüpikaknad, lingid, bännerid ja muu taoline võivad su brauseri ekraani täita. Ükskõik, kui ahvatlevad need välja ei näe, pea meeles, et sellised reklaamid võivad sisaldada pahavaralisi linke või võivad sind suunata nakatunud lehtedele .

Firefoxi viiruse 2017. versioonid jätkavad sinu brausimisharjumuste järel luuramist ja koguvad andmeid selle kohta, milliseid domeene sa oled külastanud, kui tihti sa surfad internetis ja muud taolist. Selliseid andmeid jagatakse kolmandate pooltega. Võttes arvesse hiljutisi sündmusi seoses mitmete oluliste haavatavuste tuvastamisega võivad selliseid andmeid kasutada häkkerid. Seega peaksid sa kiirelt Firefoxi ümbersuunamise pahavara eemaldama. Firefox ümbersuunamisviiruse pilt
Firefox ümbersuunamisviirus algatab järske ümbersuunamisi kolmandate poolte veebilehtedele ja näitab suurt hulka reklaame.

Viis, kuidas brauserikaaperdaja internetis ringi liigub

Firefoxi kaaperdamine juhtub pärast vabavara või jagatud tarkvara installeerimist. Programmid, mida kasutatakse tihti viiruste levitamiseks, on erinevad allalaadimishaldurid, PDF-i loojad, videostriimimise tarkvarad ja muud sarnased programmid. Jälgi installeerimisviisardit, et märgata lisaprogramme õigel ajal. 

Tihti on lisaprogrammid märgitud väga kavalalt, seega sa pead valima “Custom” või “Advanced” režiimi. Nii saad sa ennetada potentsiaalselt petturlikke rakendusi enne, kui need jõuavad süsteemi sattuda. Pea meeles, et Mozilla Firefox ja selle arendajad ise ei ole selle probleemiga seotud. 

Tegelikult tekitab probleeme sinu arvutisse peidetud brauserikaaperdaja. Ole ka ettevaatlik, kuna kaaperdajad loovad nakatunud domeene, mis on peaaegu identsed populaarsete veebilehtede nimedega . Näiteks on Amazonil jäljendaja Amazoon.com. Pane ka tähele seda, kes on programmi ametlik väljaandja enne, kui sa selle installeerid.

Vabane Firefoxi ümbersuunamisviirusest täielikult

Kui sa tahad nakkusest täielikult lahti saada, soovitame me valida automaatse Firefoxi ümbersuunamisprobleemi eemaldamise tee. Nuhkvaraeemaldajad, mida soovitame allpool, veenduvad, et kõik kaaperdajaga seotu saab alatiseks eemaldatud.

Need programmid võivad olla kasulikud ka siis, kui sa pead eemaldama tõsisemaid ohte nagu pahavara või lunavara. Sa võid Firefoxi ümbersuunamisviiruse eemaldada ka käsitsi, aga lisaturvalisuse jaoks soovitame kombineerida neid kahte meetodit. Ole uute rakenduste allalaadimisel väga ettevaatlik. Teiste kasutajate kommentaarid võivad anda väärtuslikke nõuandeid selle kohta, milliseid programme vältida, et mitte sattuda Firefoxi ümbersuunamisprobleemi või muude probleemide otsa.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Firefox redirect viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Lucia Danes
Lucia Danes - Viiruste uurija

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Lucia Danes
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-firefox-redirect-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes