Raskusaste:  
  (14/100)

Eemaldage “Error #268D3” viirus (Eemaldamise juhised) - Sep 2017 uuendus

Jake Doevan poolt - - | Liik: Reklaamvara

Kuidas tuvastada “Error #268D3” viirust oma arvutist? 

“Error #268D3” virus

On tõenäoline, et sa oled silmitsi seismas “Error #268D3” viirusega, kui su arvuti hakkab näitama teavitusi “kriitiliste” probleemide kohta ning väidab, et ainus viis nende probleemide lahendamiseks on helistada teatud telefoninumbrile. Nendele numbritele helistades ühendatakse sind petturitega, kes üritavad kasutajaid petta ning peibutada neid ostma võltsi tarkvara ostma või varastada kasutaja isikuandmeid.

Lisaks sellele on “Error #268D3” pettuste üks tagajärgi väga suured telefoniarved, seega pole mitte mingit kahtlust, et sa peaksid selle programmi arvutist võimalikult kiiresti ära kustutama. Juhime tähelepanu ka asjaolule, et see võlts tehnilise toe teavitus on seotud ka Microsoftsupportdesk.com ümbersuunamise probleemiga.

Muidugi võidakse sind suunata ümber ka mõnele teisele pettuselehele, kus on Microsofti logod ning muud võltsitud andmed.

Nii pea, kui sa lähed mõnele sellisele veebilehele, näed sa koheselt suurt teavitust, mis hakkab lausega: ** YOUR COMPUTER HAS BEEN BLOCKED **  ehk “Su arvuti on blokeeritud”.

Seejärel öeldakse, et tõrkekood on #268D3 ning sa pead võtma kohe ühendust tehnilise toega, sest su arvuti võib olla nakatunud viiruse või nuhkvaraga. Edasised juhised, mis sellises teavituses antakse, on tihti loodud eesmärgiga varastada su paroole, krediitkaardi andmeid ja muid olulisi isikuandmeid.

Sa peaksid ignoreerima seda teavitust ning eemaldama Error #268D3 tehnilise toe viiruse, sest sellel ei ole mitte mingit seost ei Microsofti ega ühegi teise usaldusväärse tunnustatud ettevõttega. Blokeeringu eemaldamiseks peaksid sa selle teavituse peatama Task Manageri kaudu ning peatama protsessi, mille nimi on bsodm.exe. 

Kahjuks aga võib iga viirus muteeruda, samamoodi ka #268D3 viirus, seega on võimalus, et sa pead peatama hoopis mõne teise protsessi. Pahavaralise protsessi märkamiseks vaata, millal on protsess installeeritud ning vali see protsess, mis oli installeeritud samal päeval, kui märkasid seda võltsi tehnilise toe sõnumit. 

Error #268D3 alert
“Error #268D3” viirus

Kui me testisime seda tõrkeviirust, märkasime, et mõned versioonid lõpetasid töölaua blokeeringu 5 või 10 minuti jooksul, vahel ka hiljem. On selge, et see pahavaraline tarkvara on loodud lihtsalt selleks, et ohvreid hirmutada. Kui sa näed oma ekraanil seda sõnumit, peaksid seda ignoreerima ning eemaldama Error #268D3 viiruse kiiremas korras.

Ära lükka seda toimingut edasi, sest petturid, kes on selle viiruse taga, võivad proovida su arvutisse mõnel teisel moel pääseda. Alljärgnevad numbrid on võltsid tehnilise toe numbrid, millele SA EI TOHIKS HELISTADA:

  • 855-712-8551;
  • 855-976-9325;
  • 855-466-6491;

Mis on tehnilise toe pettuse eesmärk?

“Error #268D3” petturid üritavad peibutada arvutikasutajaid helistama teatud numbril ning nende eesmärk on veenda kasutajat andma neile ligipääsu arvutisse. Seejärel saavad petturid paigutada arvutisse mõne pahavara nagu Trooja, viiruse või ussi. Taolised pahavarad võivad su järel nuhkida ning varastada olulisi isikuandmeid. 

Mõned petturid ei looda saada ligipääsu arvutisse, vaid üritavad veenata kasutajat ostma võltsi viirusetõrje või pahavaratõrje. Sa ei tohiks lasta neil end petta, seega nii pea, kui näed “Error #268D3” teavitust, peaksid kontrollima hiljuti alla laaditud programmide nimekirja.

Kui sa ei ole väga kogenud arvutikasutaja, saad sa tuvastada “Error #268D3” programmi mõne tuntud ja usaldusväärse pahavaratõrje abil nagu Reimage Reimage Cleaner , ent soovi korral on võimalik viirus eemaldada ka käsitsi. Soovitame järgida juhiseid, mida anname järgmisel lehel, selleks, et “Error #268D3” edukalt eemaldada. Sa leiad juhised Error #268D3 viiruse eemaldamiseks ka siit..

Kuidas sattus Error #268D3 viirus üldse mu arvutisse?

Tavaliselt levitatakse taoliseid potentsiaalselt soovimatuid programme (PUP-e) koos teiste tasuta programmidega ning need võidakse täiesti pahaaimamatult kasutaja poolt alla laadida.

Selliste lisaprogrammide olemasolu on peidetud kavalalt ära installatsioonis, seega laadides programme Default või Standard seadetega ei näe kasutaja lisaprogrammide loetelu. Kahjuks valivad aga enamus arvutikasutajaid just need installeerimisseaded.

Igasuguste soovimatute programmide vältimiseks soovitame programme laadida üksnes Custom või Advanced seadetega ning avanevast nimistust valida ainult need programmid, mida sa tõepoolest soovid. Siis võid laadimisega jätkata nii nagu tavaliselt. 

Soovitame teavitada ka sõpru, tuttavaid ja kolleege ning rääkida neile, kuidas laadida programme ja hoiatada neid ringi liikuvate tehnilise toe pettuste eest.

Kuidas eemaldada Error #268D3 reklaamvara oma arvutist?

Error #268D3 viirus tuleks eemaldada nii kiiresti kui võimalik, kuna programm häirib arvuti jõudlust, loob lõputult palju tüütuid hüpikaknaid ja üritab petta arvutikasutajat. Küberkurjategijad esitlevad end Microsofti nime all, et tekitada inimestes usaldust, ent pea meeles, et Error #268D3 teavitused on võltsid ning neil ei ole mitte midagi pistmist Microsofti ettevõttega.

Reaalne Microsofti tehniline tugi ei küsi sinult mitte kunagi delikaatseid isikuandmeid või krediitkaardi andmeid telefonitsi. Nende võltside teavituste kustutamiseks peaksid Error #268D3 viiruse eemaldama automaatselt või käsitsi. Vali meetod, mis sobib su oskustega kõige paremini ning vabane sellest tülikast parasiidist kiirelt. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage Cleaner Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage Reimage Cleaner abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage Reimage Cleaner programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.

“Error #268D3” viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Jake Doevan
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-error-268d3-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes