Raskusaste:  
  (15/100)

Eemaldage Driver Restore (Eemaldamise juhised) - Dec 2016 uuendus

Ugnius Kiguolis poolt - - | Liik: Süsteemiriistad

Kas Driver Restore on turvaline programm? Kas seda võiks kasutada?

Driver Restore

Kui sa soovid oma draivereid uuendada, on mõistlikum hoida eemale Driver Restore viirusest. Seda potentsiaalselt soovimatut programmi (PUP-i) saab tuvastada ja eemaldada enamike nuhkvara- ja pahavaratõrjete abil, kuigi see ei kuulu konkreetselt nendesse kategooriatesse. Kuigi see programm ei ole pahavaraline, võib see põhjustada operatsioonisüsteemis mitmeid probleeme: programm võib muuta arvuti aeglasemaks ning näidata manipuleeritud skänneeringutulemusi, mille eesmärk on meelitada kasutajat ostma programmi täisversiooni.

Kahjuks ei ole isegi programmi täisversioon kasulik. Selle kahtlase programmi arendaja on ettevõtte nimega 383 Media Inc. Seesama ettevõte on loonud varasemalt veel teisigi kahtlase väärtusega programme nagu System Optimizer Pro ja SuperFast PC. Nagu võib juba aimata on ka need programmid liigitatud potentsiaalselt soovimatute programmide hulka.  

383 Media Inc on tegelikult internetiturundusega tegelev ettevõte ning seetõttu võib Driver Restore programm muuta su veebilehitseja sätteid, manipuleerida brausimiskogemusega, näidata tüütuid reklaame ja suunata sind ettevõtte partnerlehtedele.

Kuigi Driver Restore'i reklaamitakse kui kasulikku programmi, mis võib aidata uuendada ja taastada draivereid, ei tohiks sa selle lubaduse õnge minna ning seda programmi ei tasu alla laadida. Programm lubab teha tasuta skänneeringu, ent kõikide funktsioonide kasutamiseks tuleb osta programmi täisversioon, mille hind võib olla $29.95 või $39.95. Soovitame programmi mitte osta, kuna tegemist on tegelikkuses täiesti kasutu programmiga.

Üks probleeme, mis on seotud selle soovimatu programmiga, on tüütud reklaamid, mis hakkavad end näitama su ekraanil aeg-ajalt. Kui sa märkad oma brauseris veidraid hüpikaknaid või uusi vahelehti, mis juhuslikult lahti tulevad veebis lehitsedes, on see märk sellest, et su arvutisse on tee leidnud reklaamvara.

Reklaamvarade eesmärk on reklaamida mingeid tooteid ning kõnealuse olukorra puhul reklaamitakse Driver Restore programmi. Reklaamid, mis promovad seda kahtlast programmi, on pärit lehelt landing.driverrestore.com. 

Landing.driverrestore.com reklaam väidab, et tegemist on laialdaselt soovitatud programmi, ent kui need reklaamid hakkavad sind tüütama, ei tohiks sa rohkem aega kulutada ning peaksid Driver Restore tarkvara oma operatsioonisüsteemist kustutama. Selle jaoks on artikli allosas ka juhised.

Driver Restore

Driver Restore tarkvara levimisviisid

Nagu me ülalpool mainisime, reklaamitakse seda kahtast programmi väga agressiivselt ning väidetakse, et tegemist on kasuliku tööriistaga, mis aitab hallata draivereid. Programmi on võimalik alla laadida ka selle ametlikult kodulehelt või mitmetelt lehekülgedelt, mis vahendavad programmide allalaadimist. Soovitame seda MITTE teha.

Driver Restore levib aga ka üheskoos vabavaradega. Just niiviisi levitatakse enamikke reklaamvarasid ja teisi soovimatuid programme. Pärast selle programmi mõningast uurimist jõudsime järeldusele, et Driver Restore on sisuliselt samuti reklaamvara ning seetõttu peaks olema tundmatute ja kahtlaste programmide alla laadimisel (või ostmisel) väga ettevaatlik.

Isegi, kui taolised programmid näivad olevat igati legitiimsed, oleks mõistlik enne uurida programmi kohta pisut ning leida nii palju informatsiooni kui võimalik. Kontrolli alati ka installeerimissätteid, kui laadid vabavaralisi programme.

Vali installeerimisviisardis “advanced” või “custom” sätted ning jälgi kogu installeerimist samm-sammult. Veendu, et sa ei laadiks üheskoos soovitud programmiga mingeid muid soovimatuid programme. Nagu me mainisime reisivad Driver Restore ja teised potentsiaalselt soovimatud programmid just sellisel viisil. 

Eemalda Driver Restore oma arvutist

Soovitame tungivalt see kasutu programm eemaldada enne, kui see jõuab tekitada kahju. Ära kuluta oma raha mõttetuse peale ning ära osta selliseid kahtlaseid programme, mis ei too sulle mitte mingit kasu. Järgi neid lihtsaid juhiseid ja eemalda Driver Restore oma arvutist.

  • Kontrolli oma dokumentide kausta (My Documents) ja ürita üles leida sealt Driver Restore kaust (see võib end peita Downloads kaustas) ning eemalda see. 
  • Eemalda Driver Restore arvutist:

Sa saad viiruse põhjustatud kahjud automaatselt eemaldada järgnevate programmide abiga: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Me soovitame neid rakendusi, kuna need tuvastavad potentsiaalselt soovimatuid programme ja viiruseid ning kõiki nendega seonduvaid faile.

Pakkumine
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks Supported versions On sobilik OS X jaoks Supported versions
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui Reimage abil ei saanud viiruse põhjustatud kahju eemaldatud, saada küsimus meie tiimile ning anna olukorrast täpsemalt teada.
Reimage programm on soovitatud viiruse kahjude eemaldamiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Driver Restore manuaalse eemaldamise juhend:

Autori kohta

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Juht

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Võta ühendust autoriga Ugnius Kiguolis
Ettevõtte Esolutions kohta lähemalt

Source: https://www.2-spyware.com/remove-driver-restore.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes