Raskusaste:  
  (10/100)

Eemaldage Driver Update viirus (Eemaldamise juhend) - Dec 2019 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Reklaamvara

Ära laadi Driver Update-i – see valmistab sulle pettumust!

Driver Update

Driver Updateon Slimware Utilities poolt loodud kahtlane programm, mis kuulub nuhkvara ja reklaamvara valdkonda. See peaks tuvastama ja parandama vananenud draiverid ja uuendama tarkvara. Paraku on see potentsiaalselt soovimatu programm (PUP) täiesti kasutu.

Üks põhjuseid, miks see on saanud taolise tiitli, on selle kahtlane levimismeetod. Programm võib hiilida arvutisse tarkvarapaki kaudu ja võib algatada soovimatuid süsteemiskänneeringuid. Nende skänneeringute tulemused võivad olla jubedad. Seejärel pakutakse inimestele võimalust osta selle programmi täisversioon, et need vead parandada.

Seda ei soovitata aga teha, sest skänneeringu tulemused võivad olla ebausaldusväärsed ning tulemusi on meelega suuremaks puhutud, et programmi müüke tõsta. Nö Driver Update viirus võib lisaks näidata ka rohkelt reklaame. Programm võib kaaperdada kõige populaarsemaid veebilehitsejaid, nende hulgas Google Chrome, Mozilla Firefox ja Internet Explorer.

See võib näidata võltse hüpikaknaid, mis väidavad, et sul on vaja uuendada Javat, Flash Playerit, veebilehitsejat või mõnda muud programmi. Mõeldes faktile, et Driver Update lubab puhastada arvutit vananeud programmidest ja failidest, võid sa esimese hooga arvata, et DriverUpdate-i kõik teavitused on usaldusväärsed. Paraku ei ole asjad nii.

Driver Update reklaamid on eksitavad ja võivad sind suunata kahtlastele veebilehtedele. Kui sa klõpsasid nuppudel nagu “Download,” “Run Update” või “Click to install now”, võisid sa lisaks nõustuda ka mõne muu reklaamvara laadimisega või võisid oma arvutisse lasta lausa pahatahtliku programmi.

Selle rakenduse peamine eesmärk on levitada teisi potentsiaalselt soovimatuid programme ning selle jaoks näidatakse võltsi uuendusteadet. Kui sa ei taha kokku puutuda rohkemate probleemidega, peaksid sa mõtlema Driver Update-i eemaldamisele.

Parim viis, kuidas sellest tüütust rakendusest vabaneda, on süsteemi skänneerimine viirusetõrje/nuhkvaratõrjega. Professionaalsed tööriistad nagu Reimage leiavad ja kustutavad kõik kahtlased komponendid, mis võivad näidata rohkelt reklaame või algatada ümbersuunamisi. Kui sa soovid, võid sa Driver Update-i eemaldada arvutist ka käsitsi. Selle artikli lõpus on juhised, kuidas seda teha.

Driver Update viirus
Driver Update on kahtlane rakendus, mis võib arvutisse vaikselt tungida tarkvarapakkide kaudu.

Kasutud programmid leiavad tee arvutitesse tarkvarapakkide kaudu

Driver Updateon eksitav rakendus, mis võib näidata võltse uuendamisteateid ja teisi reklaame lihtsalt niisama. Pane tähele, et need sõnumid ja reklaamid on põhjustatud üsna kasutute ja reklaamide toel tegutsevate programmide poolt. Kirjeldatud programmi reklaamitakse ka driverupdater.net pop-ups kaudu.

Tüüpiliselt levivad sellised ja sarnased programmid “tarkvarapakkide” kaudu, mis on seotud mitmete vabavarade ja jagatud tarkvaradega. Täpsemalt öeldes, siis DriverUpdate viirus võib su arvutisse saada siis, kui laadid tasuta programme nagu allalaadimishaldureid, PDF-i loojaid, meediapleiereid jne.

Selle vältimiseks peaksid sa olema tasuta programmide laadimisel väga hoolikas. Veendu, et sa valiksid programmi hoolikalt ja laadiksid selle alles siis, kui oled kasutajalepingu ja privaatsuspoliitika läbi lugenud. Sellele lisaks peaksid sa valima alati Advanced või Custom sätted, sest ainult siis saad sa jälgida lähedalt kogu protsessi ja võtta laadimiselt ära “valikulised programmid”.

Kui sa oled juba märganud, et su veebilehitsejad näitavad kahtlaseid sõnumeid ja reklaame, siis ei tohiks sa rohkem oodata ja peaksid oma arvuti viivitamatult korda tegema.

Korduma kippuvad küsimused Driver Updateri kohta

Küsimus: Ma laadisin programmi nimega Driver Update. See töötab kahtlaselt ja saadab mulle vahepeal hirmsaid teavitusi. Kas DriverUpdate on viirus? Kuidas Slimware Utilities oma arvutist täielikult eemaldada?

Vastus: Slimware Utilitieson mitmete programmide autor. Paraku on nende toode Driver Update saanud hiljuti palju kriitikanooli. Mõned küberturbe eksperdid on selle liigitanud nuhkvarade hulka, mõned liigitavad Driver Update tarkvara viiruseks või kutsuvad seda Slimware viiruseks. See ei ole küll päriselt viirus, kuid me kahtleme, et tegemist on programmiga, millest sul kasu oleks.

Uurimine viitab, et see näitab mitmeid teavitusi, mis ei anna teada arvuti tegelikust olukorrast; lisaks töötab see nagu reklaamvara, mis näitab erinevaid reklaampakkumisi. Sellised omadused ei ole teretulnud ning seepärast soovimate selle kahtlase tarkvara eemaldada.

Küsimus: Ma saan Driver Update hüpikakna iga kord, kui login Windowsi. See ütleb, et mu draiverid on vananenud ja ma peaksin neid KOHE uuendama. Kuidas Driver Update-st vabaneda? See on tüütu ja ma ei arva, et mul on seda vaja. Mu vend parandab muidu arvuteid minu eest, aga teda ei ole siin praegu. See programm on lihtsalt tüütu!

Vastus: Kui sa tahad eemaldada DriverUpdate (Slimware Utilities loodud) hüpikaknad ja teavitused, soovitame järgida meie loodud juhiseid. Artikli allosas olev juhis selgitab, kuidas programm maha laadida. Pärast selle eemaldamist ei näe sa enam teavitusi ega reklaame.

Küsimus: Ma olen segaduses. Ma ei ole viimasel ajal laadinud programme, välja arvatud mõned tasuta mängud. Nüüd näitab mu arvuti hüpikaknaid, mis paluvad mul draivereid uuendada. Kuidas eemaldada Driver Update teavitus? Ma ei tea, mis Driver Update üldse on ja kuidas see mu arvutisse sai, kui ma seda ei laadinud. Kas oskate selgitada?

Vastus: Driver Update on kahtlane programm, mis lubab uuendada Windowsi draivereid, kuid selle asemel näitab tüütuid reklaame ja korduvaid teavitusi. Märkimisväärne on ka tarkvara katsetus veenda kasutajat ostma programmi litsentsi. Sa saad uuendada oma draivereid ka selle tarkvarata, seega me ei näe põhjust, miks sa peaksid kulutama raha programmile, mis on aastate jooksul saanud nii palju negatiivset tagasisidet. Nüüd, kus sa tead, mis DriverUpdate on, selgitame, kuidas see sai su arvutisse sinu teadmata.

See tarkvara on potentsiaalselt soovimatu programm ning üks põhjuseid, miks seda niimoodi liigitatakse, on see, kuidas seda levitatakse. See süsteemitööriist levib tarkvarapakkide kaudu – tegemist on tehnikaga, mida kasutatakse tihti nuhkvara tüüpi programmide levitamiseks.

Me soovitame valida Custom/Advanced sätted alati, kui sa laadid programme ning keelata laadimisest sulle soovitatud lisaprogrammid. Kui sa ei tee seda, laaditakse need alati, kui on valitud Default/Standard sätted.

Eksperdid soovitavad eemaldada Driver Update hüpikakenviiruse

Kuna DriverUpdate võib põhjustada erinevate potentsiaalselt soovimatute programmidega, veendu, et sa eemaldaksid selle kohe, kui märkad esimest reklaami või saad soovimatu süsteemiskänni tulemuse. Mida kauem sa lased sellel arvutis olla, seda rohkem probleeme võib see põhjustada.

Näiteks võib see su brauseri üle valada reklaamidega ning sind võidakse peibutada klõpsama pahavaralisel reklaamil. Paraku võib see kaasa tuua pahavararünnaku. Ära kahtle ja vali mugavaim viis Driver Update-i eemaldamiseks. Esimene meetod on programmi tuvastamine ja eemaldamine käsitsi.

Kui sa tahad teada, kuidas Driver Update maha laadida, järgi allpool olevaid juhiseid – need aitavad sul sellega hakkama saada. Vaata ka teisi võimalikke kahtlaseid rakendusi, mis võivad olla su arvutisse laaditud sinu teadmiseta.

Kui need juhised tunduvad keerulised, võid sa Driver Update viiruse eemaldada automaatselt. See on lihtne ja kiire viis, kuidas vabaneda viirustest.

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Driver Update viiruse manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-driver-update-virus.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes