Raskusaste:  
  (15/100)

Driver Restore. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

Kas Driver Restore on turvaline programm? Kas seda võiks kasutada?

Driver Restore

Kui sa soovid oma draivereid uuendada, on mõistlikum hoida eemale Driver Restore viirusest. Seda potentsiaalselt soovimatut programmi (PUP-i) saab tuvastada ja eemaldada enamike nuhkvara- ja pahavaratõrjete abil, kuigi see ei kuulu konkreetselt nendesse kategooriatesse. Kuigi see programm ei ole pahavaraline, võib see põhjustada operatsioonisüsteemis mitmeid probleeme: programm võib muuta arvuti aeglasemaks ning näidata manipuleeritud skänneeringutulemusi, mille eesmärk on meelitada kasutajat ostma programmi täisversiooni.

Kahjuks ei ole isegi programmi täisversioon kasulik. Selle kahtlase programmi arendaja on ettevõtte nimega 383 Media Inc. Seesama ettevõte on loonud varasemalt veel teisigi kahtlase väärtusega programme nagu System Optimizer Pro ja SuperFast PC. Nagu võib juba aimata on ka need programmid liigitatud potentsiaalselt soovimatute programmide hulka.  

383 Media Inc on tegelikult internetiturundusega tegelev ettevõte ning seetõttu võib Driver Restore programm muuta su veebilehitseja sätteid, manipuleerida brausimiskogemusega, näidata tüütuid reklaame ja suunata sind ettevõtte partnerlehtedele.

Kuigi Driver Restore'i reklaamitakse kui kasulikku programmi, mis võib aidata uuendada ja taastada draivereid, ei tohiks sa selle lubaduse õnge minna ning seda programmi ei tasu alla laadida. Programm lubab teha tasuta skänneeringu, ent kõikide funktsioonide kasutamiseks tuleb osta programmi täisversioon, mille hind võib olla $29.95 või $39.95. Soovitame programmi mitte osta, kuna tegemist on tegelikkuses täiesti kasutu programmiga.

Üks probleeme, mis on seotud selle soovimatu programmiga, on tüütud reklaamid, mis hakkavad end näitama su ekraanil aeg-ajalt. Kui sa märkad oma brauseris veidraid hüpikaknaid või uusi vahelehti, mis juhuslikult lahti tulevad veebis lehitsedes, on see märk sellest, et su arvutisse on tee leidnud reklaamvara.

Reklaamvarade eesmärk on reklaamida mingeid tooteid ning kõnealuse olukorra puhul reklaamitakse Driver Restore programmi. Reklaamid, mis promovad seda kahtlast programmi, on pärit lehelt landing.driverrestore.com. 

Landing.driverrestore.com reklaam väidab, et tegemist on laialdaselt soovitatud programmi, ent kui need reklaamid hakkavad sind tüütama, ei tohiks sa rohkem aega kulutada ning peaksid Driver Restore tarkvara oma operatsioonisüsteemist kustutama. Selle jaoks on artikli allosas ka juhised.

Driver Restore tarkvara levimisviisid

Nagu me ülalpool mainisime, reklaamitakse seda kahtast programmi väga agressiivselt ning väidetakse, et tegemist on kasuliku tööriistaga, mis aitab hallata draivereid. Programmi on võimalik alla laadida ka selle ametlikult kodulehelt või mitmetelt lehekülgedelt, mis vahendavad programmide allalaadimist. Soovitame seda MITTE teha.

Driver Restore levib aga ka üheskoos vabavaradega. Just niiviisi levitatakse enamikke reklaamvarasid ja teisi soovimatuid programme. Pärast selle programmi mõningast uurimist jõudsime järeldusele, et Driver Restore on sisuliselt samuti reklaamvara ning seetõttu peaks olema tundmatute ja kahtlaste programmide alla laadimisel (või ostmisel) väga ettevaatlik.

Isegi, kui taolised programmid näivad olevat igati legitiimsed, oleks mõistlik enne uurida programmi kohta pisut ning leida nii palju informatsiooni kui võimalik. Kontrolli alati ka installeerimissätteid, kui laadid vabavaralisi programme.

Vali installeerimisviisardis “advanced” või “custom” sätted ning jälgi kogu installeerimist samm-sammult. Veendu, et sa ei laadiks üheskoos soovitud programmiga mingeid muid soovimatuid programme. Nagu me mainisime reisivad Driver Restore ja teised potentsiaalselt soovimatud programmid just sellisel viisil. 

Eemalda Driver Restore oma arvutist

Soovitame tungivalt see kasutu programm eemaldada enne, kui see jõuab tekitada kahju. Ära kuluta oma raha mõttetuse peale ning ära osta selliseid kahtlaseid programme, mis ei too sulle mitte mingit kasu. Järgi neid lihtsaid juhiseid ja eemalda Driver Restore oma arvutist.

 • Kontrolli oma dokumentide kausta (My Documents) ja ürita üles leida sealt Driver Restore kaust (see võib end peita Downloads kaustas) ning eemalda see. 
 • Eemalda Driver Restore arvutist:

Automaatselt on võimalik eemaldada pahavara Driver Restore nende programmide abiga: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Me soovitame kasutada neid rakendusi, kuna need on võimelised kergesti kustutama potentsiaalselt soovimatuid rakendusi ja viirusi koos kõigi lisanduvate failide ja registrikirjetega, mis on selliste rakendustega seotud.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Driver Restore eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Driver Restore maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.
Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses

Driver Restore manuaalse eemaldamise juhend:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore süsteemidest Windows

Mine Control Paneli valikutesse ning otsi üles programmid, mille nimi on Driver Restore või Driver Restore 383 Media Inc. Eemalda need.

 1. Klikka Start Control Panel Programs and Features (kui oled Windows XP kasutaja, klikka Add/Remove Programs). Klikka 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (kui oled 'Windows XP' kasutaja, klikka 'Add/Remove Programs').
 2. Olles programmi Windows 10 / Windows 8 kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui Quick Access Menu ilmub, siis vali Control Panel ja Uninstall a Program. Olles programmi 'Windows 10 / Windows 8' kasutaja klikka seejärel parema hiireklahviga ekraani vasakus allnurgas. Kui 'Quick Access Menu' ilmub, siis vali 'Control Panel' ja 'Uninstall a Program'.
 3. Desinstalleeri Driver Restore ja sellega seotud programmid
  Siin, otsi programmi Driver Restore või ühtegi teist hiljuti installeeritud kahtlast programmi.
 4. Installeeri need maha ja klikka OK nende muutuste salvestamiseks. Klikka parema klahviga igal kahtlasel kirjel ja vali 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore süsteemist Mac OS X

 1. Kui kasutad OS X, klikka nupul Go ekraani üleval vasajkus osas ja vali Applications. Cick 'Go' and select 'Applications'
 2. Oota kuni näed kausta Applications ja otsi sealt üles Driver Restore või teised kahtlased programmid, mis esinevad. Nüüd klikka parema klahviga igal sellisel sissekandel ja vali Move to Trash. Klikka igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore Internet Explorer (IE) juurest

 1. Eemalda ohtlikud lisad
  Ava Internet Explorer, klikka Gear ikoonil (IE menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Manage Add-ons. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Manage add-ons'
 2. Ilmub Manage Add-ons aken. Siin otsi üles Driver Restore ja teised kahtlased pluginad. Lülita need kirjed välja, klikkides Disable. Klikka parema klahviga igal pahatahtlikul sissekandel ja vali 'Disable'
 3. Muuda oma kodulehte, kui viirus on seda muutnud:
  Klikka gear-ikoonil (menüü) üleval brauseri paremas nurgas ja vali Internet Options. Jää General aknasse.
 4. Siin, eemalda pahatahtlik URL ja sisesta eelistatud domeeni nimi. Klikka Apply muudatuste salvestamiseks. Kustuta pahatahtlik URL, sisesta soovitud domeeni nimi ja klikka 'Apply' muudatuste salvestamiseks
 5. Lähtesta Internet Explorer
  Klikka uuesti gear-ikoonil (menüü) ja vali Internet options. Mine Advanced aknasse.
 6. Siin vali Reset.
 7. Olles uues aknas, märgi ära Delete personal settings ja vali Reset uuesti selleks, et Driver Restore eemaldamine lõpule viia. Mine 'Advanced' vahekaardile ja klikka nuppu 'Reset'. Nüüd vali 'Delete personal settings' ja klikka uuesti nuppu 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore Microsoft Edge juurest

Taastage Microsoft Edge seaded (meetod 1):

 1. Käivitage Microsoft Edge'i rakendus ja klikake More (kolm täppi ekraani üleval paremas nurgas).
 2. Klikake Settings avamaks rohkem võimalusi.
 3. Kui Settings aken avaneb, siis klikake nuppu Choose what to clear valiku Clear browsing data all. Minge Seadetesse ja valige 'Choose what to clear'
 4. Siin valige kõik, mida eemaldada soovite ja klikake Clear. Valige 'Clear' nupp
 5. Nüüd peaksite nupul Start (Windowsi logo) tegema parema hiireklahviga klõpsu. Seejärel valige Task Manager. Avage startmenüü ja valige 'Task Manager'
 6. Olles Processes aknas, otsige üles Microsoft Edge.
 7. Parema hiireklahviga klõpsake sellel ja valige Go to details. Kui nupp Go to details pole nähtav, siis klikake More details ja korrake eelmisi samme. Parema hiireklahviga klõpsake 'Microsoft Edge' ja valige 'Go to details' Valige 'More details', kui valik 'Go to details' ei ilmu ekraanile
 8. Kui Details aken avaneb, siis otsige üles iga kirje, mille nimes sisaldub Microsoft Edge. Klõpsake parema hiireklahviga kõigi selliste kirjete peal ja valige End Task nende kirjete lõpetamiseks. Otsige üles Microsoft Edge'i kirjed ja valige 'End Task'

Microsoft Edge brauseri lähtestamine (meetod 2):

Kui meetod 1 ei toiminud Teie jaoks, siis on Teil tarvis kasutada keerulisemat Edge'i lähtestusmeetodit.

 1. Märkus: Teil on tarvis on kindlasti tarvis oma andmed seda meetodit kasutades varundada.
 2. Otsige see kaust oma arvutis üles: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Valige iga kirje, mis sellesse salvestatud on ja tehke oma parema hiireklahviga klõps. Valige Delete valik. Minge oma arvuti Microsoft Edge'i kausta, tehke igal kirjel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Delete'
 4. Klikake nupul Start (Windowsi logo) ja tippige window power reale Search my stuff.
 5. Parema hiireklahviga klõpsake kirjel Windows PowerShell ja valige Run as administrator. Leidke Windows PowerShell, tehke sellel parema hiireklahviga klõps ja valige 'Run as administrator'
 6. Olles administraator: Ilmub Windows PowerShell'i aken, kleepige see käsurida pärast PS C:\WINDOWS\system32> ja vajutage Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Kopeerige ja kleepige vajalik käsk ja vajutage 'Enter'

Kui need sammud on valmis, siis peaks Driver Restore Teie brauserist Microsoft Edge eemaldatud olema.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore Mozilla Firefox (FF) juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Mozilla Firefox, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Add-ons Extensions. Klikka menüü-ikoonil ja vali 'Add-ons'
 2. Siin, vali Driver Restore ja teised kaheldava väärtusega pluginad. Klikka Remove nende kirjete kustutamiseks. Vali 'Extensions' ja otsi pahatahtlikke sissekandeid. Klikka 'Remove' nendest kõigist lahtisaamiseks.
 3. Lähtesta Mozilla Firefox
  Klikka menüüs Firefox üleval vasakul nurgas ja klikka küsimärgil. Siin, vali Troubleshooting Information. Klikka menüü-ikoonil ja seejärel '?'. Vali 'Troubleshooting Information'
 4. Nüüd on näha Reset Firefox to its default state teade koos Reset Firefox nupuga. Klikka seda nuppu mitu korda ja vii Driver Restore eemaldamine lõpule. Klikka paar korda nupul 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore Google Chrome juurest

 1. Kustuta pahatahtlikud pluginad
  Ava Google Chrome, klikka menüü-ikoonil (pleval paremas nurgas ja vali Tools Extensions. Klikka menüü-ikoonil. Vali 'Tools' ja 'Extensions'
 2. Siin, vali Driver Restore ja teised pahatahtlikud pluginad ja vali rämpsu ikoon nende sissekannete kustutamiseks. Otsi pahatahtlikke sissekandeid ja kustuta kõik neist, klikkides ikoonil ,,Prügikast’’
 3. Klikka uuesti menüü-ikoonil ja vali Settings Manage Search engines sektsioonist Search. Olles 'Settings' peal, vali 'Manage search engines...'
 4. Olles Search Engines... juures, eemalda pahatahtlikud otsilmootorid. Alles peaks jääma ainult Google või eelistatud domeeni nimi. Klikka 'X', et eemaldada pahatahtlikud URL-id
 5. Lähtesta Google Chrome
  Klikka menüü-ikoonil Google Chrome üleval paremas nurgas ja vali Settings.
 6. Keri lehekülje lõppu ja klikka Reset browser settings. Olles 'Settings' peal, keri kuni nupuni 'Reset browser settings' ja klikka selle peal
 7. KlikkaReset selle tegevuse kinnitamiseks ja vii Driver Restore eemaldamine lõpuni. Klikka nupul 'Reset' oma eemaldamise lõpetamiseks
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Eemaldage Driver Restore Safari juurest

 1. Eemalda ohtlikud laiendused
  Ava Safari veebibrauser ja klikka Safari menüüs, ekraani ülemises vasakus nurgas. Olles seda teinud, vali Preferences. Klikka peal ja vali 'Preferences'
 2. Siin, vali Extensions ja otsi üles Driver Restore või teised kahtlased sissekanded. Klikka uuesti nuppu Uninstall ja saa igast sellisest sissekandest lahti. Mine 'Extensions' peale ja desinstalli pahatahtlikud laiendused
 3. Lähtesta Safari
  Ava brauser Safari ja klikka menüü-sektsioonis Safari ekraani ülemises vasakus servas. Siin, vali Reset Safari.... Klikka peal ja vali 'Reset Safari...'
 4. Nüüd on näha detailne dialoogiaken, mis on täidetud lähtestusvalikutega. Iga selline valik on tavaliselt linnukesega märgitud, kuid on võimalik täpsustada, millist valikut soovitakse lähtestada ja millist mitte. Klikka nuppu Reset selleks, et viia Driver Restore eemaldamise protsess lõpule. Vali kõik valikud ja klikka uuesti nuppu 'Reset'

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Eemaldamisjuhised teistes keeltes