Driver Navigator. Kuidas seda eemaldada? (Eemaldamise juhend)

Jake Doevan poolt - - | Liik: Süsteemiriistad
12

Kas Driver Navigator kasutamine on turvaline?

Easeware’i Driver Navigator ei ole viirus. Tegemist on süsteemitööriistaga, mis aitab kasutajal uuendada draivereid. Siiski peaksid sa seda rakendust kasutades olema ettevaatlik, kuna see võib peibutada sind kulutama raha mitte millegi peale. Kui sa tead, et see programm on su arvutis, kuna laadisid selle ametlikult koduleheküljelt, on kõik hästi. On aga sadu inimesi, kes on teada andnud, et Driver Navigator on täiesti ootamatult nende arvutisse sattunud. Sellisel juhul on drivernavigator.exe ja muud sarnased failid sattunud su seadmesse üheskoos mõne vabavaralise programmiga. See on üks peamiseid meetodeid, mille abil see optimeerimisprogramm levib. Driver Navigatori eemaldamine on aga lihtne, kui kasutad selleks Reimage programmi või mõdnda muud turvaprogrammi ning edaspidi pead olema ettevaatlik, kui laadid mingeid tasuta programme. Allpool selgitame seda lähemalt. 

Esimene märk sellest, et see optimeerimistööriist on su arvutisse sattunud, on operatsioonisüsteemi kiiruse drastiline vähenemine ja pidevad ümbersuunamised drivernavigator(dot)com lehele. Lisaks sellele lisab programm Windows Task Scheduler-i, alustab süsteemi skänneerimist ja otsib väidetavalt tõrkeid ja vananenud draivereid. Muidugi annab skänneeringu tulemus teada sadadest probleemidest. Siinkohal peaksid sa aga meeles pidama, et nende tulemuste hulgas on tavaliselt täiesti suvalised failid, mille eemaldamine ei pruudi su arvuti jõudlust kuidagi parandada. Seda trikki kasutatakse selleks, et sa peaksid Driver Navigatorit usaldusväärseks ja kasulikuks tarkvaraks ning ostaksid täisversiooni (mis maksab 39.95$), et need tõrked ja draiveriprobleemid parandada. ÄRA osta täisversiooni, sest see on täiesti kasutu. Pea ka meeles, et ostes peaksid sa edastama oma täisnime, krediitkaardi andmed ja muud andmed. Kui sa soovid vältida oma andmete kaotamist, identideedivargust, aeglast operatsioonisüsteemi ja muid ebameeldivusi, peaksid sa mõtlema Driver Navigatori eemaldamise peale. 

The picture of Driver Navigator virus

Kuidas see programm mu arvutisse sattus?

Nagu me eelnevalt mainisime, võivad DriverNavigator teavitused ja skänneeringud tekkida ootamatult. Easeware (programmi looja) on kasutanud aktiivselt tarkvarapakettide tehnikat, et levitada selle programmi tasuta prooviversiooni. Driver Navigatori peamine eesmärk on peibutada inimesi ostma programmi täisversiooni. Kui sa soovid vältida edaspidi selliseid kahtlaseid programme, peaksid sa olema tasuta programmide installeerimisel väga tähelepanelik. Vahet ei ole, kas sa installeerid tuntud programmi või tundmatut tarkvara, sa peaksid igal juhul valima “Advanced” või “Custom” seaded ja vaata läbi kõik valikud. Kõige olulisem on kontrollida iga märkekasti ja tühistada kõikide valikuliste programmide laadimine, st mitmete pluginate, tööriistaribade ja laienduste laadimine. Kui sa teed kõike õigesti, on võimalus Driver Navigatorit või sarnaseid programme alla laadida väga väike. See kahtlase väärtusega optimeerimisprogramm levib peamiselt Ameerikas, Kanadas ja Ungaris. See ei tähenda aga, et mujal asuvad arvutid oleksid väljaspool ohtu. Seetõttu rõhutame, et oleksid internetis brausides ettevaatlik. 

Kuidas vabaneda Driver Navigator viirusest?

Kui DriverNavigator on juba alustanud skänneerimisi, peaksid sa tegema kõike võimalikku, et peatada programm. Ignoreeri programmi hoiatussõnumeid, sest neil ei ole mitte midagi pistmist su arvuti jõudluse parandamisega. Driver Navigatori eemaldamiseks järgi neid samme:

  1. Klõpsa Start ja vali Control Panel.
  2. Klõpsa valikul Uninstall a Program “Programs” menüüs.
  3. Vali nimekirjast Driver Navigator ja klõpsa valikul Uninstall/Change.
  4. Vajuta Yes ja OK muudatuste salvestamiseks.

Me soovitame aga oma operatsioonisüsteemi skänneerida uuendatud turvaprogrammiga, et veenduda arvuti turvalisuses ning olla kindel, et su arvutit ei muuda aeglaseks mõni viirus või muu küberoht. Lisaks saad sa siis veenduda, et Driver Navigator on täielikult eemaldatud. Nende toimingute jaoks võid kasutada järgmiseid programme: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

Me võime olla seotud ükskõik millise tootega, mida me siin leheküljel soovitame. Täielik sellekohane avaldus on kirjas meie kasutuslepingus Laadides alla ükskõik millise nuhkvara-vastase tarkvara Driver Navigator eemaldamiseks, nõustute meie privaatsuspoliitika ja &3$.
tee seda kohe!
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
Lae alla
Reimage (eemaldaja) Rahulolu
garantii
On sobilik Microsoft Windows jaoks On sobilik OS X jaoks
Mida teha, kui eemaldamine ebaõnnestus?
Kui probleemi eemaldamine ebaõnnestus Reimage programmi kasutades, saada teade meie tehnilisele toele ning anna nii detailselt infot probleemi kohta kui võimalik.
Reimage on soovituslik tarkvara Driver Navigator maha installeerimiseks. Tasuta skanner võimaldab uurida seda, kas Teie arvuti on nakatunud või mitte. Kui tekib vajadus eemaldada pahavara, siis peate Te ostma Reimage litsentseeritud pahavara eemaldamise tööriista.

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.

Rohkem informatsiooni selle programmi kohta on võimalik leida Reimage review.
Reimage mainimised ajakirjanduses
Reimage mainimised ajakirjanduses

Autori kohta

Jake Doevan
Jake Doevan - Elu on liiga lühike, et raisata seda viirustega võitlemisele

Kui see tasuta eemaldamisjuhend aitas Teid ja Te olete rahul meie teenindusega, siis palun kaaluge annetuse tegemist selleks, et meie teenust elus hoida. Isegi väike summa on kõrgelt hinnatud

Rohkem infot autori kohta

Source: http://www.2-spyware.com/remove-driver-navigator.html

Eemaldamisjuhised teistes keeltes