Raskusaste:  
  (6/100)

Eemaldage DuckDuckGo (Eemaldamise juhend) - uuendatud Dec 2019

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

DuckDuckGo on usaldusväärne otsingumootor, millel on mitmeid miinuseid

DuckDuckGo viirus

DuckDuckGo EI OLE viirus! Me tahame seda mainida kohe alguses, et sul ei tekiks vale arusaama tarkvara kohta, millel on kuus keskmiselt 15.5 miljonit külastajat. Võttes arvesse selle populaarsust on võimalik, et oled juba kohanud Duck Duck Go-d mingi hetk, eriti, kui oled otsinud uut otsingumootorit, mis ei luuraks sinu internetitegevuste järel.

Nagu me kõik teame on privaatsus väga haruldane funktsioon otsingumootorite puhul ja on tekkinud laialdane arusaam, et seda otsingumootorit saab kasutada jälgimistegevuste vältimiseks . Sa peaksid aga meeles hoidma, et DuckDuckGo on kasutanud aktiivseid promokampaaniaid. Seega võib juhtuda, et see otsingumootor satub su brauserisse ilma sinu otsese loata. 

Sellised tarkvara levitamise meetodid ei ole uued ja neid peetakse legitiimseteks. Neid meetodeid on aga aktiivselt kasutanud mõlemad, nii usaldusväärsed tarkvaraarendajad kui ka kahtlased otsingumootorid. Kui sa avastasid oma Mac-ist, iPhone-st, Androidist või arvutist DuckDuckGo, siis ainus, keda saab süüdistada selle otsingumootori süsteemi laskmises, oled sina. Miks nii, küsid ehk praegu?

Selline asi juhtus seetõttu, et sa lubasid tarkvarapaki installeerimist, kui jätsid vabavara laadimise installatsioonis vahele mõned tähtsad sammud. Kui sa tahad teada, mida sa peaksid tegema selleks, et vältida Duck Duck Go otsingumootorit, vaata allpool olevat infot.

Kohe pärast seda, kui sa vaatad tarkvara ametlikku veebilehte, märkad sa kohe, kuivõrd palju võidakse segada brausimist. Sinu brausimisseanssi võidakse segada, kuna otsingumootor kipub kasutajaid suunama aeg-ajalt teistele domeenidele. 

See fenomen võib muutuda aga äärmiselt tüütuks, kuna otsingumootor üritab promoda sponsoreeritud veebilehte ja aitab neil leida rohkem külastajaid. Kui sa ei taha kokku puutuda selliste ümbersuunamistega, soovitame sul DuckDuckGo otsingumootor eemaldada. Aja kokkuhoidmiseks võid appi võtta Reimage programmi.

Selle otsingumootori viimased versioonid sobivad Androidi ja iOS süsteemidega. Kui sinu nutitelefonis või tahvelarvutis on üks nendest süsteemidest, peaksid otsingumootori koheselt maha laadima. Lisaks eelnevalt mainitud harjumusele sind ümber suunata võib programm lisada brauserisse ka muid pluginaid. Kui see ei ole sinu jaoks OK, peaksid DuckDuckGo kohe eemaldama.

DuckDuckGo reklaamvara veebileht
Pildil on näha DuckDuckGo ametliku veebilehe avalehte.

Kohe, kui sa avad otsingutööriista privaatsuspoliitika või kasutustingimused, näed sa, et arendajate peamine mure on olnud privaatsus. Nad väidavad, et nad ei kogu kasutajate isikuandmeid ja ei jaga neid kolmandate pooltega. Kui sa aga loed edasi, näed punkte, mis räägivad sellele vastu:

“When you search at DuckDuckGo, we don't know who you are and there is no way to tie your searches together. 

We also save searches, but again, not in a personally identifiable way (…) Similarly, we may add an affiliate code to some eCommerce sites (e.g. Amazon & eBay) that results in small commissions being paid back to DuckDuckGo when you make purchases at those sites.”

Lühidalt öeldes, iga veebileht kogub kasutajate kohta vähem või rohkem tehnilist informatsiooni. Seda tehakse mitte üksnes turundustegevuste jaoks, vaid ka selleks, et oma veebilehti turvalisena hoida. Selle otsingumootori kasutamisel võid sa aeg-ajalt kogeda DuckDuckGo ümbersuunamisprobleemi. See tähendab, et veebileht võib üritada sind suunata oma partnerite lehtedele. 

Kolmandad pooled võivad kasutada erinevaid jälgimistehnoloogiaid, et koguda informatsiooni, mis kirjeldaks su brausimiseelistusi. Pärast selliste andmete kogumist võivad reklaamifirmad hakata su brauseris näitama personaliseeritud reklaampakkumisi.

Soovimatu otsinguteenuse hankimise põhjused

Tavaliselt tulevad soovimatud programmid arvutisse vabavara taha peidetuna. Arvutikasutajad ise aitavad kaasa sellistele levimisviisidele, kuna kiirustavad installeerimisviisardis ja ei märka absoluutselt, et legitiimse rakenduse kõrval on ka mõned “boonusprogrammid”.

Selleks, et tulevikus vältida DuckDuckGo kaaperdamist, muuda seda, kuidas sa programme installeerid:

  1. Ava installeerimisviisard ja vali “Advanced” režiim.
  2. Seejärel peaksid sa nägema mõningaid märkekaste, mis paluvad sul nõustuda lisapluginate laadimisega. Võta linnuke ära sellistest märkekastidest.

Kui sa lubasid kogemata kõikide nende laadimist, ole mureta, kuna selliseid programme saab kergesti eemaldada.

Lihtne viis DuckDuckGo eemaldamiseks

Kui sa tahad DuckDuckGo oma arvutist eemaldada, vaata allpool olevaid käsitsi eemaldamise juhiseid. Tööriistast vabanemiseks pead sa otsingumootori maha laadima ja lähtestama ka oma brauserid. 

Kui sa oled sellega ühele poole saanud, võiksid mõelda kogu süsteemi skänneerimisele viirusetõrjega, veendumaks, et su arvuti on täiesti turvaline ja ei sisalda ühtegi tõsist arvutiohtu. Selle jaoks pead kasutama mõnda korralikku turvaprogrammi nagu allpool soovitatud, uuendama programmi ja skänneerima arvutit sellega.

Tavaliselt läheb DuckDuckGo viiruse eemaldamisega vaid paar minutit. Ära unusta olla ka ise ettevaatlikum, kuna see vähendab küberohtudega kokkupuutumise ohtu märkimisväärsel määral.

KKK:

Küsimus. DuckDuckGo veebileht on asendanud mu avalehe. See näeb lahe välja, aga mu arvuti on aeglane ja näitab tüütuid reklaame. Ma otsustasin, et mul pole seda otsingumootorit vaja ja ei taha seda kasutada… Mida teha? 

Vastus. Kui DuckDuckGo ilmus sinu vaikimisi avaleheks ja peamiseks otsingumootoriks, olid sa võib-olla tähelepanematu mõne teise rakenduse laadimisel. Tegemist EI ole aga viirusega, seega võib seda turvaliselt kasutada. Kui sinu eelmine otsingumootor tundus parem, soovitame DuckDuckGo lihtsalt arvutist eemaldada. Selle jaoks leiad juhised allpoolt. 

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

DuckDuckGo manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-duckduckgo.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes